0 oy
124 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (239 puan) tarafından
Bu sitede n alışveriş yapan varmı ürünleri nasil çanta tulum zıbın vs alacağım

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bende merak ediyorum :angel:

(13,021 puan) tarafından
Ulen sordun da demedik mi hain karı
tarafından
Kız 1 kere yaptım güzeldi dedin taa 2 sene önce:D
(13,021 puan) tarafından
Heee daha ne yapayım ne dememi bekliyon ☺️
-Reklam-
0 oy
(17 puan) tarafından
Ankara da olan varsa babymall de her bütçeye uygun kıyafetler var bebek için 
0 oy
tarafından
Ben yaptım hepside çok güzel geldi 
(239 puan) tarafından
Alayım o zmn bnde
0 oy
(13,021 puan) tarafından
Ben aldım canım hatta çanta takımı almıştım çok iyi ama kulpları çıktı çok mu ağır koydum bilmiyorum zaten kullanmıyorum şimdi de. Zibinlari felan da kumaşları çok güzel yenidoğan için almıştım o zaman 
0 oy
(979 puan) tarafından
Bn iki cocugunda da ordan aldim hem uygun hmde fiyatına göre çok iyi nevresim takımına kadar hep ordan aldim
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Valla 1.5 2 sene önce falan aldım ikinci kızıma hamileyken çok şey aldım hep güzel geldi kumaşları renkleri vs genel olarak memnunum. Büyük kızıma pijama takımları tulum kardeşine de alt üst takımlar tulumlar falan almıştım. 

Sadece bir defa kötü ürün geldi alt üst şapkalı takım almıştım bebek doğmadan yıkayıp ütülemek için makinaya attığımda takımın alt pijaması komple ayrıldı dikişler den bez parçası olarak kaldı dilden dikilmes yer silip attım mecbur. Geri dönüş yaptığımda bir sürü firmadan ürün alıyoruz hangi satıcının ürünü olduğunu bilemeyiz vs vs dediler ilgilenmediler yani. Bı o gelmişti başıma diğerlerini gayet beğendim ama.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 90 göst.
24 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Minily (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 146 göst.
0 oy
5 cevap 179 göst.
0 oy
7 cevap 141 göst.
10 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Dilek4600 (7 puan) tarafından soruldu

380,086 soru

11,378,458 cevap

34,863 kullanıcı

...