0 oy
364 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızımın 1 yaş doğum günü var. Anne kız kombin yapmak istiyorum ama iki elbise 400 TL miş ya bu kadar fiyata değer mi bir bakar mısınız?, 

image

image

29 Cevaplar

0 oy
(1,399 puan) tarafından
Almam o kadar hersey pahalıyken eşimi düşünürüm hiç heves bile etmem bide kadın ne kadar eşinin cebini düşünürse Allah o kadar bereket verir eve
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence boşa masraf yapılmış oluyor 
0 oy
tarafından
Hiç güzel değil bence
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bende bir örnek istiyordum ama uçmuş fiyatlar ona göre kızıma elbide aldım onun renginde kendime aldım napim artık dikiş makinesi alırsam artık kendim dikerim bir örnek kızımla 
0 oy
tarafından

Bence değmez ve kapalıysan uygun değil 

0 oy
(2,565 puan) tarafından
Ben vermezdim o kadar parayı cnm Hemde kapalıya yakışmaz ama durumun var ise başka model bak 
0 oy
(607 puan) tarafından
Kız herşey uçmuş 400 lirayada yazık valla, dün oğlumun doğum günü vardı sözde kendi aramızda pasta kesip birşeyler yiyecektik ama eşimin ailesi görümcem çocukları annem ve kardeşim geldi biz cagirmamistik , tesadüfen hepsi gelmiş , sanki kalabalık olacakmış gibi 5 çeşit hazırlık yaptım pastayla onlarada nasip oldu :D  son saat birşeyler hazırladim o yorgunlukla eşofman takımiyla çıktım karşılarına değiştirmekte aklıma gelmedi fotolarda esofmanliyim anlayacgin. Bence evden takılın kim ne diyecek şunu bunu giymiş diye yazık günah verme o kadar para 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Elbise  hiç  güzel  değil bu na değmez  ve pahallı  

Biz 3 kıyafete  bu kadar para verdik canım  

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 424 göst.
0 oy
18 cevap 354 göst.
0 oy
5 cevap 214 göst.
25 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatma1112 (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 105 göst.

379,175 soru

11,350,370 cevap

34,818 kullanıcı

...