0 oy
197 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (123 puan) tarafından
Kahramanmarasliyim ve şu sin 1 aydır kimi duysam ağır bir şekilde grip ve çok uzun sürüyor geçmesi diyorlar covid testleri de negatif nasil ouyorsa bizde bu salgını yakalandık 10 güne yakın çektim zordu oğlumda aynı anda tutuldu 3 gündür rahattı dun sabahtan beri burnu öyle bir akıyor ki cok afedersiniz sanki şu bosalıyor çok hafif bir şekilde arada ateş öksürük de var gözleri sulanıyor bir gözü şişti konjuktivit olmuştu geçen yil sanırım yine oldu yada alerjik nezle bilmiyorum yani özel bir doktora randevu aldik öğleden sonra gideceğiz ama canım çok sıkılıyor hic böyle üzüm sürmedi kesinlikle delta mi acaba diye düşünmeden edemiyorum :(

12 Cevaplar

0 oy
(13,113 puan) tarafından
Allah korusun canım bakalım dr ne diyecek. 
(123 puan) tarafından
İnşallah kötü bisey değildir alerjik gibi duruyor gören herkes
-Reklam-
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Doğru malesef benimkiler de 10 gündür hastaydı tam toparlandı derken küçüğü yeniden başa sardı off valla nedir bu çocukların çektiği bu sene 
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Biz iki aydir ne cekiyoruz her hafta antibiyotik kizim ayin 9un dan beri 3.yu oldu oglumunki zaten hic gecmiyor bende ayni sekilde hastayim ilac da etki etmiyor artik dogal seyler de
0 oy
(4,231 puan) tarafından
Kahramanmaraştaym aynı durumdayız suan cocuklar hasta bende de bogaz agrısı öksürük var 3 aydır boyleyız ıyılesmedık bız
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Bizim geçmişdi yine aynısı oldu 2 ay sürmüştü ama 4 gündür yine aynı olduk bende biraz var çocuklarda öksürük başladı çok kötü bişey yaa ne olacak böyle bilmiyorum çok geçmiş olsun canım 

0 oy
(1,363 puan) tarafından
Annem hastanede yatti 1 hafta. Ilk ozele gitti, cigeri su toplamis. Doktor dediki bu kovid tutulmasina benzemiyo ama devlete yonlendiriyorum git ordada yapilsin. Devlette kan kovid suruntu testi ciger tomogrofisi falan yapildi, su toplama oldugu icin raporda bile yazan şey -- kovid test negatif gelirse yine yatisi yapilacak, sadece neydi o gecirip gecirmedigine bakiliyodi ya kandan o testi vercek diye.. devlette birakmadik, aldik gogus hastanesine getirdik. O sirada test cikmis. Suruntu testimiz yani covid negatif ama cigerler felaket. Nerde yatircaz bu hastayi kovid bolumune aldilar. Bizim test 1 saat sonra pozitif olarak sistemde guncellendi... saşirdik ama yapacak birsey yok mecbur guveniyosun. 1 hafta yatti evde suan çok sukur, raporda suan delta varyanti yaziyo... nedir bu boyle anlamadik. Ben aşisizim ama tat ve koku gitti 8 aylik hamileyim bende mi oldum? Kardesim oyle tat ve koku kaybi. 1 hafta babam anneme bakti ayni kovid odasinda babamda birsey yok... belirtilerde tutmuyo birbirini ama sakin ol, insallah bir an once iyilesir 
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Bende sanırım öyle oluyorum burnum akmaya başladı halsizlik '(
0 oy
(93 puan) tarafından
Bizdede iki aya yakın geçmedi ya nasıl geçecek bilmiyorum  kış cayi yaptim zeytinyağlı pekmez yaptim inşallah iyi gelir bu sefer, randevumuz var ama aralığın 7si çok geç tikaniyorlar birbucuk aydır bebegimin burnunu aspiratörle cekiyorum göğsüm aciyor  artık Allah herkese şifa versin
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Evet etrafımda herkes hasta, benim de bebeğim iyileşti ben yakalandım :(
0 oy
(8,363 puan) tarafından
Süper grip diye bişeymiş canım 
0 oy
(665 puan) tarafından
Kız bizde aynı sekildeyiz geçen persemebe başladı daha halen aynizyiz evin içi tüm grip bide ameliyatın var hemen geçsin diye dua ediyorum balgam alıntı bı turlu geçmiyor...
0 oy
(119,533 puan) tarafından
salgin var yaa      

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 293 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 224 göst.
0 oy
1 cevap 64 göst.
5 Ekim 2023 Aile kategorisinde Mizgn_01 (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 246 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 021821 (1,416 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...