0 oy
182 göst.
Diğer kategorisinde (245 puan) tarafından
Anneler 14 aylık oğlum var affedersiniz wc ye  gidemiyorum arkamdam ağlıyor hiç bir şekilde oyalayamıyorum  2 dk bile durmuyor katılarak ağliyor nr ev işi yapabiliyorum ne yemek yiyebiliryorum çildircam yani artık 

8 Cevaplar

+1 oy
(119,499 puan) tarafından
allah yardimcin olsun
(245 puan) tarafından
Aminn sağol
-Reklam-
+1 oy
(1,113 puan) tarafından
Bi an ben mi yazdim dedim benimkilerde ayni ben mecburen tvde sarki falan aciyorum mutfaga falan gidemem okadar izin vermezler de tuvalete 2 dakika gidebiliyorum 
(245 puan) tarafından
Benimki bakmaz tv ye aliştirmadim hiç
(1,113 puan) tarafından
Benimkilerde oyleydi yanlis biliyoum ama ben aciyorum artik yoksa beni akil hastanesine kapatcaklar
(245 puan) tarafından
Allah yardimcimiz olsun
+1 oy
tarafından
Yapmadığım şey kalmadı oğluma etki etmedi 21 aylık 1 aydır sürekli yanında  aramıyor artık 
(245 puan) tarafından
Anlamadim demek istediğinizi
0 oy
(306 puan) tarafından
Kız o.zamanda mi öyle oluyorlar benimki daha 4 aylık böyle o zaman düzelir diyodum :(((
(245 puan) tarafından
Valla ben doğduğundan beri sıkıntı çekiyorum hep uykusuzluktu gazdi ksumaydi büyünce rahatalr diyodum daha beter oldu benimki
0 oy
(13,927 puan) tarafından
Ilgisini çekecek oyuncak falan yok mu. Erkek çocuk araba falan sever. 3 tekerli bisiklet alsan şimdilik evde sürüp oyalanır. 
(245 puan) tarafından
Bir sürü arabasi var evde binebileceği arabasi atı var ama nafile durmuyor
0 oy
tarafından
Cızgı fılm açarak valla 10 kolum 20 bacağım yok yemek yaparken, tuvalete gıderken cızgı fılm acıyorum günde 1 saat ızlemekle kımse gerızekalı olmaz napalım dadı mı tutalım bız ıs yaparken baksın
(245 puan) tarafından
Açsamda bakmıyor benimki sevmiyor ki keske baksa
tarafından
Böyle horoz videosu var onu denesene bi komık horoz dans yaz youtube cıkııır
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Valla WC’ye beraber gidiyoruz yemek yaparken mutfakta beraberiz şarkı falan söylüyorum eline mutfaktaki kırılmayacak kap kaşık kalıp veriyorum ağlar bacağıma yapışırsa sakinleştiriyorum tekrar koyuyorum ya da mama sandalyesini dibime çekiyorum oraya oturtup yemek işini hallediyorum ocağın yanına değil tabiki doğrama yıkama işim olduğunda sadece yanımda oturuyor süpürge çalıştırmamı seviyor üzerine falan çıkıyor lavaboları balkonu o uyurken yıkıyorum etrafı toplarken bazen kucağımda bazen birlikte hadi oyuncakları toplayalım diyorum alıp sepete atıyor bazen tekrar boşaltıyor tabiki çamaşır asarken o da sepetin üstüne çıkıyor çamaşırlar sepetten çekip yere atıyor yani hepsini zor bi şekilde yapmaya çalışıyorum iki saatlik işi dört saatte yapıyorum bi şekilde idare ediyorum bir yaşına girecek 
(245 puan) tarafından
Zor valla Allah kolaylık versin benimki deli gibi valla kıyameti kopario
(4,089 puan) tarafından
Valla kabullendim ben her dönem başka sıkıntılar çıkıyor düzelme durumu diye bişey yok yani
0 oy
(1,363 puan) tarafından

Yok bacım yok ya aglicak ya da beraber giriyor son çare. Klozet.

Yemekte birlikte yiyoruz öyle yersek bende yiyebiliyorum o yerken

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 160 göst.
7 saat önce Aile kategorisinde Nur343746 (574 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 263 göst.
9 Mayıs 2024 Aile kategorisinde PrensAnnesi6 (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Asya15 (108 puan) tarafından soruldu
0 oy