0 oy
468 göst.
Diğer kategorisinde (13,724 puan) tarafından

Geçen sormustum o dizindeki tavuk derisi hissi veren yeri..

götürdüm,egzama başlangıcı dedi.

Suda çok kalmasın yada o bölgeyi kapatarak banyo yaptir dedi .

Bı tane krem verdi .bitince gene getir dedi.

Başına gelen var mı?

Yada çevresinde olan?

Tüm vücudunu sarar mi :(

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
6 yaşında kızım bebekliğinden beri cekiyorum.   Sıvı sabun kullanamaz kullanırsa elleri bilekleri hep yara döker.  Katı sabun kullanır.  O yara yapmıyor.  Duş jeli kullanamaz zeytinyagli sabunla yıkarim.  Ben dogum yaptigimda babannesi dikkat etmemiş her yeri yara oldu yavrumun 

Iyi bir cildiyeye götürüp kullanmasi ve kullanmamasi gerekenleri söylemesi lazim
(13,724 puan) tarafından
Tamamdır.
Rabbim sizinkine de şifa versin inşallah  bira evvel biter :/
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Egzama genelde yayilir ama krem vermisbya ins yayilmaz canm 
(13,724 puan) tarafından
İnşallah kuzum ya
0 oy
(2,868 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım bir bilgim yok ama o gün postu görmüştüm herkes kesele, bastırarak yıka falan yazmıştı. Sende kızıyordun hatta ay iyi ki öyle bişey yapmamışsın. Bildiğin tam tersi üstünün kapanması lazım diyorsun baksana. 
(13,724 puan) tarafından
Şu degdikce azar bu dedi :/
 İnşallah biter ya :(
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Egenin kalçasın da vardı ilaç şampuan ve nemlendirici kullandık geçti canım dikkat etmen gereken şey cildin kuru kalmaması cilt kuru olunca kalınır yara olur hatta kanar benimde egzamam var bizde ne yazik ki genetik 
(13,724 puan) tarafından
:/ Allah'ım egeye de şifa versin inşallah  ay inşallah bizimkide gecer
0 oy
tarafından
Aplaaaam çok geçmiş olsun
(13,724 puan) tarafından
Apla gubbbaannn çok teşekkür ederim ;)
0 oy
tarafından
Cnm geçmis olsun. Benim çocuk da 3 aylıkken olmuştu. Cildiye ye götürdüm. Karışım krem vermişti eczane yaptı onu sürünce çok iyi geliyordu. Bir de nemlendirici kullanman gerek. Bioderma atoderm preventive var o çok iyi bir nemlendirici. Her gün vücuduna sürüyordum. 1 ayda geçti birdaha da olması sukur
(13,724 puan) tarafından
Ay inşallah bizimde hemen geçer ya çok teşekkür ederim umitlensim :)
tarafından
Geçer ins cnm. 3 5 aylık çocukların çoğunda oluyor o. Nemlendirici olarak o dediğim çok iyi. Kokusu da iyi yapısi da. Biraz pahalı ama çok uzun gidiyor
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Mehmethan in wardi gecti sukur panikleme canim oncelikle sanpuani deistir ben sebamed kullamdim sanpunanida sabunuda war camasirlarini sabun tozuyla yika iki defa durula kramlerini duzenli kullan Allah in izniyle gecer 
(13,724 puan) tarafından
Bu iki defa durulama işlemini uygulamaya başladım vallahi :)
(6,053 puan) tarafından
Bende oyle yapmistim canim☺

İlgili sorular

+5 oy
42 cevap 1,054 göst.
1 Ocak 2022 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,724 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 509 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,724 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 546 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,724 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 422 göst.
29 Mayıs 2019 Aile kategorisinde DamlaNur'un Annesi❤️ (807 puan) tarafından soruldu

381,742 soru

11,428,393 cevap

34,988 kullanıcı

...