0 oy
1,256 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim evde yok çok uykum geldi annem uyuma 40 basar dedi annemi dinlemez uyurdum normalde ama kötü rüyalar gördüm bi kaç defa korkuyorum şimdi de görürum diye sizce gerçekten beni basarlar mi :) uyumayim mi? Uykumu kacirin benim :))

23 Cevaplar

+2 oy
(6,136 puan) tarafından

Nerene neyle basacaklar onu da söylesinler :D

(1,250 puan) tarafından
Ahahhahaha Allah seni kız:Dd
tarafından
Hahahahhah ilahi :D
tarafından
Hahaha bak bak laflara bak :))
-Reklam-
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Yok canım ya benide korkutuyordu Annem de inanma öyle şeylere batıl inanç
tarafından
Korkudan uyuyamiyorum ki simdi de korku geldi
0 oy
tarafından
Hurafe  bunlar ya inanma . Ben inanmam . Bana 40 li iken dışarı çıkma diyorlardı ama çıkıyordum valla. 
(6,827 puan) tarafından
Bende senim gbiydim hatta hic iceri girmedim diyebilirim aldim esimi yanima gezdik baya baya hicte bisey olmadi
(996 puan) tarafından
Ya canim keske yazmasaniz noyle seyler insan ister istemez korkuyo
tarafından
Korkcaklarini dusunmedim yalnız olma ihtimallerini düşünmedim daha doğrusu
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Yok be kuzum ben her fırsatta uyumaya baktım uyuduğunda hiçte bisey olmadı 5 aylık olana kadar hiç kötü rüya görmedim ama normalde görüyordum hamileykende 3 kere görmüştüm doğumdan sonra 5 aylık olana kadar görmedim kötü rüya 
tarafından
Kotu rüyalar gördüm ben bir de yanımdan biri geciyo gibi çok oldu
tarafından
Her ayağa kalktığında bi iş yaptığında kapıdan geçtiğinde besmele çek
(1,219 puan) tarafından
Mesmele çek cnm allahın izniyle bisey olmaz o bizim kendi korkularımız öyle hissetmemiz
0 oy
tarafından
Annen aklına sokmasa hiç aklına gelmezdi bile böyle bir şey "))
tarafından
Keşke sokmasaydi korkuyorum şu an cok
tarafından
Korkma canım benim oku üfle yat allahin izniyle hiç bir şey olmaz bebek yeterince yoruyordur zaten bide uykusuz kalma
tarafından
Uyuyamam ki korku geldi artık keşke hiç aklima gelmeseydi ya
tarafından
Ben eşimin kıyafetlerinden alırdım yanıma öyle yatardım destek alırdım ondan sende dene belki psikolojik olarak kendini daha rahat hissedersin
tarafından
Yok kız bisey kar etmez artık bana aklıma hiç gekmicekti eşim gelince uyurum artık çünkü sicrayarak ve korkarak uyanmk istemiyorum
0 oy
tarafından
Uyu kız inanma öyle şeylere bişi olmaz 
tarafından
Uyuyamam artık korku geldi bi defa korkuyorum:(
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Valla burda en korkak benim o kadar cok herseyden korkarim ki banada dediler evde tek uyuma diye ama uykun olunca mecbur uyuyosun cok sukur hic birsey olmadi okudum duami uyudum canim kotu ruya bende gordum ama cok sukur ki bisey olmadi bence hurafe
0 oy
tarafından
Eşin yokdşyemi uyumuycan yuh Vala :D bankada dışarı çıkma tek banyoya grme diyolrdı ama çıktıda girdim de mecbur kaldım mı napcan 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Doğum yapalı 56 gün oldu öyle bişey yaşamadım. Uyu dinlen Fatiha_ayetel kürsi _Felak _nas_ihlas oku. Dinlenmezsen sütün azalır canım 
tarafından
Bilmiyorum ya yinede ben okuyamiyorum vesvese geliyo salavat çeksem yeter  diyorum aman surda 2 gün kaldı sonra okurum inşaAllah yasaklar kalkıyor:) ben çok vesvese ediyorum böyle konularda
tarafından
Evet senmissin diğer arkadaş attı sandım
(996 puan) tarafından
Sen bilirsin canim senin icin soyledim okuyup.okumamak sana kalmis
tarafından
Teşekkürler yine de
(7,935 puan) tarafından
Canım Kuranı açıp kurandan okumak yasak. Korktuğu için ezbere okuyabilir
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Bikac dua oku öyle yat bisey olmaz inşallah. Geçen arkasasıma gelmiş cok korktum dio. Sen öyle seyleri düşünme boş ver
tarafından
Neee Allah aşkına bunu duyduktan sonra bi de korkma mi diyosn:(
(1,456 puan) tarafından
Banada tek kalma DİE cok söylediler ama tek basımaydım hep. Bisey olmadı cok sükür. Sende aklına getirme öyle seyleri.
0 oy
(2,931 puan) tarafından

Ben 2 ay boyunca cocuk uyudukca uyuyodum valla basan flan olmadi :D

0 oy
(1,292 puan) tarafından
Ben uyuyorum bi sorun olmuyor korkma aklına getirme. Aklında olursa psikolojik olarak korkarsın zaten bilinç altında o rüyaları görürsün 
0 oy
(628 puan) tarafından

Bebeğinin baş ucuna Kur'an koyarsınız. Sende duanı okursun birşey olmaz canım ya. Hurafe sadece ne kadar inanırsan o kadar kendini korkutursun. Korkuncada herşey olur olmazsa bile sen olduğunu görürsün. Eşimle ayrı uyudum oğlumda ,ben kırkımız çıkana kadar aynı odada kalmadık. Olsa bana olurdu:D ikinci gebeliğim ve yine diyorum odaları ayıralım. Ben bebeğimle ilgilenirim en azından babada uykusuz kalmıyor. Oda gündüz ilgilenir.

