+3 oy
2,726 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kemoterapi almak icin hastaneye gittigimde ( ayın 16sı) doktor esimle tek konusmak istedi ben cikmistim...zorla da olsa bugun esime ne soyledigini soylettirdim..( ilac almak istemedigim gunler olmustu ve 2 ay almamistim ) evinizin durumunu bilmem ama esinizin ilac almasi gerekiyor 4.evre kanserle savasiyoruz ve her tarafina yayilmis...kemoterapinin bile yapacak birseyi kalmamis sadece agrilarini azaltmak icin alsin demis...duyunca aglamamak icin kendimi zor tuttum ama aklima 8 aylik oglum gelince bensiz napacak diye aglamaya baslayinca esim de cocuk gibi bana sarildi agladi cok zor bi durum ama yenik düşmeyecegim insallah onlar icin basaracagim..bazen pes ediyorum ama geri ayaga kalkiyorum benden buyukler vardir mutlaka burda ( yas 20) ablalarim lutfen dualariniza benide katarmisinz..

124 Cevaplar

0 oy
(119,237 puan) tarafından
rabbim sana sifa versin
tarafından
Aminn sagolun
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Canım benim hamileyim hergun dualarımda olacaksın Rabbim sana şifa versin evladına bağışlasin
tarafından
Cok teşekkür ederim
(12,976 puan) tarafından
Canım göremezsin diye buraya yazdım rabbim şifa versin seni evladına bağışlasın inşAllah
(1,253 puan) tarafından
Bu arkadaşın durumu nasil bilgisi olan varmi
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versn

Seni yavruna bağışlasn İnş
0 oy
(495 puan) tarafından
rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah tez zamanda sağlığına kavusursun Allah evladını sana seni evladına bagislasin
tarafından
Amin teşekkür ederim
0 oy
(196 puan) tarafından
canımsın Allah şifanı tez versin inşallah Dualarımdasın Allah seni evladına bağışlasın ailene bağışlasın inşallah nerdesin nerelisin bilmiyorum ama ben hataylıyım buralara yolun düşerse her zaman beklerim misafirim olarak kapım açık 
tarafından
Ankaradayim :) allah razı olsun çok teşekkür ederim
(196 puan) tarafından
Allah senden de razı olsun
tarafından
Bende ankaradayim keçioren yukseltepede oturuyorum cik gel evime hic esirgeme kendini her zaman kapim acik birseye ihtiyacin olursa soyle lutfen
0 oy
(913 puan) tarafından
Rabbim sifani versin evladına bağışlasın annene bagislasin seni amin...
0 oy
tarafından
Allahım sıfanı versın canım eşine yavruna aılene bagıslasın senı
0 oy
tarafından
Rabbım sana şifa versin inşallah 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
İlaçtan çok siz birbirinizi sevin sevginizle yenersiniz inşallah sana dua edicem Allah'ım inşallah seni oğluna eşine bağışlasın
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Ama beni de aglattin:(( Rabbim şifa versin kuzum güçlü ol bebeğin için hayata tutunmak zorundasin pes etme kuzum
0 oy
tarafından
Allahım sana şifa versin hiçbir şeyden umut kesilmez ne kanserisin ne zamandır böyle
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah şifa versin canım inşallah oğluna bağışlasın
0 oy
tarafından
Ah canim benim ya 
0 oy
tarafından
Rabbim şifani versin rabbim yavruna bağişlasin seni 
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım benim. Bu hastalığın en iyi tedavi yöntemi moral. Bebeğin için moralini yüksek tutmaya çalış Rabbim seni evladına bağışlasın inşallah.
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Allah'ım sana şifalar versin çok çok geçmiş olsun inşallah inanıyorum sende inan atlatacaksin
0 oy
tarafından
Rabbım acil şifalar versin inşallah canim benim 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Okurken benimde gözlerim doldu Rabbım sana şifa versin seni eşine çocuğuna bağışlasın inşallah 
0 oy
(425 puan) tarafından
Allahim seni yavruna bağışlasın bu ezan vakti dua ediyorum sana
0 oy
(64 puan) tarafından
Canım Rabbim sana şifa versin inşallah sanki bu hastalıkla hiç tanışmamış gibi bu hastalıktan kurtulursun

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,361 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,874 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 230 göst.
6 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Rumeysanurr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 643 göst.

379,153 soru

11,349,607 cevap

34,814 kullanıcı

...