0 oy
708 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bana uzak dedemden yaklaşık 100 tane mirasçısı olan dedem sen 3600 lira para geldi bu parayla acaba ehliyet mi alsam ama eşim asla araba almam diyo kendinin de yok ehliyeti araba almaya hevesi de ehliyet alırsam belki sonrasında bi şekilde alırım

Yada kendime bileklik mi alsam hep içimdeydo

Kararsızım 

39 Cevaplar

+6 oy
(4,436 puan) tarafından

Kesinlikle ehliyet 

Ehliyette kolunda altin bilezik 

Soyleyeceklerim bu kadar 

saygilar :D

(4,436 puan) tarafından
35 yasindaymissin abla saygilar sevgiler =)
tarafından
Eyvallah cigerim bu bilgiyi nerden aldin :)
(4,436 puan) tarafından
Senin sıkı faninim ben abla =)
tarafından
Ahahha deme bee cok bi olayim yok ama genede sen bilirsin minnos ☺️❤️
(4,436 puan) tarafından
☺️❤️ ❤️❤️❤️
-Reklam-
+1 oy
(119,248 puan) tarafından
ehliyet her kadinda olmali simdi olmasada ilerde lazim olur 18.gurince yazilip aldim iyiki almsiim ehliyet al
tarafından
Sevda hanım valla yazilcam kendi kendimi ikna ettiniz teşekkür ederim
yazil kazan gel ☺
tarafından
İlk sana haber edecem ❤️
basaricaksin ⚘⚘⚘
tarafından
Senin için alcamcam
0 oy
(1,793 puan) tarafından
Tabiki bileklik alırım :)))
tarafından
Ehliyet olunca belkiiii alıııırrrr
Ben zeyno büyüsün de alayım diye bekliyorum. Ehliyet önemli bence ya
(1,793 puan) tarafından
Ben araba kullaniyorum ama ehliyetim yok :D
İnsaAllah hayırlı bir sonuç beklediğim birşey var olursa alcam ehliyeti de
tarafından
O da iyi kız. Valla ben Ehliyet almak istiyorum ama kendime de güvenim yok doğrusu. Hele benimki diyor zaten sen yapamazsın diye. Panik olurum çok..
Ama kafaya koydum çok istiyorum almayı. İnşaAllah nasip olur.
Hakkında hayırlısı olsun gardaşım❤❤☺☺
(1,793 puan) tarafından
Bende sıkıntı yok bir şehirden bir şehire götürdüm bizim maaileyi :) inşallah ehliyet de aldım mi tmmdir ☺️
Aminnn bacicagzmmm amin ♥️♥️
(12,979 puan) tarafından
Canım naber ? Gozukmuyorsun özelden yazacaktım özelin kapalı merak ettim
0 oy
tarafından
Bileklik al canim benm ehlyet var araba yok sandikta çürüdü
tarafından
Araba almaz benim içinde eşim ama çocuk okula başlayacağı günler olacak ben servis falan artık dünya kötü güvenemem doğan Şahin de olsa ilerdede almak isterim bide sey var kullanmayı hic blmiyorum yazılıp bide alamazsam o da var gösterecek kimse de yok boşa gider mi para diye korkuyorm
tarafından
Valla acikcasi gosterecek kimsen yoksa biraz zor olur bana babam godterdigi halde en son sınavla aldim sürekli ders aliyodum ee oda ayri para tabi
tarafından
Yaa :(
(101 puan) tarafından
Yo hiç öyle düşünmeyin ben kursta öğrenip aldım. Bizim de arabamız yoktu alırken
(5,949 puan) tarafından
Hiç zor  degil  canin  bende  bilmiyorum  kursta öğrendim  ve aldım  ehliyetimi  sonuçta  baya  direksiyon dersi alıyorsun ve öğreniyorsun
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Ben ehliyet alırdım ya 
tarafından
Ben araba hiç bilmiyorum gösterecek kimse de yok bide beceremezsem para da öyle giderse diline düserim o zaman benim adamin
(14,025 puan) tarafından
Direksiyon dersi alırsın kursa giden herkes bilerek gitmiyor ayrıca 3 kez hakkın var kendine güveniyorsan kesinlikle ehliyet yok dersen bileklik
tarafından
Direksiton kursu pahalı mı acaba ekstra para gerekirse vermez
(14,025 puan) tarafından
İstanbul da en son 100 liraydı canım şimdi kaç para bilmiyorum
tarafından
Çok pahalı değilmiş
0 oy
tarafından
Bence ehliyet al canım 
tarafından
Öğretecek biri olmaması düşünduruyor şuan
0 oy
(2,049 puan) tarafından
Ben ehliyet alırdım ne olur ne olmaz günün birinde  eski arabam olur yada bir işe filan girersem ya araba sürmem lazım olursa 
tarafından
Ya bide ben gurbetteyim çocuk hasta olsa elin yerinde araba bile yok ki eşimiz dostumuzu çağırak onlar gotursin
(2,049 puan) tarafından
Tabi yani bizim borcumuz olmasa hemen alırdım ehliyet arabamız var kapının önünde duruyor eşim isteyken filan acil birsey olursa surebilirdim mesela ama ehliyetim yok işte bu yüzden hamileligimde çok çektim eşim hep isteydi ben kaç kere acile gitmek zorunda kaldım sagolsun anam babam abim vardi da götürdüler hoş gerçi eşim de evde olsa götürmüyor hastaneye
tarafından
Ay şimdiki erkekler bi tuhaf yani benim babamda milyon tane derdi vardı en ağır işte çalışıyordu ama bi yerimize bisi olsa umirsamamazlik etmiyolardi şimdikiler çok nazikler inxinmekten korkuyorlar kadınlar erkek gibi her yere kosuyo artık mecburuz güçlü olmaya dağ gibi duran eşler eskidendi
0 oy
(679 puan) tarafından
Tabikide ehliyet daha onemli
tarafından
Hiç bilmiyorum gösterecek kimse de yok başarabilir miyim o endişe var şuan icimde
0 oy
tarafından
Bosver bilekligi ehliyet daha onemliii. Hem ilerde araba alirsiniz belki hadi almasaniz bile Allah gostermesin bosansaniz o bile bi meslek olabiliyo. Akrabam marketlere malzeme goturuyo aksama kadar arabada kadin siparis felan aliyo
tarafından
Ay artık el kadar bebelerin var insan ezik hissedyo bide elin gurbetinde esin dostun bile yok ki iht halinde arabayla işini göresin. Ya ben hiç bilmiyorum eğer yazılıp alamazsam eşim izdirap olur ondan korkuyorum şuan aslında
0 oy
tarafından
Araba yoksa slmıcsksa ehliyeti ne yapcn cnm bilezik al
tarafından
Okula başladığı zaman izdirap olup aldırırım dye düşünüyorum ama şu durum var bilmiyorum hiç kullanmayı gösteren de olmaz şimdi yazılıp para boşa gider kısmında takılıyım aslında
0 oy
(432 puan) tarafından
Eşin in ehliyet ve araba hevesi yok almam diyor zaten açıkça sen eğer çalışıyorum kendim arabamı alırım diyorsan ehliyet al yoksa alma araba durduğu yerde zarar bakımı yakıtı vs zaten araba piyasası çok yüksek alırım kendim işe giderim aktif kullanırım maddi oalrak beni zorlamaz dersen al yoksa evde boş duracaksa ehliyet hiç gerek yok eğer kendi gelirin yoksa ki eşin almam diyor evde para biriktirmekle araba alınmaz diye düşünüyorum. 
tarafından
Canım okul çağına gelince oğlan izdirap olur aldırırım diye düşünüyorum oğlan şuan bir yaşında servis asla düşünmem bide gurbetteyiz memlekete gidiyoz iki şey getirmekte zorlaniyoruz annem sagolsun dolu dolu doldurup veriyor ama goturemiyoriz buda var otobüsle uzun yolda sıkıcı
0 oy
tarafından
ehliyet kesinlike
tarafından
Korkuyorum basarqmqzsqm başımın eti itina ile yenir
0 oy
(113 puan) tarafından
Ben olsam ehliyet alirdim. Her kadinin olmali ogrenmeli araba surmesini. Basimiza nw gelecegini bilemiyoruz cunku 
tarafından
Aynen de gösteren olmayacak sıfır deneyim bir kez direksiyon başına oturmuş kul bile değilim nasıl olacak blmiyorm
(113 puan) tarafından
Direksiyon dersi oluyo canim kursa yazilinca 1 hafta ders aliyosun merak etme hevesin varsa kesin yapqrsin
0 oy
tarafından
Ehliyet cnm.araba bir bakarsın alırsınız kısmet işi.bileklik alsam bir şekilde elden gider o . ehliyet alırsan durur
tarafından
Ehliyet kimse göstermeden sınavı geçebilir miyim o kismdayim suan
tarafından
Otomatik vitese yazıl.manuele yazıldım geçemedim.otomatik kolay
tarafından
İnş beceririm gösterende olmayacak ama
tarafından
Kursa yazıldığında gösteriyorlar cnm.endise etme.kendine güven ama kesinlikle otomatik vites al ehliyeti.
tarafından
Manuel zor alisiliyo dimi
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ehliyet al canım elbet bir gün lazım olur 
tarafından
Sınavı geçebilir miyim o riskte var
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Ehliyet al canım ilerde nolcagı belli olmaz 
tarafından
Ehliyet artık her zaman lazım bebelerin var artok
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Benim araba kullanmaya cesaretim olmadığı için kesin bileklik derdim:D

