0 oy
42 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (98 puan) tarafından
Kizlar hamileyken olmuştu bir kere 10 gunde geçmişti ilac vermediler ama hamilesin diye simdi.kizim 9 aylik olacak yine oldu sandim ki bi an deprem oldu okadar kotu ki 3 4 gun oldu ilk gun doktora gttim serum taktilar biraz iyi geldi ama ilac almiyorum tabi anne sütü verdigim icin ama hala basim dönüyor yatip dinlenme gbi bi olayim yok kizim küçük bakacak kimsem yok valla basım döne döne bakıyorum cok zor ne yapabilirim doğal bi yontem varmi.yapip memnun kalan hayatimi.cok kotu etkiliyor birde surekli mi.olur bu

3 Cevaplar

0 oy
(15,894 puan) tarafından
Malesef doğal yöntem yok canım ilaç iyi geliyor bana da beteserc diye 
(98 puan) tarafından
Annemde de oluyor annemede vermisler o ilaci o kurtardi beni diyor ama kizim.anne sutu aldığı icin icemiyorum ben
(15,894 puan) tarafından
Beni de o kurtardı ve ben bayiliyordum ayağa kalkamiyordum yatıyordum oda dönüyordu sanki başladığı zaman içiyorum ilacı duseliyorum ama sen emsiriyorsun işte stres sakin yapma stres çok tetikliyor
(98 puan) tarafından
Ah stres nasil yapmayalım illaki oluyor :(
-Reklam-
0 oy
(1,445 puan) tarafından
Kuzum YouTube a girip baksana, hareket var bir tane onu yap belki biraz iyi gelir 
(98 puan) tarafından
Girdim baktim bu yatarak saga sola bakma demi onu yaptim hic bisey degismedi :(
(1,445 puan) tarafından
(98 puan) tarafından
Simdi izledim deneyecegim hemen cok teşekkür ederim Allah razi olsun
0 oy
(635 puan) tarafından
Ya bizim komşumuzda var şükür taşı aldım kolye olarak taktım o zamandan beri şikayetlerim çok azaldı diyordu nekadar doğru bilmiyorum.. İstersen bi araştır 
(98 puan) tarafından
Arastircam hemen cok tesekkur ederim Allah razi olsun:)
(635 puan) tarafından
İnşallah bulabilirsin ve şifa olur :)
(98 puan) tarafından
Amin insAllah Allah razi olsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 136 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 06_usenmez (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 136 göst.
27 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hafsa&Zeyneb (3,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.
27 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gizlianne (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 54 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (955 puan) tarafından soruldu

255,487 soru

7,054,083 cevap

23,887 kullanıcı

...