(628 puan) tarafından
Bir Fatiha, 3 İhlas suresini oku Allah'ın izniyle birşey olmaz. Ama bunu her gün ihmal etme. Dedem bana öğretti gerçekten bu duaları okuyunca dünya dışı varlık olsa bile yaklaşmazmış. Çocukken korkardım bu duaları öğrenince o gün bugündür birşey görmedim korkmadım da.
tarafından
Canım onlari şu an okuyamam müsait değilim nifasim henüz
(628 puan) tarafından
Başucunuzda o zaman Kuan olsun canım. Ama dinleyebilirsin diye biliyorum. Sadece emin değilim. Loğusayken sadece deprem olmuştu ondan korkmuştum. Rabbim içten duanı et o duyar. Ben gece uyurken dua etmezsem kötü rüyalar görüyorum o yüzden hep ederim. Loğusayken sadece normal yatak duası Türkçe olarak ederim yapacak birşey yok. Ama dünya dualar üzerine buna inanıyorum.
tarafından
Tbi ki de dualar üzerine kurulu..tbiki  dinlenir kuran dua da edilir sağolasın canm bnm
(628 puan) tarafından
Rica ederim canım.
0 oy
tarafından
eskiden mis onlar camasir disarda yikanir suyu bahceye dokulurmus tuvalet disardaymis simdi hersey evin icinde tertemiz kafanda kurma canim
tarafından
Mantıklı.....
0 oy
(996 puan) tarafından
Valla canim benim esim meslegi geregi sarktaydik tek dik dogumdan sonra izin bile kullanamadi 1 yasinda ki kizim lohusa ben bide bebek tek kaliyorduk gece kirkim cikana kadar hep tekdim tek uyudum Allaha sukur hic bise olmadi ben kendi icime almadim Ayetel kursi mi okudum gece lambasi acik uyudum sukur bise olmadi sende korkma oku dualarini kuran koy bas ucuna yat hic bise olmaz
tarafından
Burdaki bi çok kişi ayetel lursi vs demiş de nifas halinde iken okunmaz ki o ayettir nifasli kadin ayet okuyamaz haramdır namaz kilamaz eşiyle ilişkiye giremez bunlar bilinmiyor mu çok merak ettim şimdi
(996 puan) tarafından
Eline alip okuyamazsin ama ezbere biliyorsan okursun iyice arastir canim
0 oy
tarafından
Bebeği 40 basar canım anneyi değil
tarafından
Cnku bnm bebeğim basıldı
tarafından
Nasil oldu soylesene anlatır misin?
tarafından
Bebeğin üstünden bsey alınırsa verilirse daha 40 i çıkmadan eve ondan ağır bsy gelirse
Yeni kıyafeti yanına koyarsan yıkanmadan giyerse bebek basilirmis bn inanmadım ama bebeğim gerçekten basıldı yani şöyle soylim başını tutamadı oturamadi başta hep düştü yani ayı gelmişti yapması gerekirdi yapamadı sonra bir hoca dedi ki bize cuma namazı cikisina götürün ayağına kurdele bağlayın ilk camiden çıkan kişiye kestirin dedi ama konuşmadan kaş göz işareti ile
Onu yaptık ertesi gün duzldi
tarafından
Çok ilgincmis valla hocaya götürmek nerden aklınıza geldi ya çok şaşırdım
tarafından
Kaynanamın teyzesi söyledi bunu hoca kendisi
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Öyle bi söylenti var sadece 
0 oy
tarafından
İyi de uyuman lazım senin dinlenmen gerek uykusuz bebeğe bakarken uyuya kalırsın bide o kafana yer etmiş canım ondan görüyorsundur
tarafından
Ama bak bebeğe basiyolarmis Allah korusun nasil uyuyayim şimdi ben
tarafından
Benim eşim gece çalışıyo ama  ben uyuyorum
tarafından
Lohusa değilsen uyu tbi
tarafından
Lohusayken de tektim canım
tarafından
O zmn Allah korumuş :)
0 oy
(305 puan) tarafından
Ayy walla ben uyuyodum sukur bseycikde olmadi
tarafından
Çok şükür olmamış
(305 puan) tarafından
E olmayacak zaten hurafe onlar :))) hersey ALLAH tan lohusa olmana gerekmiyo bnun icin
0 oy
(523 puan) tarafından
Dinde yeri yok tamamen psikolojik

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 139 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Fdmdn (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
2 Şubat 2022 Aile kategorisinde 12345678 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 380 göst.
22 Nisan 2021 Aile kategorisinde Betulnsa (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
22 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerinannesi! (578 puan) tarafından soruldu

379,940 soru

11,373,861 cevap

34,856 kullanıcı

...