0 oy
363 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızımın 1 yaş doğum günü var. Anne kız kombin yapmak istiyorum ama iki elbise 400 TL miş ya bu kadar fiyata değer mi bir bakar mısınız?, 

image

image

29 Cevaplar

+1 oy
(22,071 puan) tarafından
Ben şahsen almam yani
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben bunu almam cunki kapali bir bayana uygun değil canım ve başka bir yerde giyilmez açık biri giyse daha az dikkat ceker
tarafından
Busecigimm ☺️
tarafından
Hanifem ❤️:)
0 oy
tarafından
Gereksız bence ya alma boşuna masraf bu zmanda 
0 oy
(14,013 puan) tarafından
Ben vermem şuan
0 oy
(197 puan) tarafından
Yağın tenekesi 100 lira bezler ıslak mendiller uçuyor fiyat konusunda asla almam hatırlamayacağı bir gün için devir tasarruf devri ikinci el satan uygulamalara bakın çok uyguna bulabilirsiniz yada aynı renk giyersinizde aynı model olmaz 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Çok para normal kıyafetlerle kendin kombin yap bence renk uyumuyla ya da aynı tarz kullanarak.
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Ben olsam almam aynı renk uygun fiyata elbiseler alabilirsin 
0 oy
(8,800 puan) tarafından
Çok gereksiz ve Bi daha da kolay kullanılmayacak bir elbise. Çocuklar zaten bir giydiğini Bi daha giyemiyor. Aynı renk elbise al sonra normal hayatta da kullanabileceğiniz birsey. Bence daha mantıklı. 
0 oy
tarafından
Bu devirde para önemli alma vence
0 oy
(12,905 puan) tarafından
Beğenmedim değmez bence 
0 oy
tarafından

Çok pahalı bence hele bu dönemde :ermm:

0 oy
(710 puan) tarafından
İlk doğum günü heves ediyorsun canm ama 400 çok fazla bu parayla bebeğinin bir çok giderlerini karşılarsin  bu devirde yazık bence şahsi fikrim ben almam
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Canm gardrops ve dolp uygulamalrında çk dha uyguna var buna benzer şeyler

Hatta ben öğlen bakmıştım çkta güzl şeyler var özellikle dolp uygulamasnda #annekızkombin dye aratırsn çk şey çıkıyo 
0 oy
tarafından
Herkesin zevki ayrı ama ben buna 40 tl bile vermem kuzum daha güzel sade ve şık biseyler bulabilirsin bence :)
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Beğenmedin bu fiyata değmez yazık günah herşey almış başını gidiyo ayriyeten o elbise kapalı birine olmaz bu tarz kıyafetler tesettür değil zaten 
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Şahsen ben almam. 
0 oy
(119,056 puan) tarafından
bu modele degmez
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Valla şu zamanda çok para canım ya ona vereceğin parayla kızına çok güzel ihtiyaci olan bı şey alırsın 
0 oy
(774 puan) tarafından
Kriz varken almam o 400, liraya bi kenara koyarım çünkü zor günler kapida 
0 oy
tarafından

Yani fiyatı gayet uygun . 1 yas anısı için ise güzel. Olur. 

Zaten bir bebek için kombin diktirmek 200 250 ₺ arasi 

Bu zamanlar bu anılar bir daha olmuyor imkanın var ise yap derim. Dünyaya bir daha gelecek degiliz. 

Ben her kızımın doğum gününde özel.konsept yaptırıp diktiridim.hicde pişman değilim fotoğrafa bakınca insan mutlu oluyor yaşlanınca bir o anılar kaliyor

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 424 göst.
0 oy
18 cevap 349 göst.
0 oy
5 cevap 214 göst.
25 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatma1112 (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 102 göst.

377,741 soru

11,305,617 cevap

34,731 kullanıcı

...