0 oy
506 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
6 aylık oğlumun altını değistim yatağın ortasına koydum bezini çöpe atıp ellerimi yıkayın derken yüz üstü düştü . Kafası beşiğin kenarına geldi şişti ve morardı. Bir buçuk saat sonra kusmaya baslayinca acile getirdik. Tomografi rotgen ve ultarson çekildi. Sonuçlar iyi çıktı ama kustugu için 12 saat gözetim altında kalacağız. Dua edin ne olur birsey olmasın. Daha önce hiç dönemiyordu . 

34 Cevaplar

0 oy
(27,336 puan) tarafından

Allah'ım şifa versin insAllah dikkatli olmak gerek büyüdükçe haraketli oluyorlar

tarafından
Evet işte ihmallik ettim sonucu iyi çıktı ama kusması sorun teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun benimki 22 aylık oda düştü geçen şükür bişi olmadı ama o üzüntü günlerce kaldı bende 
tarafından
Kafasını beşiğinin kenarına vurmuş morardı şişti. Teşekkür ederim. İnsan üzülüyor evden beri agliyordum
0 oy
(382 puan) tarafından
Geçmiş olsun bacım rabbim şifa versin inşallah minik yavru ya
tarafından
Amin canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım benim
tarafından
Teşekür ederim canım
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım.  Rabbim sana bağışlasın dikkat li ol bundan sonra 
tarafından
Daha da dikkat edeceğim gözüm gibi bakıyordum ihmallik ettim amin inşallah teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Rabbim şifasını versin İNŞALLAH
tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Benimde düştü hemen acile goturudk yolda kustu ama çok şükür bis3y çıkmadı altini uzerini hep yerde değiştiriyorum.  Eşim yatakta oynatirken dustu  ben mutfaktaydim güm sesine kostum:( hiç koyma yataga hicccc hemde kayiveriolar
tarafından
Yok koymam bundan sonra 12 saattir hastanedeydik yeni geldik
0 oy
(818 puan) tarafından
Çok gecmis olsun cnm
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Geçmiş olsn canm
tarafından
Teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım beterinden korusun inşallah aynisi bende oldu ama kafası bir yere gelmedi benimki çekyattan düşmüştü kusma falan olmadı yine de hastaneye götürdük çok şükür bir şey çıkmadi
tarafından
Teşekkür ederim. Size de geçmiş olsun
tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun ama 3.5 aydan sorna her an dönebilirler 
tarafından
Teşekkür ederim kaşla göz arası oluyor hersey
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Gecmis olsun umarim birseyi cikmaz. Benimde oyle oldu dönmeyen cocuk nasil bir anda dönüyo anlamamistim. Sabah yatirdim birsey yoktu, oglen yatirdim dönüp düşmüştu. Icini ferah tut, tetkikleri temiz cikmis
tarafından
Sağol canım
0 oy
(431 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun bir anda oluyor her şey,sizde bilemezdiniz ki aniden döneceğini Allah'tan Bir şey olmamış şükür,Allah korumuş o yüzden sıkmayın canınızı bundan sonra daha dikkatli olursunuz ❤️❤️
tarafından
Teşekkür ederim inşallah daha dikkat edeceğim
0 oy
(17 puan) tarafından

Cok gecmis olsun canim rabbim korusun inşallah o dualarimiz ona olsun 

tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 123 göst.
31 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 435 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Seherl (533 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 238 göst.
20 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 265 göst.
16 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmanihan (168 puan) tarafından soruldu

377,831 soru

11,309,042 cevap

34,741 kullanıcı

...