0 oy
517 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün kızımı doktoruna götürdüm iğne vurunsun iki gün dedi neyse aldım igneyi enjeksiyon odasına gittim önümde anne baba iki erkek çocuğu olan aile vardı birincisi yattı 8 9 yaşında falan babasının korkusuna ağlasa da oldu sıra geldi ondan büyük olana çocuk yapıştı duvara konuşmuyor da gelmiyor da babası bi bağırdı çocuk ağlaya ağlaya yatti ama nasıl direniyor konuşmuyor ama direniyor babasi bi tokat atti neye uğradığımı şaşırdım ya sonra biz bu milletin erkeklerinden hayır bekliyoruz hayırlı evlat istiyoruz annesi hiçbir şey demedi babası vurunca adam bi de sakın kıpırdama bak döverim senii diyor ya bir şey dicektim yalnız başıma olunca çekindim çocuk put gibi kaldı acısını bile yaşayamadı aglayamadi ya ne biçim bir babadır ya aklım almıyor sonra bu ülkeden iyi şeyler bekliyoruz

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Elleri kolları kopsun o çocuk şimdiden şiddet görüyor yarın öbür büyüdüğünde aynısını yapar o da ne olacak öyle babadan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Manyak adam 
0 oy
(119,456 puan) tarafından
baba vururken annesi süzünüyomuydu 
tarafından
Sustu hiçbir şey demedi bile ya çocuğun bacaklarını tutmaktan başka bir şey yapmadı
(119,456 puan) tarafından
oyle ananin agzina edecen
0 oy
tarafından
Yatırıcan sedyeye deşicen böğrünü
0 oy
(665 puan) tarafından
Yorum yok...(・o・)
0 oy
tarafından
anne nasıl sessiz kalır anlamıyorum. çocuğunu döven karısını da dövüyordur pislikk
0 oy
(15,272 puan) tarafından
O çocuğun acısı yasadiklari gözümde canlandı . Çok üzüldüm. Anne babalar hele hele ki babalar nasıl gördülerse kendileri de öyle anne baba oluyorlar genelde. Günümüzde anneler çoğunlukla kendini geliştirmeye çalışıyor ama babalar NATO kafa. Çocuk için çok üzüldüm
0 oy
(4,507 puan) tarafından

