0 oy
477 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
kapalı
 Geçen hafta 4 sezeryanım oldum doktorum gün vermişti 38+2ye ama benim 38 de sancım tuttu normal doğum yapmadığım için yalancı sancı  sandım ama değilmiş eşimi aradım acil gelmesini söyledim sancım var dedim inanmadı defalarca çağırmama rağmen gelmedi gece 12 de 5 dakikada bir sancım gelmeye başladı ve ambulansı aradım özel hastaneye gittim eşim duyunca gelmiş zaten hemen sezeryana aldılar o an eşime sinirlendiğim için kordonlarımı bağlayın dedim onlarda eşime sormuşlar eşimde istiyorsa balayın demiş amelyattan çıkınca doktorum bağladık daha çocuk yok dedi şimdi çok pişman oldum o ağrıdan eşime sinirimden dedim çok kötüyüm çok pişmanım ama ani karar verdim 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
3. post bu bi nefes al be bacim anladım kötüsün ama 4 sezaryen de az değil canına yazık. inanlar sağlıklı olsun da.
tarafından
yani maşallah 4 tane var sağlıklı olsunlar Allah uzun ömürler versin. yeter daha ne olsun. bide sezaryen olmuş yazıktır ya.
tarafından
Oyle valla
(310 puan) tarafından
Allah güldürsün seni kahkaha attim yatakta 1
tarafından
ayy kiz  3 tane post üst üste açtı bi anda. çok kötüyüm diye. ne oluyor  dedm Allah bağışlasın 4 tane bebe var daha ne istersin ki. canına yazık dünyaya doğurmaya gemeldin ya.  güldüyseniz ne mutlu bana sjkskssj
(310 puan) tarafından
Allah senide güldürsün :))))))
-Reklam-
0 oy
(28,380 puan) tarafından

Hey Yarabbim ya

(498 puan) tarafından
Cidden çok üzülmüş :))
(28,380 puan) tarafından
Eşi olacak düşüncesize deli oldum bide pişmanlık bir durum yok isabet olmuş bence
(498 puan) tarafından
Bencede canım 4 çocuk bu devirde ya birde hepsi sezeryan kadın hala pişman birde adamın yaptığına bak
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Nie pismansin ki
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Tövbe yarabbim kocasına kızıp kordon bağlatanı da ilk defa duyduk, geri dönüşü yok mu bu işin
0 oy
(12,277 puan) tarafından
Daha çocuk yok derken ne demek istedi yaş kaç ve 

Kaçıncı çocuk canım
(498 puan) tarafından
4 çocuğu varmış canım
(12,277 puan) tarafından
Ee Yeter hepsi de sezeryanla sanırım bende 31 de bsglattim
(498 puan) tarafından
Aynen hepsi sezeryanli yazmış ama yinede üzgün arkadaş
(12,277 puan) tarafından
Arkadasr kaşınıyor valla ben bir sezeryan oldum 2 sene oldu hala acısını çekiyorum
Maşallah i var
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Açılabilir doktorunla görüş istersen 
0 oy
tarafından
5. 6. çocuğu düşünüyor muydunki
0 oy
tarafından
Bence çok isabetli bir karar olmuş böyle sorumsuz karısının sancısına bile inanmayan adama çocuk vermek yani o çocuğa yazık günah olurdu 
tarafından
İlk artimi sana verdim gerçekten çocuklara yazık

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 290 göst.
24 Kasım 2021 Aile kategorisinde Havin (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,176 göst.
0 oy
23 cevap 941 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde Grc136513 (139 puan) tarafından soruldu
0 oy