tarafından
Kuzum 18 yaşında yeni uetmeler kullanıyor bir aslında başına gecsek alisiriz düz kafa erkekler kullanıyoda kadınlar hayli hayli
(44,603 puan) tarafından
Yok ben korkuyorum
tarafından
Korkular asılmak için vardır yavaş uavas fene önce koltuğa otur sonra kısa mesafe derken bakmışsın usta şoför olmssn
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ehliyet her zamn alinmaz bence ehliyet icin degerlendir.
tarafından
Bende cesaret edebilirsen öyle yapcam da direksiyona tırnağım degmedi bide öğretecek kimse yok
(1,022 puan) tarafından
Canm inan onceden egitime faln gerek yok bende elimi degdirmemistim kendi arabamiz olmayinca kimden isteyebilirsin ki.. egitmen öğretiyor zaten.. bide arabayi kaldrdiktan sonra kendi gidiyor senin yapacağın panik yapmadan hafif gazla devam etmek gazi artirip yavaslatmak senin elinde gözün hiç korkmasn dikkatli ol yeter herkes anasinin karninda ogrenmedi:)
0 oy
tarafından
Yaklaşık yarım saat olmadı bana para geldiğini burayı baya icsellestirdim hemen sizlere yazdım gurbette bu platform herseyim oldu şimdi onu farkettim
0 oy
tarafından
 Bileklik al cnm sonra kara gecersin
tarafından
Bilkelik alırsam bzodurmam

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 299 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Pampers (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 133 göst.
2 Haziran 2023 Moda kategorisinde Asyahatunnn (406 puan) tarafından soruldu