0 oy
195 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (328 puan) tarafından
Kızlar 76 kiloyla doğuma girdim şuan 70 kiloyum eski kılom 59 du sadece 6 kilo verdim doğum yapalı tam.bir hafta oldu doğum kilolarıni ne arada verdiniz ve diyet felan yaptınız miiiiii ? Bir hafta oldu sizce verememem normal mii

25 Cevaplar

0 oy
(2,128 puan) tarafından

Tabiki normal canm ben hala veremedim :D

(328 puan) tarafından
Ayyy valla çok takıyorum :)) emziriyorum diyette yapamiorum
(2,128 puan) tarafından
Bende öyle ye kendine gelince de hareket et hep
-Reklam-
0 oy
tarafından
Emzirdikce verdim kuzu
(328 puan) tarafından
Kaç ayda verdin peki diyet yaptinmi kuzum
tarafından
Hiç bişey yapmadım cnm 3 ayda tamamiyle gitti bol bol emzir su iç tamamdir
(328 puan) tarafından
Günde beş litreden fazla su icitorum inşallah giderr alismisim zayıf zayıf gezmeye bu ağırlık yapıyor nedense :)
tarafından
Gider cnm merak etme
0 oy
tarafından
32 gündür doğum yaptım kendi kilomdanda 3 kilo verdim
(328 puan) tarafından
Çok iyi valla kaç kilo aldın toplam hamilikte
tarafından
9 kilo almıştım
0 oy
tarafından
Ben 9 kilo almıştım doğum sonrası hemen verdim karnımda küçüktü karnım dümdüz oldu kendiliginden gittj
(328 puan) tarafından
Ne kadar güzel yaaaa  böyle kalcam diye korkuyorum hayatımda ilk defa 70 gördüm
0 oy
(4,502 puan) tarafından

Verdigimizi kim soyledi kiz sana:angel:

(328 puan) tarafından
:((((( hicmi veremedinn kaç kilo aldın hamilikte
tarafından
Ayyy güldüm buna :D
(4,502 puan) tarafından
Ahahahaha valla bende guldum
(4,502 puan) tarafından
Hamilelikte kilo almadım ki 3500 bebegim dogdu ben 4 kilo almistim  dogurunca 8 kilo gitti ben 10 kilo aldim ajahahahah
0 oy
(710 puan) tarafından
İlk gebelikte senle birebir aynıydım  59 kilo hamile kaldım 77 doğuma girdim 70 kadar indim sonra 65 oldum tekrar aldım 70 oldum dahada vermedim kızıma 70 ile hamile kaldım 81 ile doğuma girdim  1 ayda 75 oldum sonra birkaç ay düştüm 67 kiloya şu an kizim 1 yaşında ve ben 67 kiloyum dahada eski kiloma kavuşamadım  5 senedir böyleyim tek iyi yanım oğlumda hep 70 kilodum şu an 67 kiloyum kızımda malwsefki kendime hakim olmayrm  kilomu veremiyorum
(328 puan) tarafından
İlk doğumun da 65 e düşerken diyet yaptinmi kuzu yoksa kendilgiindenmi gittiii
(710 puan) tarafından
Kendiliğinden gitti canm evde kimse yoktu ben tektim bisey yiyemiyirdum ama şimdi coxuklar var malum sabah öğlen qksam beraber yiyoruz bide sabah 7 de kalkıp 8 de kahvaltı yapıyoruz bu sefer aksama kadar acikiyiruz dogum kiloları bünyeden  bünyeye değişiyor ama genelde 1 ayda çoğu gidiyo
0 oy
(913 puan) tarafından
Daha çok erken. 6 aya ancak ödem atıcaksın. Yemene içnene de dikkat et. Çok yiyeyim sütüm bol olsun diye bişey yok. 
(328 puan) tarafından
Ben zaten cok yiyeyim sütum bol diye söze cok inanmıyorum su içiyorum bol bol çok süt oluyor :)  inslalah veiririm bazıları diyor ki normal doğum yaptın ödem gitmiştir bir haftada diyor doğru mu yanlış mı bilmiyorum :(
(913 puan) tarafından
Hayır 40 kdr rahimin ağzı bile tam açıktır. 6 ay ödem gitmez çünkü hormonlarımız 6 aya ancak normale döner. Süt veren annenin zaten süt hormonları yüksek olduğu için göğüsler de ödem sütten kesene kadar kalır. Ben hemşireyim bilgime güvene bilirsin. 5-6 kilo kendinden gider. Daha 5-6 kilo da sütten kesdikden sonra. Çerez, kuru yemiş, yumurta, ıspanak fln süt yapar. Kabak tatlısı fln yap mevsimidir.
(328 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim içimi rahatlattiniz :))
0 oy
(481 puan) tarafından
Hamilelikte 19 kilo almıştım gitmeyecek o kilolar diye üzülüyordum bol bol emzirip bol su tükettim aldıklarım gitti :) 
(328 puan) tarafından
Hiç diyet yaptinmi kuzu peki kaç ayda gitti
(481 puan) tarafından
Yok kuzum hiç yapmadım tersine iştahım açıldı daha fazla yedim. Yarısı doğumla gitti zaten kalanları da 2 3 ayda vermiştim
0 oy
(69 puan) tarafından
Toplam 4 kilo almıştım doğum yaptım hepsi gitti☺️
(2,486 puan) tarafından
4 kilo aldım doğurdum ne demek yavv öyle öyle bi kilo mu varmış ödemdir o ödem :) şaka bi yana da bebeğin kaç kiloydu?
(69 puan) tarafından
3.200 gram kalanida suyuydu herhalde  aslında 62 kilo balık etliyim herkes sen kilo alırsın dedi ama almadm Tunik giyince ayaktayken felan kimse hamile olduğumu anlamıyordu
(69 puan) tarafından
Sürekli doktora bebeğimin kilosunu soruyordum kilo almıyorum felan diye iç karnin genişse ondan belli olmaz karnın dediler
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Eski kilom 59 du dogumda 67 idim doğumdan sonra balon gibi söndüm 56 da kaldım 2 yıl olacak neredeyse alamıyorum bir türlü bünye meselesi asla isteyerek vermedim 59 da kalmak isterdim 
0 oy
(13,047 puan) tarafından
49 kg ile hamile kaldım 60 la doğurdum. 1 haftada kendi kendine vermişim kiloyu 
0 oy
tarafından
Normal dogurdum 2 yil oldu veremedim
0 oy
tarafından
Canım bende 60 kilo ile hamile kaldım ve 72 kilo ile doğuma girdim doğum yapalı 7 ay oldu 58 kilo olmuşum bende nasıl gitti bilmiyorum aksine ben daha çok yiyorum bacım ne diyeti emzirdigim için güçsüz düşüyorum akşama kadar ağzım hiç boş durmaz inanki 
0 oy
(306 puan) tarafından
Ben 10 günde hepsini verdim aldgim kilonun ama normalde tombik oldgum.icin.daha da vermek istiyorum ama emziriyorum çok zOrlasti :(
0 oy
tarafından
56 kilo hamile kaldim 64 kilo doğuma girdim şimdi 54 kiloyum bebeğim 2 aylık :)
0 oy
(2,486 puan) tarafından
9 kilo almıştım 11 kilo verdim doğumdan  2 ay sonra. İlk hafta verememek diye birşey yok canım yeni doğum yapmışsın tabi hemen gitmicek 1 ay sonra değişecek kilon
0 oy
(119,392 puan) tarafından
dmeve geldigimde 2 kilo fazlam vardi
0 oy
tarafından

Valla kızım 10 aylık doğum yaptığımın 1. Ayı vermiştim , şimdi fazla kilolarımı veriyorm şişkoyumda ben :) 

0 oy
(1,381 puan) tarafından
Bünye meselesi aslında verip vermemek. Bn doğumdan çıkar çıkmaz eski kiloma iniyorum. Hiç bi kilo kalmıyor hamilelikten. 2 doğum yaptım 58 kiloyum
0 oy
tarafından

Bebeğin huysuz bir bebekse dal gibi olacan:D

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 275 göst.
29 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,105 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 196 göst.
16 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde aleyaley (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 257 göst.
13 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Haticekbrrr (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 386 göst.

380,571 soru

11,394,546 cevap

34,909 kullanıcı

...