Hadi babasi hıyar belli 

Ama benim cocuguma babasi bile o tokadi atacak yemin ederim o adami koca moca demem yere sererim
0 oy
tarafından
Valla eşim öyle davranacak ciğer pareme onun boğazını düğümlerim bir daha sesi çıkamaz hale gelir ordaki herkese rezil ederim bakın bu kötü baba x siz onun gibi olmayın diye de rezil ederim 
0 oy
tarafından
Ay aklıma sey geldı 7 8 yaslarında bıseyım alt komsumuzun 2 tane oglu var onlarda bırı benle yasıt bırı 2 yas buyuk . Bu cocuklar bır gun okula gıtmemıs okulda arkadslarıyla bırz skntı yasamıslar aksam eve de bırz gec gelınce babası yagmur yagarken  cocukları cıkardı dısarı ustlernde sadece boxserları hortumla dövdü bıde ellerını bagladı 1 saat yagmur altında beklettı. Hıc gozumun onunden gıtmıyo. Babam ındı cocukları çözmeye adam babamla kavga ettı . Sonuc ne oldu snra  bırı 16 dıger 18  yasındayken ıkısıde cezaevıne gırdı. Yazık ıste boyle cocukların hayatı kararıyo . Ana babadan sevgı ılgı goremeyınce dısarda yanlısa dusuyolar 
(2,907 puan) tarafından
Ay vicdansız herif yaaa,sonra benim evladım niye böyle diyorlar,olan hep çocuklara oluyor
tarafından
Aynen oyle. Hep dedıgım sey o cocuga mutluluk sevgı gelecek veremıyceksrnız dogurmayı kardesım. Fazla fazla. Ne geregı var . Yazık gunah o cocuklara
0 oy
tarafından
Babamda bizi hep döverdi kucukken annem bisey deyince annemide doverdi hep dayakla buyudum berbat bi duygu ne cocukluk yaşadim ne genclik
0 oy
(534 puan) tarafından
Ya inanmıyorum ya ben babamdan şiddet görmüş biri olarak çocukların o an neler yaşadığını o kadar anlıyorum ki. Ben düştüğümde ağlamaya korkardım dişlerimi sıkardım ki babam vurmasın diye o da öyle yapmış yavrum içine atmış. Sonra başlarına ne gelse söyleyemiyolar işte :((
0 oy
(2,907 puan) tarafından
Çok sinir oldum varya, çocukların duygularını nasıl bastırıyorlar,o çocuktan ilerde iyi şeyler bekle,hele ki bide bunun toplum içinde yaşanması, özgüvensiz gelenin gidenin itip kaktigi bir çocuk olmaz inşallah, geçen gün bende şahit oldum kadın şak diye geçirdi çocuğa hemen gittim konuştum çok üzülmüştün ona da 
0 oy
tarafından
Allah hayırlı evlat versin diyoruz ama Allah hayırlı anne baba versin demiyoruz Rabbim hepimize hayırlı anne baba olmayı nasip etsin 
0 oy
tarafından
Dedemde babamı çok baskıyla yetiştirmiş o yüzden babam pısırık eline vur ekmeğini al biri olmuş. Ne annemi korumayı bilmiş ne hakkını savunmayı. 50 yaşına gelmiş babasının önünde korkardı. Annemle de böyle bı adam olduğu için hiç mutlu olamadılar. Annesine babasına itaat etse ne olacak bı aile babası olamadiktan sonra
0 oy
tarafından
Tam bir sizofren
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Öyle adama kısasa kısas yapacaksın. Bir kere de değil binlerce iğneyi batırıp bağırırsan sana bilmem ne yaparım diye tehdit edecen.. Bizler çocuğumuza iğne vurunurken kendi içlerimiz acıyanız. Oğlum 4 aylıkken elinin üzerinden kan almaya kalktılar 10 dk da alamadılar daha bide bize suç bulmaya kalktı çocuk soğukta kalmış kan çıkmıyor işte diye. Eşim o anda kükredi zaten çocuk uğunuyor içimiz gidiyor millet toplandı çocuğa bişey oldu diye. Eşimde sert ifadeyle arabayla geldim hastane kapısının önünde indi bu çocuk başkasına suç bulacağına kendi işini doğru yapmayı öğren telefonunu elinden bırakta diye. Çünkü üşüyeceği hiç bir yer yoktu dışarıda 5sn kalmadı.. Hakkını aramasan daha hem suçluyuz hem çocuğumuza bişey olcak uğunmaktan... Çocuğunu milletin içinde dövmesiyle o çocupun ömür boyu guruboyun kırılması mı desem yoksa o çocuğun özgüveninin ömür boyu hep düşük olacağımı desem. Keşke herkes anne ve baba olmasa...
0 oy
tarafından
Yeni nesilden hep sikayetciyiz ama yeni nesli yetiştiren biziz bizim eserimiz onlar
tarafından
Çok çok haklısın mesela kaybının 4 yaşında oğlu var ona küfürler ediyor anneye vur ablana vur falan diyor çocuğa o çocuk büyüdüğünde ona karşı geldiğinde bu çocuk terbiyesiz nasıl böyle oldu diyecek eminim ama onu o hale getiren kendisi olacak
0 oy
tarafından
Kafasini patlatirim o adamin orda, donup bana da vuracagini bilsem de o kafasini patlatirim yemin ederim. 

Pislik.
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Senin günahın adaminkinden de büyük ne yani ses çıkarmayıp kalkmış burda anlatıyorsun hiç mi vicdanın sizlamadi  hayır bir de hastanedesin neden korkuyorsun senin gibi insanlar benim gözümde daha suçlu bitti bu kadar
tarafından
Öyle büyük bir hastane değildi güvenlik şu bu da yoktu. Kızımın doktorunun muayene yeriydi o çocuğa öylesine vuran bana ya da kızıma neler yapar

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 331 göst.
5 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 148 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 216 göst.
0 oy
16 cevap 693 göst.
20 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu