+2 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (659 puan) tarafından
Baya duvar fln deliyorlar matkapla 3..4saat oldu ve uzun sürecek dedi güvenlik. Oglumun ise uykusu var hem uykudan hem korkudan aglıyor hava güzel olsaydı dışarı çıkarırdim ama yagmurlu. Nasıl yapıcam ben şimdi

10 Cevaplar

+2 oy
(3,151 puan) tarafından
Yapcak bişey yok mecbur bikac saat idare etmek durumundasin canım çok aşırı yağmur yoksa sıkı giydirip bebek arabasına yağmurluk takip cikarabilirsin biraz hem hava almış olursunuz. Yada komşuya arkadaşa vs git kahve içmeye
(659 puan) tarafından
Sis var çok soğuk dışarı çıkaramamda mecbur 1günlük idare edicem
(3,151 puan) tarafından
O zaman en uzak odaya git sesi bastiracak şekilde ninni saç kurutma elektrik süpürgesi sesi vs bebekleri rahatlatan biseyler aç belki işe yarar
-Reklam-
0 oy
tarafından
gıdebılecegın bırıne gıdeceksın baska care yok ben oyle yapmıstım asırı korkup uyuyamamıstı bır kere de uyurken basladı tadılat aglayarak bır uyandı gunlerce zor duzene soktum
(659 puan) tarafından
En yakınım bile biraz uzakta oturuyor. Hemen alt komşu olunca baya titriyor duvarlarımız
tarafından
benım yan komsuydu cok ıyı bılıyorum o sesı ama yapcak bısı yok mesaı saatleri ıcınde
0 oy
(119,268 puan) tarafından
annen falan yakinsa git
(659 puan) tarafından
Malesef canım gurbetteyim senin gibi
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ninni müzikleri açsan uyumaz mi canim 
(659 puan) tarafından
Alt komşu ya matkap sesi bizim duvarı bile titretiyor baya ses var uyumazkı
0 oy
(3,886 puan) tarafından
Yapacak bir sey yok canim. O işini  yapmak  zorunda sen de bebisini sakinlestirmek zorundasın. Gidebileceğin bir yer varsa git ya da sakin bir cafe oturma  yeri vs...
(659 puan) tarafından
1günlük idare edicem başka çare yokta bütün iş duruyor benimde bebegiminde düzeni bozuldu işte
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla yapcak bişey yok :) 
(659 puan) tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
tarafından
Bizde de geçen hafta üç gün vardı tadilat üst katımda Adamlar öyle yemeği yediğinde yukardaki bana söyledi ben uyuttum birazcık kızımı 
(659 puan) tarafından
12gibi başladılar herhalde mola vermeyecekler
tarafından
Bi istersen canm , brn üstümdekiyle kavgalı olduğum halde gttm sordm ne kadar sürücek felan die oda açıklama yaptı saolsn
(659 puan) tarafından
Güvenlige sordum uzun sürecek dedi de alta inmeye çekindim hemen göze battık fln deyip yalnış anlamasınlar diye bekliyorum bakalım
tarafından
İnş biran önce biter canm
0 oy
(202 puan) tarafından
Malesef ben de benzer bisey yasaim oglum ozaman 6-7 aylik falandi. Mustakil evde oturuyoruz biz yandaki evle duvarimiz bir. Evi aldilar tadilata basladilar ve 2 hafta falan surdu. Dogalgaz dosendi parkeler yapildi mutfak yikildi yapildi. Oglum artik en ufak sese sicramaya baslamisti. Baktim olmicak anneme gttim bitene kadar orda kaldim. Orda bile bi sure sicrayarak uyandi kuzum benim. Bisey de diyemiosun adamlar evini yaptrio sonucta. Ama cok zor bi durum. Mumkunse uzaklasin evden cocugunn ustunde korku kalmasin seslerden dolayi. 
(659 puan) tarafından
Çok ses var aynen, herhalde bizim o kadar uzun sürmez inşallah. Benimde oğlum 13aylık büyük sayılmaz her matkap çalıştıgında emekleyerek aglayarak yanıma gelip sarılıyor kuzum. Bugünlük düzenimiz bozuldu
0 oy
tarafından
Yapacak birşey yok malesef 

Sonuçta uygun saatlerde yapıyorlar 
0 oy
tarafından
Gecen bizimde öyle oldu üst katta. 1 hafta sürdü onlarinki. Kzım ayni senin bebeğin gibi cok korktu ağladi. Ama mecbur onlarda. Bişey yapamadık artk
(659 puan) tarafından
Benimkiler bitti şükür ya

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 127 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde halimegokmennn (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 27 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 96 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (411 puan) tarafından soruldu