+1 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (5,272 puan) tarafından
Kizlar kizim iştah sorunu var artik yıldım 2 taşnda 6 ayliktan beri ugrasiyorum ama cok yiprandim artik metebolizma bölümu varmis gotursem bakar mi doktor ?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet bakar o bölüm eğer gelişimi çok  azsa endokrinnolaji  götürebilirsin  sadece  iştah içinse
tarafından
Yok ben gelişimi için endokrinnolaji dedim öyleyse  metabolizmaya götür
(7,208 puan) tarafından
Kaç kilo ki
(9,657 puan) tarafından
Kızlar benim kızım 17 aylık 10 kilo 75 cm normal  mi sizce bende götürecem endokrinoloji ye bidaki ay randevu endişeliyim
tarafından
Hayır kilosu ortalamanın içinde  iyi yani metabolizma bölümüne götür tamamdir
(7,208 puan) tarafından
Benim kızım 10 aylıkken 10 kiloydu 18 aylık olana kadar yine 10-11 kilo idi . Kilosu gayet normal
-Reklam-
0 oy
(5,004 puan) tarafından
Ben endokrinoloji bölümüne götürdüm fazla kilo dan dolayi çok güzel ilgileniyorlar. Basaksehir cam ve sakuraya götürdüm 
(9,657 puan) tarafından
Hangi doktor canım
(5,272 puan) tarafından
Bnmkide zayif bi faydasi olur mu ca birde neye vakiyorlar mesela
(5,004 puan) tarafından
Zümrüt kocabey sütçü doktor hanım çok güzel ilgilendi .
Benimki kilolu olduğu için bazı sorular sordu mama veriyor musunuz ya da ailede şeker hastası var mi mide tüp ameliyat olan var mı diye hepsi hayir olunca suan normal dedi ama sen götür bence normal cocuk doktoruna götürdun mu
(5,272 puan) tarafından
Göturdum canm normal diyo cocuk ac resmn ama normalmis
0 oy
tarafından
BKarlar fötür canm
(5,272 puan) tarafından
Saol canm bnm
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Benim kızımda çok zayıf ve iştahsız yediğinide büyük abdestiyle çıkarıyordu çocuk doktoru endokrinoloji bölümüne gönderdi götürdüm Dr baktı evet zayıf ama boyu falan iyi dedi biz boy ve hormonsal hastalıklara bakıyoruz dedi gastroenteroloji bölümüne gideceksiniz dedi tekrar çocuk doktoruna gittik o bölüme gitmek için yeşil alan açtı MHRS den çocuk gastroenteroloji bölümüne sıra aldım gittik tahlil falan yaptı ultrason çekildi diyetisyene gönderdi ama sonuç olarak tahlillerin biri çıkmadı diyete de uyamadik  çocuk yine birşey yemiyo çocuk Dr mama yazmıştı bir ay kadar onu kullandık o biraz işe yaradı bir kilo aldı ama o bitince yine aynı bıraktım artık çok sıkıştırmıyorum ne olacak inan bilmiyom 
(5,004 puan) tarafından
Sevdiği yemek varsa bence onu yedirin sürekli bazı anneler yediği sevdiği şeyi bazen vermiyor sırf başka şeylerden de vitamin alsın diye ama bence yanlis
(5,272 puan) tarafından
Su sana katiliyorum bn mesela sebze yesin istiyorum ama yemiyor kizima kalsa pilav makarna kizartma bu sekilde bnde vitamin alsin istiyorum
(1,499 puan) tarafından
Ah ah keşke sizin dediğiniz gibi olsa sevdiği birsey de yok yemek türevi bı patates kızartması oda sayılıdır yediği patates birazda makarna yoğurt yer oda canı isterse birşeyi zorla verirse de yesin diye kusar tek sevdiği yoğurt ve muhallebi gibi şeyler vitamin şurubu ve balık yağı veriyorum iştahı açılsın diye bakalım inşallah faydası olur

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 305 göst.
27 Eylül 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Zeynokursu499 (629 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...