0 oy
80 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (582 puan) tarafından
Arkadaşlar 5 aylık bebeğim var emziriyorum ve avuç avuç saçlarım dökülüyor zaten ince telliler, bunlar yerine geri geliyor mu alnım açıldı resmen,ne gibi önlemler alabilirim çözümü olan var mı,şimdiden teşekkür ediyorum.

7 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Şampuanının içine 15-20 damla saf çam terebentin yağı damlat her kullanımda çalkalayarak kullan. Dökülmeye saç uzatmaya gürleştirmeye bire bir. 1 aydır kullanıyorum aradaki fark epey ortada
(582 puan) tarafından
İnternetten baktımda sırf saça özel yaratılmış gibi subhanallah, denemek istiyorum inş
-Reklam-
0 oy
(7,816 puan) tarafından
D vitamini kullan canım emziren anneler.icin imom latte diye vitamin varmış bebek bakim.sitesinde okudum bugün çok etkiliymis bende alcam saçlarım.cok azaldı çok döküluyo bebeğim 3bucuk aylık benimde 
0 oy
tarafından
Ben kına yaktım durdu .benimde bebeğim 5aylik her taraftan saç topluyordum .
(582 puan) tarafından
Evet çok sinir bozucu bir durum her yerden saç çıkıyor yemektende çıkacak diye korkuyorum
tarafından
Valla kına ile durdu benim şimdi yok denecek kadar az oluyor
0 oy
(118,978 puan) tarafından
zamanla azaliyo 
(582 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Aynı durumdayım böyle giderse kel kalacağım. Demir de kullanıyorum ama yok.
(582 puan) tarafından
Ay Allah korusun ya geri gelsin saçlarımız inş eskisinden gür bir şekilde
0 oy
tarafından
Aynı ayda bebeğim var ilk cocucuk önüne gecemedim yeni yeni hafif durmaya basladi
(582 puan) tarafından
Benimde ilk
0 oy
(749 puan) tarafından
Valal bndede aynıydı ve bende 3 ayllikken başladı sütüm zaten yetmiyordu hiç. Saçlarım desen heryerde saç görüyordum şaşırmisti. Heryerde saçımı görünce şok oldum emzirmyinbirakinca. Saçım dökülmesi durdu ama vitamin falan kullan   bn Cook istahszdim yemek bile yiyemkyrdum  belkide ondan  snra xoxuk emince senin vitaminlerin ona geçiyor hamilelikten snra kullnilan vitaminler kullan
(582 puan) tarafından
Bende tam tersi iştahım açık herşey yiyorum değerlerime baktırdım onlarda normal

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Tugbaceylan (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 132 göst.
24 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
30 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
29 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Tugba1234567 (1,253 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı

...