0 oy
271 göst.
Diğer kategorisinde (1,108 puan) tarafından

Kızlar dün dolar 13 ü geçti bu gün 12 olmuş düşüyor git gide millet sesini çıkarınca mi düşürmeye başladılar dersiniz? Duyumuma görede 13 TL olunca herkes dolara çevirmiş TL yi şimdi de düşüyor yükselir mi tekrar yoksa dahada düşer mi

7 Cevaplar

+1 oy
(12,264 puan) tarafından
Tirkiyeden istedikleri bir papaz var vermedi Türkiye oda doların içinden geçti şimdi düşüyormuş gibi yapıyor 

Bir nevi göz dağı veriyor herşey benim elimde ayağını denk al diyor doların köpekleri benim param olsaydı cidden devletime hayinlik yapıp dolar yapamazdım
(1,108 puan) tarafından
Papazı napicaz biz . Verelim gitsin
(12,264 puan) tarafından
Papaz ajan sanırım bir çok şey biliyor bizimkiler vermiyor mit konuşturmaya çalışıyor .
Kritik adam yoksa çoktan vermiştik
-Reklam-
0 oy
(119,154 puan) tarafından
kimse net bisi diyemezki
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Milletin ses çıkarmasıyla alakalı değil bu dolar altın fiyatları 
(1,108 puan) tarafından
Peki neyle alakalı
(4,089 puan) tarafından
Canım tek bişey etkilemiyor ülkede ki siyaset diğer ülkeler yatırımcılar ithalat ihracat pandemi hatta insanlarda ki korku ve panik havası bile etkiliyor ama halkın ne istediği etkilemez isterse sokaktan eve girmesinler bu ekonomiyi de doları da etkilemez öyle olsa kimse de girmez zaten evine
0 oy
(245 puan) tarafından
Daha çok yükselecek 1 lira indirirler 5 lira bindirirler 
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Hiç bilmem ki..Bende dün yaptırdım anlık lazım olursa bozarım 
0 oy
tarafından
Dusmez bence dussede 1 2 lira duser en fazla
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Tam tersi Türkiye'nin zenginleri  doları olanlar dolarını bozdurdu daha da zengin oldu amaclarina ulaştılar bugün de dolar düşmeye başladı 
tarafından
Katılıyorum düşüncelerimiz aynı. Programlanmış biseydi kazanan kazandı tamam.
(7,441 puan) tarafından
Kesinlikle öyle faiz oranını tek düşüren ülke biziz neyimize güveniyorsak artık faiz düşer döviz yükselir faiz yükselirse döviz düşer ama ülkenin üretimi olursa ikiside düşer bizim ulkenizde üretim yapabileceğimiz bir kaynağımız kalmadı artık hepsini sattilar savurdular yediler içtiler üretim sifr dışa bağımlılık hat safhada durum içler acısı olan her zaman fakire oluyor ama artık orta krsim diye de bir grup kalmadı sadece zengin ve fakir var

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 184 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 101 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 190 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,393 soru

11,326,131 cevap