0 oy
221 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar dün akşam kaynanam çay demlemis bizi de çağırdi Instagram dan komşunun torununu gördü eee senin oğlun küçük kalmış milletin çocuğu kocaman olmuş dedi muz ezmis getiriyor yede büyü diyor oğluma Ağzına zorla veriyor  oğlum yemeğince verme dedim tmm dedi bnde kilolu olması iyi mi sağlık ocağı na gittiğimde doktorlar iyi kilosu diyor kilo obezite yapar sağlıklı olsun yeter dedim sonra da aynn doğru diyon onun torununu görünce bnm gözüme küçük geldi o kadar kilo da iyi bişe deil dedi sonradan  

14 Cevaplar

0 oy
(17,720 puan) tarafından
Bebeklerin başka bebeklerle kıyaslanmasına **** olurum her bebeğin gelişimi farklı
tarafından
Aynn cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktor gelişiminde bir problem görmedi anne de kapat konuyu bu ona kim ne derse desin doktorun dediğine kulak veriyorum mesajı olur ANLARSA!!!
tarafından
Öyle dedim CNm sonra bana hak verdi
0 oy
tarafından
Şimdi bişey diyecem de olmayacak, resimde bi iğne bile kocaman gözüküyo bunu niye anlamıyorlar,yine bişey diyecem ama susuyorum sinir oluyorum çünkü 
tarafından
Bende çocuğu sinek isursa laf söylüyor lar çocuk çocuk iki ağlasa niye aglatiuon diyorlar. Görende bn çocuğu sopayla dövüp ağlatıyom sanar
tarafından
Kız versene ağızlarının payını niye susuyorsun. Benden iyi mi düşünecen sanki Allah'ım ya,ama çevreye bu fırsatı yine bizler veriyoruz,bak ben işime hiç kimseyi karıştırmam,söylerim de tutamam içimde
tarafından
Veriyorum cnm sonra eşimi dolduruyorlar evde kavga çıkıyor
tarafından
Ne desem bilemedim Allah ıslah etsin
tarafından
Amin ncm
0 oy
tarafından
Bizim büyüklerimizde hep var kıyaslama bazen bizdede oluyor yaa  

Bence cocugun sağlığı yerindeyse hic takılma 

Kayınvalidende toparlamıs lafı soneadan zaten
tarafından
Aynn de sinek isursa laf söylüyor lar çocuk ağlasa niye anlatıyon diyorlar
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Bence de kilolu olmasi onemli degil saglikli olsun yeter ne sacmalik kac aylik acaba kiyaslaniyor simdiden
tarafından
Oğlum 7. Ayın içinde canım dediğimiz çocukta 6 aylık
(1,113 puan) tarafından
Ayy daha 7 aylik minnak zaten neyini kiyasliyo benimkiler ikiz mesela biri yapili iri babasina cekmis gorsen digerinden en az 1 yas büyük dersin ama öbüru daha minnak bana cekmis :) ee yani benmi bakamiyorum birine
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Gelişim  sıkıntısı oldu mu Dr lar söylüyor zaten sen kafanı yorma de. Küçük kalmış ne demek ya. Misal 20 yaşında tüm insanlar aynı kilo ve boyda mi. Onlarda aynı şekilde hepsinin Bi yapısı var
tarafından
Kız doktora gidiyorum ya özellikle geliyor kötü bişe dicek mi doktor demicek mi diye derse kaynanqm kayinbabam hepsi laf söylüyor
0 oy
tarafından
Doktor gelisimi iyi dediyse kaynanaymis oymus buymus hic dinleme. Bir de bebekler fotoda daha gürbüz cikiyolar bence normalde o kadar degildir oyle bile olsa kiyaslamasi hic dogru degil her bebek bir degil sonucta
tarafından
Aynen bnim için sagkikliysa Yeter bunlar kilolu çocuk sağlıklı çocuk düşüncesinde
tarafından
Cocugun ne kadarlik bilmiyorum ama yurumeye baslayinca hepsi zayifliyo zaten
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Offf kıyaslamayın şu bebekleri ya bu kaynanalar neden böyleler.
tarafından
Bnde bi bilsem
0 oy
tarafından
Sen cevabını söylemişsin kadın da haklısın demiş farketmiş durumu. Büyütülecek bişey yokki bunda. 

He yine aynı şeylere devam ederse senin de beynin küçük kalmış anlamıyosun dediklerimi der çıkarsın işin içinden.
tarafından
Kız çocuk ağlasa ne aglatiuon grip olsa niye grip ettin sinek isursa ona laf ediyorlar bnde napim sineklerin bı tarafına bez mi Bağlimdiyorum
tarafından
Benim lafım :D kuşlar balkona pisleyince derim. hepsini yakalayıp bez bağlayacağım :)
0 oy
(8 puan) tarafından
Benim yegenimde var küçük zayıf minyatürüm diye severim ama çocuk çok hareketli yemesine çok güzel yer ama maşallah hiç durmaz. Zayıf çocuk gelişmemiş çocuk değildir. Küçükken ben ve kardeslerimde çok zayifmisiz adam olmaz derlermiş şimdi su içsem yarar kilo veriyim dıe göbeğim çatlar. Boşver gelişimi iyi olsun kilosu degil 
tarafından
Aynn cnm Bnde senin gibi düşünüyorum da onlar kilolu çocuk sağlıklıdır diye düşünüyolar
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Ah canm ah biz aynı evin içindeyiz kaynanamla hergun bir bahane bulur yok kasinin ortası şişmiş niye basının arkası şişmiş korktum bende randevu aldım goturecem durmadan bir yerini söylüyor en sonu bende dedim anne çıkan bu ne yapim iyi olsunda dedim :) yeme konusuna gelince benimki de öyle ne bulsa parmagiyla alır verir ağzına 
tarafından
Valla cnm bizde altlı üstlü oturuyoruz bu arada geçmiş olsun parmakla verme deyince oğluma 13 günlüktü bal verdi bı daha sakın verme diye kızdım eşime de kızdım annen bı daha sakin vermesin diye bı Daha bişe vermedi verirse de yanımda veriyor 7. Ayın içinde yoğurt muz armut falan veriyor o da bn ver dersem
(2,126 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın kız anam ben eşime desem eşim diyor babaannesi değil mi verir yedirsin felan der Alti üstlü oturmak nasıl canm bizde iki yıldır biriz bir kaba inşaat yaptirabildk
0 oy
tarafından
Neyse ki sonradan farkına varmış hatasinin
tarafından
Aynn de her zaman böyle cnm çocuk ağlasa niye aglatiuon grip olsa niye grip ettin vb hep karışıyor
0 oy
(1,233 puan) tarafından
BnErini dün yaşadın kaynnmdaydım küylüsü geldi kızın bebeği baya iri diyoki yanımda kıza senin cocugu baya kalıplı iyi sütün yaramış bizimkine göre cok iyi diyo ve bende emziriyorum nasıl sinir oldum caktırmak istemdm 10 bucuk kilonun nesi az ila obez mi olsun 1 yaşına yeni girdi ourude 1 yaşında ama baya şiş maşallah hemen kynnm laf sokuyor 
tarafından
Kilolu çocuk sağlıklıdır sanıyorlar cnm halbuki alakası yok kilo iyi bişe deil
(1,233 puan) tarafından
Aynn öyle cnm
0 oy
tarafından
Ben onu minnak seviyorum derdim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 293 göst.
0 oy
16 cevap 452 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 468 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mahinur gns (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 663 göst.
12 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu

379,363 soru

11,355,742 cevap

34,832 kullanıcı

...