0 oy
557 göst.
Aile kategorisinde (395 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar eşim kayıp 4 gündür yok sütüm kesildi bebeğim açlıktan ağlıyordu mama alma durumum da yoktu bende muhallebi tarzında su un ve çok az miktarda şeker ekleyip biberonda içirdim eskiler verirmiş devir eski devir değil ama zor durumdaydım çocuk doydu ve uyudu inşallah yanlış birşey yapmıyorumdur 

Eşim nerede bilmiyorum telefonu falanda satmış

25 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Sütün yoksa napıcKsın kuzum, herkes mama ıle mı büyüdü napalım yanı, Rabbım yardımcın olsun o Allhın cezası eşin nerde
(395 puan) tarafından
Kaçtı sanırım
-Reklam-
+1 oy
(1,113 puan) tarafından
Canim benim bild isteye bebeginden kismamissin sonucta hicbisey olmaz korkma insaalah mama Süt falan getiren olur ailenden falan 
(395 puan) tarafından
Hepsi boş konuşma yapıyorlar kimseden birşey istemek istemiyorum
0 oy
tarafından
Aşkm eşin nie yok allah yardmcn olsn
(395 puan) tarafından
Sağol kaçtı sanırım bilmiyorum
0 oy
tarafından
Canım eşin nerde ki Rabbım yar ve yardımcın olsun inşallah 
(395 puan) tarafından
Amin kaçtı sanırım telefonu falanda satmış
tarafından
Nereye kaçtı canım
(395 puan) tarafından
Bilmiyorum inanki çok borcu vardı bagımlı birde kaçtı işte bence
tarafından
Kimsen yok mu canim ya Allah yardımcın olsun inşallah
(395 puan) tarafından
Ailem var yardımcı oluyorlar ama hepsi işteler akşama kadar onları bekleyemedim
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Sık sık emzir inşllah sütün gelir Allah yardımcın olsun hemen devlete bir yere başvur belki mama falan verirler
(395 puan) tarafından
Aynen acil olarak verdim sütüm geldi yine ama çocuk çok açtı
0 oy
(916 puan) tarafından
Ah canım kıyamam ya . O midesine ağır gelir o kuzunun ama yapacak bir şeyin yokmuş . Kimse yokmi yardım edecek mama alacak falan 
(395 puan) tarafından
Var aslında ama kocam kaçtı kaynanam 10 TL harçlık verdi elime bunlardan hayır beklenmez
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Yavrum aç kalmasından iyidir napcan Allah yardımcın olsun
(395 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Şeker yerine pekmez koyman daha sağlıklı pirinç unu varsa onu yap 
(7,036 puan) tarafından
Canım şuan 21 aylık daha 2 aydır adam akılı yemek yemeye başladı öncesi ağzına ne versem emip atıyordu Pirin patates aklına gelebilecek herşey o denli düşün yani
(601 puan) tarafından
Pirinç unu nu vermeye kaç aylıkken başladınız nasıl yaptınız
(7,036 puan) tarafından
Canım ben buyinden şanslıydım biraz bizim olduğumuz yer irganik şeylerle dolu karacadağ bize yakın ordan eşimin arkadaşı pirinç yetiştiriyorlar di yoldi biraz bend biraz alıp kahve çekme makinasında çektirdim yani pirinç ununu evde yaptım bir nevi işte pirinç unu su ve pekmez karıştırıp muhalebi yaptım 9 aylık iken vermeye başladım
tarafından
düzenlendi
Maşallah canım Allah sağlık sıhhat versin yeterki .. Ervam ben 40 i ciktiktan sonra vermeye başladım Arı markalı mavi paketten alıyorum üzerinde tarifi yazıyor su ile yapın diyor ama ben süt ile yapıyorum öyle daha lezzetli oluyor bir su bardagina bir dolu tatlı kaşığı pirinç unu koyuyorum cezvede sürekli karıştırarak pişiriyorum 1 dk kaynatıyorum iki gün buzdolabında dursa bozulmuyor koyu olursa su yada süt ile inceltebilirsin pirinç ununu hatta ben biraz ince yapıyorum içine iki cici bebe bisküvisini ezip yediriyorum
(601 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim hakkını helal et özelden de yazdım market sütü mü kullandınız kaşıkla mi verdiniz biberonla mi
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım ya
0 oy
tarafından
İyi yapmissin aç kalmasından iyidir eşin niye kayıp es dost akraba kimseniz yokmu
(395 puan) tarafından
Var herkes aslında ama o an yanımda kimse yoktu akşamı da bekleyemezdim
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Canım benim sen hemen tatlı birşeyler yesen. Helva falan yapsan kendine bol şekerli. Birde hoşaf iç varsa senin sütünü içse daha iyi olur onun bağırsakları daha minicik hazmetmez herşeyi. Kıyamam ağrısı olur sonra 
(395 puan) tarafından
Evet diş çıkartıyor birde ememiyor biliyormusun
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Aç kalmasından iyidir canım benim yeğenime mamalar alerji yaptı için biz onunla büyütük annesinin hiç sütü yoktu 
(395 puan) tarafından
Allah size de yardım etsin napalım kader
(4,061 puan) tarafından
Bizimki büyüdü kuzum 8 yaşında artık ☺️ darısı başına artık
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Gögüslerine havlu ütüleyip koy bol su iç yardım alacağın kimse yok mu eşin neden kayıp başına Bi iş mi geldi yoksa eve mi gelmiyor
(395 puan) tarafından
Uyuşturucu içmek için kaçıyor işte
0 oy
(119,528 puan) tarafından
esine noldu     
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Eskiler hep vermis annem bizi oyle buyutmus sade su unn ahh ahh rabbim yardimcin olsun canim  esimdr 1 yil yanimizda olamadi bende pirinc unu yapip verdim 
(395 puan) tarafından
Sizin neden eşiniz yoktu benimki keyiften yok neler yaptı bize
0 oy
tarafından
Malesef yanlış birşey yapıyorsun o çocuğun sindirim sistemine yazık şeker koymuşsun birde canım ailen yok mu en kötü bir markete gidip çocuğum aç param da yok desen inan insanoğlu ise destek olur ne var bunda 
tarafından
Allah yardımcın olsun eşin nerede peki ?
(1,569 puan) tarafından
Rabbim yardim etsin olmayinca yoklukdan insan yediriyor rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın
(7,036 puan) tarafından
Kıyamam size ben ne yavrum Allah o eşini ıslah etsin dine imana getirsin inslh ne diyin bilmiyorum ki
(395 puan) tarafından
Bulundu biryerde içiyormuş gelmedi eve tabi ama zaten uzaklaştırma alıcam gelmesin
(7,036 puan) tarafından
Al canım vala ailen yokmu arkanda onlara git alsınlar senide yavrularınida
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Mecbur kalmışsın bisiycik olmaz korkma esin nerde 
(395 puan) tarafından
İçiyormuş dışarılarda telefonunu falan satmış
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Tabiki iyi bişey değil ama mecburiyetten vermişsin artık aç durmasından iyidir, mama temin edersin inşallah kimsen yok mu 
(395 puan) tarafından
Varlar ama birde dişi çıkıyor yavrumun ememedi canı açıyor emdikçe
(1,862 puan) tarafından
Mama alsınlar
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Yapacak bir şeyin yokmuş canım Allah yardımcın olsun ya
(395 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Un midesine ağır gelir canım internetten araştır öyle ver eşin nerelerde kayıp derken 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 321 göst.
0 oy
5 cevap 64 göst.
0 oy
5 cevap 155 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Duyguyla (344 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 178 göst.
6 Mart 2021 Aile kategorisinde Melodiii (33 puan) tarafından soruldu

381,435 soru