0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
Kızlar ehliyeti aldım arabayı aldım genelde abimle çıktım uzun yoldada sürdüm tek çıkmadım ama eşimde yanımda yok kızımla çıkıp hem gezip biraz hemde benzin alayım diyorum ama oto koltuğu daha gelmedi kızımın nasıl olur acaba yavaştan çıksam mi ki 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebegin ne kadarlık bilmem ama. Oto koltuğu yoksa çıkma cnm. Bisi olursa müdahale edemzsin
(442 puan) tarafından
Doğru canım oto koltuğu gelince çıkayım olmazsa. Kızım 28 aylık
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Oto koltuksuz sakın çıkma canım daha acemisin madem o tehlikeyi göze alma 40 km ile bi yere çarpsan bile çocuklar 100 km ile çarpmış kadar sarsılıyor 
(442 puan) tarafından
Hadi ya bilmiyordum o zaman cikmayayim canım
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Oto koltuğu olmadan  çıkma Çocuğu nereye koyacaksın canım  allah korusun  kaza  falan olur  önce güvenlik 
(442 puan) tarafından
Arkada emniyet kemeriyle düşündüm zaten sakin bir ilçede yaşıyorum ama en iyisi bekleyeyim koltuk gelince çıkarız ins
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Oto koltuğu yoksa çık canım bebeği tek başına zapt edemezsin çünkü 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hayirli 9lsun

Canim bence ilk bi kac defa kendin çık trafiğe koltuk gelene kadar 

Biliyorum ki çok sabirsızsın hehehehehehe
(442 puan) tarafından
Sağol canım sürdükçe süresi geliyor insanın :)
0 oy
(119,483 puan) tarafından
oto koltugu yoksa bekle cikma yada bebegi annene birak tek cik
(442 puan) tarafından
Gurbetteyim canım kimsem yok gelince çıkarım artık
0 oy
tarafından
Oto koltuksiz çıkma canım 
(442 puan) tarafından
Tamam canım yakın diye çıkacaktım ama vazgeçtim gelsin koltuk öyle çıkayım
tarafından
Yok kuzum çıkma ben de araba kullanıyorum bir kere oto koltuksiz çıktık eve zor geldim riske sakin atma
0 oy
tarafından
Bende aldım ama simdilik yalnız cıkmaya cesaret edemem 

Helede çoc ukla   bence yapma öyle birsey
0 oy
(306 puan) tarafından
Benim.bebisim.4 aylık oto koltuğunun yok pusetini sabitledi eşim kayinvalideme.bazen gitmemm gerekiyo öyle çıkıyoruz :) mesafe kısa tabi ama sizinkinkac aylık uzun yolda ya da trafikte agalrsa panik yapabilirsin
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Benzine gene zam geliyor canım çık al benzin bence yarın 10 lira üstü olcak 
0 oy
tarafından
Benim kızım 18 aylık oto koltuğumuz yok onun için hiç tek çıkmadım daha kızımı tutacak biri varsa çıkıyorum yoksa asla çıkmam canım nolur nolmaz 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Valla bizim varda noluyor oturmazlar imkan yok. Büyük kızım 2 buçuk yaşına kadar gayet sakin oturdu sonra kardeşi oldu falan onu koyalım dedik sevmedi simdi birisi 4 buçuk diğeri 2 buçuk yaşında ama ikiside oturmaz. Normal arka koltukta duruyorlar oto koltuğu süs kaldı köşede. Mecbur o şekilde cikiyorum ben zorla bağlasam arkadan tekmeliyor açıyor kiyameti koparıyor çığlıklar falan daha çok dikkatimi dağıtıyor 
0 oy
(1,757 puan) tarafından
Canım oto koltugu olmadan çıkma en ufak şeyde bebek bizden 3 kat daha fazla sarsılır hem polis görürse yasak koltuksuz burda bizi uyarmıslarda
0 oy
tarafından
28 aylık kızım arabanın içinde 4 dönüyor uslu durarmı kemeri takarsan duruyorsa götür yoksa gitme 
0 oy
tarafından
Oto koltuğun yoksa çıkma cnm

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 233 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde Leyli (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 885 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 235 göst.
26 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Muazzez Ersoy (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 486 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,156 soru

11,410,623 cevap

34,951 kullanıcı

...