0 oy
545 göst.
Aile kategorisinde (2,291 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sildimmmmm

18 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Yemegi hayvanlara veriyosunya bende sana veriyim deseydin melegi seytana cevirme vaktin gelmiste geciyo bile 
tarafından
Ahahha olamayimmi aysuuuu :)
tarafından
Defne modumda degilim be yavrum genede fena degil :)
(4,492 puan) tarafından
Masallah modunda degil halin buysa modundaki halin ates ediyor heralde =)
tarafından
Hasibeye sor sen benim modu :)
(15 puan) tarafından
Bayıldım bu yoruma++++
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet delirmiş akıl sağlığını korumak için onla asla gorusme
(2,291 puan) tarafından
İlaç tedavisi görmeye başladım artık, bana diyor sana bir şey olursa çocuğa ben bakarım diyor. Bana niye bir şey oluyorsa ölmemi bekliyor..
tarafından
Sana bı şey olursa helvani yaparım sen bu fesatlikla fazla yaşamazsın çünkü  de geç hiç takma ya
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Kesinlikle görüşme esin sonra düzelirsiniz demiş evet sonra düzeleceğini umut ediyorum diyip kaynananla iletişimi kes okurken sinirlendim 
(2,291 puan) tarafından
Bana diyor sana bir şey olursa çocuğa ben bakarım niye ben ölüyorsam.
(7,249 puan) tarafından
Manyak mı ne kendi ölsün bu yaştan sonra sana sıkıntı olur çocuk bakmak dee sen öl ben çocumu misler gibi yetiştiririm
0 oy
(119,332 puan) tarafından
hani tedaviyede baslamissin ama son bi kac postun hep kaynana bi dusunmesen artik
(2,291 puan) tarafından
Dün eşim ev almak için bakıyorduk annesigile yakin bakıyordu iyice aklıma girdi dünden sonra..
(149 puan) tarafından
Eşin de maşallah aranızda olanlara rağmen niye annesinin evine yakın ev bakıyor? Asla yakın bir yerden ev alma. Kesin musallat olur o cadı sana
0 oy
(200 puan) tarafından
Ayni benm kaynana işte bu 
(2,291 puan) tarafından
Rezil insanlar işte..
0 oy
tarafından
Ay inanmıyorum katliam sebebi bildiğin. Allah'ım büyük konusmuyorum yarabbim sen hayırlısını ver. Düşünemiyorum ben olacakları. Hadsize bak,sen sessiz kalmışsın bacım koysana telkini ortaya versene ağzının payını, tükürürüm ben ağzına varya,söylediği laflara bak utanmiyo da. Valla saygı maygi dinleme,hep saygı bekliyorlar hiç saygı göstereyim demiyorlar demek ki. Kendimi bildiğim için varya ufffff neler olur tahmin edemiyorum
(2,291 puan) tarafından
En son baygınlık geçirdim stresten düşünün..
tarafından
Kuzum sen niye baygınlık geçiriyorsun ona baygınlık geçirttir. İçine attığın için böyle oluyor valla. Ben hiç atamam içime,ben üzülecegime onlar üzülsün kapatsinlar cenelerini hiç gelemem öyle şeylere
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Kesinlikle görüşmemek lazım böyle insanlarla. Evet destek alıyorsun ama çevrendeki insanlar değişmedikçe o destek bir işe yaramaz.
(2,291 puan) tarafından
Eşimin ilk sorduğu psikologa bunu yapan insanlarla nereye kadar görüşmeyecek dedi. Onun için sorun yok tabi lafları duyan benim :)
0 oy
(407 puan) tarafından
Eşinin arkanda durmadığından kaynaklanıyor tüm bunlar en azından evin ayrıymış çok şükür seninkinden bir tane de bende var sekiz yıl birlikte oturdum birde eşim asla arkamda durmadı halada aynı şükür ki artık evim ayrı uzak olmak çok iyi oluyor
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Kocanin dilini kopartirim sonra duzelirsiniz dedigi sey duzelmeye uygun birsey degil :) sen abartmiyorsun, iyiki irtibati kesmissin, mumkunse de  birdaha muhattap olma. Dòvsen suç, sövsen terbiyesiz oluyosun ama suan cok pisss  kinlendim :)
0 oy
tarafından
Allah akıl fikir versin gelini kuma olarak görüyor bu Kaynanalar
0 oy
tarafından
Sal şu kadını artık boşver görme duyma ben öyle yapıyorum
0 oy
tarafından
Bişey dicem bu kadar lafa eşin sadece bunumu dedi deseydinki benim barışmak istediğini nerden cikardin eşte önemli ya
0 oy
tarafından
Alllahim böyle kötü kalpli insanlar var inanamiyorum bide anne olcak... annelik kesinlikle kutsal değil böyle.kadinlar yüzünden.. sakın sakın sakinnnnnn bidaha gorusme yanyana bile gelme eşin annesinden bile bahsetmesin sana adı gecmesin evde. Bide ona yakın ev tutmak nedir yaa kocan aklinimi kacirms? Gerekirse sehir değiştir çünkü.kadin hastaaaa sanada asla huzur vermez cocuguna bile göz dikmiş kötü enerjisiyle nasıl basetceksin bilmiorum sana devamli beddua gonderiodur bu kadin  :( mutsuz sevgi gormemis bir kaynanan var seninde öyle.olmani istio kocana cocuguna sahip çık kötü sözde soyleme muhatapta olma bak şuan bile.onun negatiflugini konuşup zamaninin boşa harcıyorsun düzelmez oyuzden yokmus gibi davran evin3de sokma 
0 oy
tarafından
Ah kuzum Allah yardımcın olsun ben bu sünger koymak için küçük bu süngerlik aldım 7liraydı gördü oğlumun belini büktürmem dedi daha neler neler Allah yardımcımız olsun
0 oy
tarafından
Sana birşey deyim mi su en son da ki yazdigin hadi meleği çağıralım cümlesini kaynanam da bana söylemişti oğlum kucağında bunun hülya ablası gel oğluma süt ver dedi ben artık boşanmaya gidiyordum eşim durdurdu Allah yardımcın olsun o kaynananın da belasını versin hepsi aynı bok 
0 oy
(177 puan) tarafından
Eşin hiç birşey yapmadı mi
0 oy
tarafından
Babaannem benim görümcem ve senin kayınvaliden kesin akrabalar :) zihniyet aynı üzülme sıkma canını 
0 oy
(570 puan) tarafından
Yuh ya insanlar gerçekten delirmiş artık mama çocuğun annesi ne demek ya hele ailene laf etmesi kız nasıl dayandın

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 551 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 576 göst.
1 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Cemre56 (194 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 344 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 330 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu

379,944 soru

11,373,950 cevap

34,856 kullanıcı

...