+1 oy
479 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (29 puan) tarafından

Ay içim bi tuhaf oldu ya töbe Allahım ne kadar bebeğin iyiliği içinde olsa ben müsade etmem heralde kendi adıma konuşuyum da :wassat:

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aslında çok abartı bı şey yok bence günlerce acı cekmesinden iyi degilmi işkence etmiyor bebek bu korktuğu için ağlıyor altı üstü 
(2,371 puan) tarafından
İncimercan katılıyorum ilaç kullanmaktansa ilaçlar hiç masum olmuyorlar genelde bu doğal bir yöntem olmuş
tarafından
Hepimiz biraz soğukkanlı olmak zorundayız kızlar her duruma alışmak gerek benim de panik yaşadığım durumlar oluyor ama burada çok canı yanacak bı şey yok sadece korktuğu için agliyo gibi geldi bana annesi de o yüzden sağlam duruyor
(2,266 puan) tarafından
Bencede abartılacak bişey yok, bende kızıma serum fizyolojik yapıyrm öyle aglıyor ki sanki canı çok yanıyor gibi halbuki can acıtacak bişey yok. Burnundaki tüm pislikler tıkanıklar aynı böyle çıkıyor çocuk rahatlıyor. Ama tabi adam boğazına çok bastırıyor o sakıncalı
(2,371 puan) tarafından
Aynen bebeğime iyi gelecek bir şey ise tabi ki de
(29 puan) tarafından
Serum da bişey yok ki canım dr hırpalar derecede yapıyo o rahatsız eden beni
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Haftalarca aylarca ilaçla balgam atmaya çalışacağına bi seferlik bunun yapılması daha iyi... balgamo büyük insan bile kolay atamazken çocuklar için neredeyse imkansız.. bazı şeyler tek seferlik olduğu için kabul edilebilir.
(29 puan) tarafından
Bilemicem valla tuhaf
+1 oy
tarafından
Evet çok zor bi anne için ama bronşit hastası olan bebeklere çok etkili 
0 oy
tarafından
Öldürseydı . Şuna bak ya . Bıde basında hıc bısey olmamıs gbı bekloyolar nasıl bastırıyo oyle. Ben sırf asısını bıraz sert yaptı dıye saglık ocagndakı hemsıreyle tartıstım. Bu ne rahatlık
(29 puan) tarafından
Başındaki bebeğin anası mı aceba bu gavurlar çok acayip insanlar ya duyguları flan çok garip
tarafından
Anasıdır baska kım olacak canm. Cocukları cok sert sekılde buyutuyolar yazık
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Ayy aynn bnde yaptırmam böyle nişey asla bebegime
(29 puan) tarafından
Allah gösdermesinde bnde yaptırmam valla
0 oy
(5,025 puan) tarafından
İçim gitti içim :( nasıl dayandı ya ben aşıya dayanamıyorum
(29 puan) tarafından
Valla aynen öyle
0 oy
tarafından
Anaaaammm 

Bizmi cok cesaretsisiz yoksa bunlar  kalpsizmi  

Ben bittim karsida
(29 puan) tarafından
Bunlar duygusuz anam bizde sorun yok
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Tam bu videoyu izlerken bebeğimde balgam olması :( 1 haftadır balgam var boğazından bı türlü geçmedi :(
0 oy
(12,754 puan) tarafından
Çok zor yav 
0 oy
(2,830 puan) tarafından
Wvet zor gibi duruyor ama doktor sonucta ve bebek balgam atamayınca daha kötü oluyor. O çok sevdiğimiz ilaçları kullanmaktansa ben yaptırırdım. 
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Keşke bizim doktorlarda öğrenip yapsa atmaca ilaç kullanmasaydik
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Bogulunca içerde kalan suyu çıkarmak için de aynı müdahale yapılıyor bir seferde kurtarmış çocuğu benimki 2 haftadır çekiyor valla daha çok üzülüyorum bu haline 
0 oy
(570 puan) tarafından
Ciğerlerine inmesinden bronşit olmasından iyi bence çocuk sonuçta biz bile zor atıyoruz tamam izleyince bende dayanamadm ama ciğerine inip bronşit olması daha kötü
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Of gerçekten çok zor . Ama balgamı çocuk gerçekten cokk zorlanio biz bile nasıl öksurup zorlanioz bide onları düşünmek lazim
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Doktor bakış açısı ile bir annenin ki bir olmaz ki zaten. Bu yüzden bi annenin yanında böyle bi müdahale yapılmaz ama dr çocuğun balgamı atabilmesi için yapıyor bunu.  
(29 puan) tarafından
Başında ki kadın annesi gibi geldi bana dr ne anlar onlar nelerle karşılaşıyo bu en masumlarından biri belkide onlara göre
0 oy
tarafından
UBunu bana yapsa ben daha çok ağlarım 
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Ben müsade edemem ya oğlumu hastaneye götürmüştüm kan almaları gerekiyordu 2 aylık falandi bı turlu kan alamamislardi delik deşik etmişlerdi çocuk ağlamaktan mahvolduydu bende ağlıyordum artık yalvarıyordu hemsirelere doktorlara yeter bırakın tamam kan falan almayın diye bağırıp cagirmisdim yalvarmistim artık iğne sokmayın çocuğuma diye 
(29 puan) tarafından
Ay canım ya bakalım bizi neler bekliyo valla daha ilk gebeliğim ama insann başka bebeğe dayanamıyo ki kendi canımıza nasıl dayanalım Rabbım kimsenin evladını hasta etmesin :(
(1,137 puan) tarafından
Amin canım inaallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 32 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hasret34 (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 789 göst.
+1 oy
37 cevap 896 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy