0 oy
111 göst.
Aile kategorisinde (69 puan) tarafından
Hanımlar çok erken test yapmak için ama korkuyorum tez canliyim hemen var mı yok mu diye öğrenmek istiyorum cikarmi sizce

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çıkmaz            
(69 puan) tarafından
Sağolasın canım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Arkadaşım genç ve yeni evlisin sanirim ama biraz internette arastirmani tavsiye ederim yumrutlama zamanı ne zaman diye mesela daha yumurtlama bile anca olmuş bebek 7 10 gun içinde rahime geliyor 12 günde kanda  çıkarken sen 12 gun varken test yapayim diyorsun seks yap bence yumurtlaman hala devam ediyor olabilir:)

(69 puan) tarafından
Canım çocuğum 2 yaşına giricek ama korkuyorum olur diye şüpheliyim çunku bebeğim küçük diye en azından stresten kurtulayım
tarafından
12 öncesinden gösteren daha mucize yok canim :) kanda versen cikmaz
tarafından
Eminim ne yapsın Kiz karsilikli okey oynucak değiller ya : D
0 oy
(302 puan) tarafından
Valla canim benimde 9 günum var beklemedeyim
(69 puan) tarafından
Oğluma 13 gün vardı adetime pozitif hafif silikti ama yinede insan soruyor canim
(302 puan) tarafından
Tabi canim herkesin farkli olabilir ozmn demekki senin yumurtlamadan once hamile kalmışsın
(69 puan) tarafından
Aynen canım üstüne görmüşüm doktor demişti belki diyorum eğer varsa buda mi öyle
(302 puan) tarafından
Olabilir cnm yap istersen yada kan ver
0 oy
tarafından
Doğru çıkmayabilir
0 oy
(416 puan) tarafından
Çıkmaz ben adetim 8 gün geçtikten sonra yaptım pozitif di şimdi 3 buçuk aylık minik kızım var darısı başına inşallah 
(69 puan) tarafından
Yok kız ben olmasını istemiyorum :) oğlum 2 yaşına giricek :) erken yapma istememin sebebi çıkmasında rahat nefes aliyim
(416 puan) tarafından
Ahahaha bende çocuk bekliyorsun sandım :):):)
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Çok çok erken canım yapma bence adetini bekle
0 oy
tarafından
Çıkmaz şimdi. Bende senin gibi acele ettim erken yaptım çıkmadı ama varmış
0 oy
(44,674 puan) tarafından
Cikmazki şimdi bekle 
0 oy
tarafından
Çıkmaz canim
0 oy
(197 puan) tarafından

Geçenlerde bende sordum aynı soruyu çünkü baya belirtilerini hissediyordum şimdi 5 gün vardı erken test aldım yaptım pozitif çıktı 
0 oy
(119,326 puan) tarafından
cikmaz bosa yapma bekle

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 370 göst.
21 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa96 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 164 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
30 Eylül 2022 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
22 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu

379,890 soru

11,372,323 cevap

34,855 kullanıcı

...