0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Akbank 5000 tl kredi veriyormuş nasil yapcaz bilen varmı alan varmi

4 Cevaplar

0 oy
(1,546 puan) tarafından
Once den maas musterileriydim  Beni dun aradilar 10 dk konustu kredi icin. Neyse kabul ettim ama aidatsiz kart yollarsaniz kredi kartini alirim dedim tamm dedi. Bugun de sonuclandi . Onay olmadi niye anlamadim çalismadigim icin sanirim
-Reklam-
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Çoğunun kredisini onaylayıp vermiyormuş bahanelerle 
0 oy
tarafından
Peki ya faizi??? 
tarafından
Bilmiyorum bi bayan post acmişti eşinin arkadasi akbank calisaniymiş ev hanimlarinada veriliyor dedi hatta esi karisina demiş sana yapacam karisida calişmiyor faiz falanda almiyorlarmiş böyle dedi bayan keske bayan buraya gelse
tarafından
Ne guzl ınşallah sende alırsın canım
(3,926 puan) tarafından
Benim canim o :)
tarafından
Ben esime dedimde kalsin dedi bak geldii arkadaş ona sora bilirsin ihtiyaci olan alsin insallah
tarafından
Merhaba nasil aldınız siz acaba yardımcı olurmusunuz
0 oy
(3,926 puan) tarafından
Benim esim adima alacaktı benim hic ilişiğim olmadi çünkü.  Sonra almadik. Ama aramıştık musteri hizmetlerini. Tek şartı bankayla daha once hicbir ilişiği  olmamis olmasiymis internet mobilden görüntülü  görüşme  eşliğinde  kredi sorulari sorulul sonra hesaba geçiyormuş.  Ben ev hanimiyim herhangi  bir gelirim yok dedim. Olsun hanim efendi herhangi bir bankanin kredi kartini teminat gibi de gösterebilirsiniz dedi. 5000 tl faizsiz. Kendi esim  de ziraat bankasi çalışanı.  Akbankta çalışan  arkadasina bu kadar basit kredi vermezsiniz fikan diye takıldi yokkk ya dedi valla veriyor dedi. Muhtemelen  banka müşteri  sayısını  arttirmak maksatlı
tarafından
Alınabiliyormu yani bizde bakcaz
(3,926 puan) tarafından
Evet  canım alınabiliyor.  Hayat sigortası  filan da istemiyorlarmış.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 48 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Tuna-Tugra (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 208 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 153 göst.