0 oy
92 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,150 puan) tarafından
Kizlar hamileyken olmuştu bir kere 10 gunde geçmişti ilac vermediler ama hamilesin diye simdi.kizim 9 aylik olacak yine oldu sandim ki bi an deprem oldu okadar kotu ki 3 4 gun oldu ilk gun doktora gttim serum taktilar biraz iyi geldi ama ilac almiyorum tabi anne sütü verdigim icin ama hala basim dönüyor yatip dinlenme gbi bi olayim yok kizim küçük bakacak kimsem yok valla basım döne döne bakıyorum cok zor ne yapabilirim doğal bi yontem varmi.yapip memnun kalan hayatimi.cok kotu etkiliyor birde surekli mi.olur bu

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Malesef doğal yöntem yok canım ilaç iyi geliyor bana da beteserc diye 
(1,150 puan) tarafından
Annemde de oluyor annemede vermisler o ilaci o kurtardi beni diyor ama kizim.anne sutu aldığı icin icemiyorum ben
tarafından
Beni de o kurtardı ve ben bayiliyordum ayağa kalkamiyordum yatıyordum oda dönüyordu sanki başladığı zaman içiyorum ilacı duseliyorum ama sen emsiriyorsun işte stres sakin yapma stres çok tetikliyor
(1,150 puan) tarafından
Ah stres nasil yapmayalım illaki oluyor :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum YouTube a girip baksana, hareket var bir tane onu yap belki biraz iyi gelir 
(1,150 puan) tarafından
Girdim baktim bu yatarak saga sola bakma demi onu yaptim hic bisey degismedi :(
tarafından
(1,150 puan) tarafından
Simdi izledim deneyecegim hemen cok teşekkür ederim Allah razi olsun
0 oy
(5,773 puan) tarafından
Ya bizim komşumuzda var şükür taşı aldım kolye olarak taktım o zamandan beri şikayetlerim çok azaldı diyordu nekadar doğru bilmiyorum.. İstersen bi araştır 
(1,150 puan) tarafından
Arastircam hemen cok tesekkur ederim Allah razi olsun:)
(5,773 puan) tarafından
İnşallah bulabilirsin ve şifa olur :)
(1,150 puan) tarafından
Amin insAllah Allah razi olsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 71 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 56 göst.
0 oy
4 cevap 100 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kubra_87 (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 88 göst.
11 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu

377,258 soru

11,289,821 cevap

34,701 kullanıcı

...