0 oy
713 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bana uzak dedemden yaklaşık 100 tane mirasçısı olan dedem sen 3600 lira para geldi bu parayla acaba ehliyet mi alsam ama eşim asla araba almam diyo kendinin de yok ehliyeti araba almaya hevesi de ehliyet alırsam belki sonrasında bi şekilde alırım

Yada kendime bileklik mi alsam hep içimdeydo

Kararsızım 

39 Cevaplar

0 oy
(763 puan) tarafından
Tabi ki ehliyet canim
tarafından
Aynen bende öyle düşünüyorum da
(763 puan) tarafından
Ben alalı 9 sene oldu. Surekli kullanmadm belki evet ama ihtiyac halinde cok iyi oluyor. Iyi ki almisim diyorum her zaman.
tarafından
Ben instadan yavaş uvas kurslara bakayım
(763 puan) tarafından
Bak tabi canim
-Reklam-
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Benim babamın arabası yoktu ama 18 imde yazdırdı kursa evlendim araba aldık 7 yıl sonra işime yaradı ama iyi almışım dursun kenarda kullanmasan da. Lazım olacağı tutar 
tarafından
Aynen ya bide istiyorum da ben açıkçası çoluk çocuğun var artık
(2,374 puan) tarafından
Bir akrabanızın bile arabasını kullanman gerekebilir her an ne zaman lazım olacağını bilemezsin hem belki ilerde Alman gerekirse Yaşın ilerlemiş olacak şimdiden al aradan çıksın tabi bu bencesi
0 oy
tarafından
Kesinlikle ehliyet al cnm ❤️
tarafından
Kararımı verdim alcam
tarafından
Hayırlısı olsun inş cnm ☺️
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Ehliyet tabiki her kadının bilmesi şart 
tarafından
Dimi en iyiso de ne çocuğunu servise mahkum etmemek okula başladığında kendi götürüp getirmek
(2,501 puan) tarafından
Aynen bende çok istiyorum ehliyetim olsun wala araba süren bayanlara özenerek bakıyorum
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Ehliyet alsan güzel evet ama araba yok ortada Ehliyet alsanda araba alana kadar öğrendiğini unutursun cesaretin kaybolur bileklik yap arabanız olunca bilekliği boz Ehliyet al
tarafından
Bileklik bozulduğunda para etmiyor ki
0 oy
tarafından
Ehliyet al kenarda dursun
tarafından
Bende istiyorum açıkçası
0 oy
tarafından
Tabi ki ehliyet 
tarafından
Bende coook istiyorum yarından itibaren telde kurs arayışlarına baslicam
0 oy
(534 puan) tarafından
Ehliyet kesinlikle . Kendi geleceğine yatırım olarak düşün. Bugün olmaz yarın olur araban . Yeri gelir kiralarsın gezer gezer durursun.
tarafından
Aynen haklısınız da öğretecek kimse yok hiç oturmadım da para boşa gider eşim çenesini napcam diye dusubdum
(534 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım ama yaparsın ya sadece derslerle de verirsin önemli olan almak pratiği de zamanla yaparsın. Sen bilirsin yine
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Sen ehliyeti al arabayı boşver kenarda bulunsun:)
tarafından
Aynen ya artık arabası olmuyo
0 oy
(392 puan) tarafından
Kesinlikle ehliyet! 
tarafından
Becerirmiyim kısmı var bende şuan eşimin diline düşmek te var
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Kesinlikle ehliyet al, bir nevi özgurluk. Suan araban olmayabilir ama hep olmayacagi anlamina gelmiyo. 
tarafından
Öğreten yok hiç şoför koltuğuna oturmadım korkuyorum öğreten olsa saniye dusunmicem
(1,363 puan) tarafından
Ögreten kocan olacaksa hic ogrenme. Kocadan hoca olmaz. Ögrenemezsen zaten sinavdan gecemezsin. Gecen gece cocuguda kocayida uyuttum aldim arabayi hava yagmurlu ohh mis ciktim gittim. Kocam yanimda olunca aman bas gaza, çok açik döndun bilmem ne. Indircem bigun sagda o olcak. Kendine güven, bak bizimde araç yeni degisti ve cidden hantal buyuk bir araba ve ben gozlerim net gormez ama gece gece ciktim :) cunku niye yok yapamam edemem dersem hic alisamam arabaya :)
tarafından
Kocamın da ehliyeti yok arabada yok kimse de yok öyle bi yokluk içindeyim :)
0 oy
tarafından
Ehliyetin ne kadar işe yaradığını bilen biri olarak tabii ki ehliyet diyorum 
tarafından
Bende ehliyet diyorum da bilgi beceri ve deneyim sıfırın altında gösterende olmayacak orasından korkuyorm yazılıp sınavı geçmemek n
0 oy
(9,002 puan) tarafından
Koz6bisey olur onu satarsın boşa ama ehliyet her zaman şart bence kesin ehliyet eşinin de yokmuş birinizin olsun iste
tarafından
Aynen bende istiyorum açıkçası artık
0 oy
tarafından
Kesinlikle ehiyet  aldım cok rahatim cok sükür
0 oy
(348 puan) tarafından
Kesinlikle ehliyet. Şuan araban olmayabilir ama ilerde nolacağı belli olmaz hazır fırsatın varken al ehliyetini. Öyle anlar geliyor ki araba olmasa bile eşin hasta olur çocuğun hasta olur komşudan alırsın arabayı sen kullanırsın misal. Gösterecek kimse olmasa da zaten hocanla 10ders çalışıyorsun. Bana başka kimse göstermemişti
tarafından
Olmadı direksiyon dersi de alırım eğer uygunsa tabi
0 oy
tarafından
Ehliyet al cnm bu devirde ehliyet kadınlara şart 
0 oy
tarafından
Ehliyet al ama pratik yap mutlaka abin kardeşin baban vs varsa onlarla birlikte sür sürekli yoksa körelirsin ve cesaretin kırılır. Belli olmaz ilerde kendin çalışır araba da alırsın
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ehliyet  al canım  bence çok önemli 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 299 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Pampers (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 134 göst.
2 Haziran 2023 Moda kategorisinde Asyahatunnn (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 267 göst.