0 oy
269 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
6 yaşında kızım var teyzemizi kaybettik nasıl anlatmalıyız aşırı bağlı bir çocuktu çok fazla seviyordu nasıl bir yol izlemeliyim sizce ?

5 Cevaplar

0 oy
(1,763 puan) tarafından
Teyzen uzaklara gitti artik yanimiza gelemeyecek ama cok ozlediginde elini kalbine koy kizim o hissedecek filan de bu surecte öldü deme yasi ilerlediginde zaten oldugunu kavrayacaktir
-Reklam-
0 oy
(712 puan) tarafından
evladım melek olunca ablalarimin (görüncelerim) kızlarına ben söyledim kimse onlara bişey söylemesin ben anlaticam dedim dedeleri vefaat etmişti zaten kızlar bizi öyle ağlayınca gördüğünde deseniz hani melek olmuştu ya şimdi Eymen de melek oldu dedim nasıl yani onu görmemicek miyiz felan diye sordular hayır görücez yanına gideceğiz ama onu kucağımıza alamayacagimizdan bahsettim sonra alıştılar ama bizim kızlar 2. sınıfa gidiyordu 
(25 puan) tarafından
6 yaşında benim kızım da ölümü mezarlığı felan biliyor zaten sadece sevdiği insanın ölümünü nasıl anlatırım o konuda bocaliyorum
0 oy
(534 puan) tarafından
Pedagogdan yardım alınması gerektiğini düşünüyorum
(25 puan) tarafından
Öyle yapicam zaten de belki bu yollardan geçen birileri vardır diye sordum ölüm hepimizin başında sonuçta ..
(534 puan) tarafından
Öyle maalesef,  başınız sağolsun ♡
0 oy
(87 puan) tarafından
Çok zor biz bile ölümü kabullenemiyoruz Başınız sağosun canım :(
(25 puan) tarafından
Sağolun
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Aradaki bag çok güçlüyse eğer pedegog yardımı alın derim çünkü bu durumlar çocuklarda tranvalara sebep olabiliyor pedegog sadece soylemede değil sonrasında da neler yapmanız gerektiğini en az hasarla nasıl atlatabileceginize dair çok güzel yonlendirmeler yapıyor ikiz yigenlerim 7 yaşında babalarını kaybettiler biz pedegog desteği aldık ve gerçekten büyük faydasını da gördük tavsiye ederim 
(25 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende öyle yapmayı düşünüyorum aradaki bağ aşırı güçlüydü çünkü. Şuan hastanede diye biliyor hergun soruyor ne zaman iyi olacak diye
(1,105 puan) tarafından
Kıyamam küçük çocuklar için daha büyük yıkım oluyor tabiki bu arada basınız sağolsun mekanı cennet olsun inşallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 146 göst.
0 oy
2 cevap 266 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Rumeysa0196 (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 543 göst.
6 Nisan 2021 Aile kategorisinde Meryem Hicran (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 381 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde Gurmeanne (575 puan) tarafından soruldu