+1 oy
2,210 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
Kızlar bugün gördüm fotoğraflarımı tiktok ta paylaşıp Evlenmek istiyorum eşim vefat etti falan demişler. Ve o fotoğraflarımı burası hariç hiç bir yerde paylaşmamıştım buradan almışlar .hesap bugün açılmış tek bir video var binlerce yorum gelmiş birde yaa. Bu site de erkek var sanırım. Daha önce fotoğrafımı burada sizinle paylaşmıştım ama nasıl kaldıracağımı bilmediğim için kalmıştı öyle. Çok kötüyüm şuan yaa yardım edin lütfen nasıl şikayet edebilirim 

43 Cevaplar

0 oy
(3,504 puan) tarafından
Yok artık ya daha neler duyucaz şikayet et hemen 
-Reklam-
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Allah'ım benimkini almamıştır inşallah kimse :ermm:

0 oy
(2,537 puan) tarafından
Ya buraya kendi resimlerinizi atmayın zaten googleye düşüyor ayrıca eşine bahsettin mi bu durumdan peki çok kötü bir durum 
0 oy
(17,809 puan) tarafından
Ay hangi şerefsz o üzüldüm napcan :(
0 oy
(979 puan) tarafından
Burda paylaşılan fotolar google'a dusuyormus öyle demişti bi kac kisi
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Offf ya bu yüzden atmıyorum kaç bin kullanıcı var yüzlerce kişi görüyor kim nedir belli değil 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Karakola gidip şikayet et. Siber suçlara falan. Baktım yorumlar da çok kötü.
0 oy
(800 puan) tarafından
Burda da da kapali bir kadinin fotosunu gördüm insta keşfette filtreli bir fotoydu sanirim. O muydu emin de değil burada paylaştiktan 1 2 gün sonra gördüm dediğim gibi emin değilim. Kim olduğunu bilmiyorum görüpte silerse bence iyi olur

Post sahibi sanada geçmiş olsun sikayet ediliyorsa edersin kaldirir belki
0 oy
tarafından
İnşallah kocana demissindir kız bunun sonu kötü ola bilir hiç bişey e benzemez bu
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Koca bulmuş musun peki :) şaka şaka karakola git şikayetçi ol siber suç cunku
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Erkek olması gerekmez ki yapanın bi kadın da yapmış olabilir sonuçta hiç tanımadığın bilmedigin insanlar görüyor ben guvenipte atamam 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Aynen canım aramızda erkekte var ne sapıktır onlar

ben asla hiçbir yere foto koymam kimsenin fotoğrafımı çekmesinede izin vermem fotoğraf la büyü bile yapılabiliyor bu kadar rahat olmayın bunu herkese söylüyorum beyenen üstüne alınır beyenmeyen bırakır kaçar o hesaba da yaz kaldırsın yoksa savcılığa vericem de 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İşte nolr nolmaz diye fotoğraf atmam hesabı şikayet et yafa polise git canm eşinlede paylaş bu durımu ayrı şikayet ettim hepsi szmsnz resmlerdeki
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Paylaşmayın paylaşmayın işte görüyorsunuz. Bebeklerinizin çocuklarınızında paylaşmayın lütfen. Müge Anlı bile söylüyor çocuklarınızın fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmayın diye. Alıp pis sitelerde kullanıyorlarmış :/Allah korusun.
0 oy
(850 puan) tarafından
İki güzel söz duymak için atıyorsunuz fotoları sonrada bunlar oluyor işte :) 
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Aboooww yok anam buraya foto atılmaz 
0 oy
(750 puan) tarafından

Ehe ehe uyarıya bak hele güldüm :D

0 oy
(2,698 puan) tarafından

Link veriyorsun tıkladığımız kişi başka senn foton falan yok yani at bakalım nerde hani

tarafından
Bayanin fotalaro var verdiği ikinci linkte video kesfettedüşmüş  şu an 500 binden fazla yorum kötü yorumlar var
(2,698 puan) tarafından
Evet evet gördüm nasılda üzüldüm Nalet olasıcalar
0 oy
tarafından
Zaten insan niye fotosunu burda paylaşır ki kime güvenilir ki Tv'de görüyoruz anaya babaya bile güvenilmiyor atmayın fotolarınizi açık platformlara kızlar.
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Br daha ölsem bir şey atman buraya 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 170 göst.
+4 oy
32 cevap 1,602 göst.
27 Kasım 2021 Aile kategorisinde ssevgii (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 885 göst.
14 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu