0 oy
268 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (24 puan) tarafından
Herkese merhaba hanımlar çok şükür salı günü doğum yaptım. Uyuşukluk geçince direkt ayağa kalktım yürüdüm hastaneden dün taburcu olduk çok bir şey yiyemedim bu süreçte 3 bisküvi 1 bardak meyve suyu vs eve geldim yeni yeni bir şeyler yemeye başladım henüz tuvaletimi yapamadım normal mi acaba doktora gitmeli miyim böyle olan var mı? 

13 Cevaplar

0 oy
(570 puan) tarafından
Ben 5 gün filan çıkamadım bol bol kayısılı meyve suyu içtim ama en sonunda çıktım
(570 puan) tarafından
Yok canm henüz yeni sezerysn olmuşsun ıkınma
(24 puan) tarafından
Tesekkürler annem ikide bir yapmadın mı deyip durunca bende biraz panik oldum
(570 puan) tarafından
Yok canm panik olma bol bol sıvı şeyler tüket kayısılı meyve suyu çok iyi gerçekten annem sürekli getirdi içtim
(24 puan) tarafından
Çok tesekkür ederim
(570 puan) tarafından
Rica ederim canm
-Reklam-
0 oy
(12,925 puan) tarafından
Sabah aç karnına armut ye canım. 1 saat sonra gidersin 
(24 puan) tarafından
Çok tesekkür ederim
0 oy
(2,837 puan) tarafından
Canım ben iki doğum yaptım ikisinde de büyük abdest yapmadan hastaneden çıkarmadılar beni,hatta ikinci doğumda ilaç icirdiler öyle lavoboya çıktım, bilemiyorum istersen doktorunu arayıp sor sen 
(24 puan) tarafından
Çıkmadan doktor biliyordu gazını yaptın mı dedi evet dedim tuvaletimi henüz yapmadım dedim bir sorun yok dedi. Bir de hastanede hiç su falan içmedim hiç bir şey yemedim doğum öncesi ishal olmuştum bir de normalde de tıka basa yesem bile 2-3 gün tuvalete gidemem gelmezdi mesela 4. Gün giderdim hep
0 oy
(534 puan) tarafından
Ben taburcu olduğum gün yapmıştım tuvaletimi sonra eve geldim yine yapabildim ama doğumdan 3 4 gün sonra kabızlık başladı duphalac içiyodum o iyi geliyodu. Ama sonra o da fayda etmedi çatlamıştım 1 hafta boyunca artık. Kayısı hoşafı yaptı annem bana İncir komposto falan hep sıvı şeyler yedim çorba falan çok şükür düzene girdi
(24 puan) tarafından
Tesekkür ederim bende Sıvı şeyler yiyorum yeni yeni su içmeye başladım düzenli şekilde inşallah kısa sürede bende giderim
(534 puan) tarafından
Gidersin canım düzelir inşallah
(24 puan) tarafından
Amin çok sağolun
0 oy
(1,184 puan) tarafından
Suyu bol iç ben çok su içtiğim için ishal gibi olmuştum dikişlerim hiç zorlanmadi
(24 puan) tarafından
Bende yeni ueni içiyorum hastanede hiç yiyemiyordum su yüzünden çok kötü olmuştum şu an içiyorum çok tesekkürler
(1,184 puan) tarafından
Rica ederim kuzum katı beslenme çorba iç ben 4 gün kahvlatida bile çorba içtim ilk doğumumda katı beslendiğim i için  basur olmuştum
(24 puan) tarafından
Tesekkür ederim geçmiş olsun
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Ben ertesi günü çıktım zaten ona göre beslenmen gerekiyor tuvalete çıkana kadar sıvı tuketmen lazım canım kayısı ye iç komposto yap bol bol kayısı meyve suyu iç çıkman lazım artık 
(24 puan) tarafından
Tesekkür ederim
0 oy
tarafından
Tuvaletini yapmadan taburcu etmem dedi drum 

Lavman yapmışlardı 
(24 puan) tarafından
Çok tesekkür ederim
0 oy
tarafından
Bir gün sonra ama lavman yaptırdılar 
(24 puan) tarafından
Tesekkür ederim
0 oy
tarafından
Valla ben ertesi günü çıkmıştım sezeryanin
(24 puan) tarafından
Tesekkür ederim
0 oy
(6,936 puan) tarafından
1 hafta çıkamadım canım ben.
(24 puan) tarafından
Bu süreçte bir sıkıntı oldu mı acaba
(6,936 puan) tarafından
Çok aşırı olmadı ama sonrası kabız oldum afedersiniz korkudan tuvalete gitmek istemiyordum.
(24 puan) tarafından
Psikolojik oldu sanırım o da
(6,936 puan) tarafından
Öyle de olabilir ama zorlanıyordum kanamam oluyordu 8 Ay sonra anca düzeldi canım.
(24 puan) tarafından
Geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Sonda çıkartıldı ben ayağa kalktım ilk isim lavaboya gitmek oldu doktor güldü :))))) 5 saattir ayaklarım uyuşuk tutamıyorum artık dedim :)))) 
(24 puan) tarafından
:) bende ayağa kalktım hemen uyuşukluk geçince ama ne su içtim ne bir şey yemedim hiç
tarafından
Bol su
Sade neskafe
Ve hazır kayısı suyu iç bol bol
O zaman çok çabuk çıkarsın cnm
(24 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Doğum yaptığım günün gecesi çıktım büyük tuvalete
(24 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Sabahında 2 tane totodan ilaç verdiler kullandım adını hatırlamıyorum ondan sonra taburcu etti doktor 
(24 puan) tarafından
Bana vermedi hiç ya teşekkür ederim
(2,501 puan) tarafından
Vermeleri lazım yoksa nasıl çıkacaZ
(24 puan) tarafından
Bilmiyorum vermediler sadece ağrı kesici yapmışlardı bir de kan sulandırıcı o kadar

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 138 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 132 göst.
0 oy
4 cevap 295 göst.
4 Temmuz 2022 Aile kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde GizemGY (24 puan) tarafından soruldu