+1 oy
975 göst.
Diğer kategorisinde (39 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bu hanım arkadaşı devamlı Instagram da görüyorum hatırlamayanlar için ( bir düğünde poposunu sallayan kız ). Ve daha sonrasında bir anda ünlü olan.

Neyse çok uzun zamandır önüme çıkıyor ve tavrına tarzına asla anlam veremiyorum. Ben şahsen kapalı değilim Rabbim edebimle kapanmayı bir gün nasip eder inşallah ama bu gibi kadınları tesettürü hakkı ile yaşayan arkadaşlarıma hakaret olarak görüyorum.
Amacım kendisini teşhir etmek değil ki zaten kendisi bu durumdan çok hoşnut ve primi bu şekilde yapıyor. Merak ettiğim şu gerçekten bu kadınların Rabbimin uygun gördüğü kapanmayı bu şekilde ayaklar altına almasından sizde rahatsız oluyor musunuz ve bunun için birşey yapıyor musunuz.

53 Cevaplar

+8 oy
tarafından
Allah azze ve celle ahzap suresinde 36. Ayette buyuruyor nasıl örtünmesi gerektiğimizi. İnsanlara bakarak değil Kur'an'a bakarak kapanmak gerek. Kapanmak artık Allah için değil kültür olmuş. Bir kadın mücevherdir. Bu mücevheri gizlemesi gerek ki koruma altında olsun. Tıpkı altinlarimizi evimizin en gizli yerinde sakladigimiz gibi. 
(39 puan) tarafından
Katılıyorum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ewet kapanmak bu değil ama senin yaptığın çok yanlış  buraya paylaşmamalısın zaten görüyoruz böyle insanları günaha girmiş oldun kadından habersiz paylaşarak
(39 puan) tarafından
Kadının iznine gerek mi var sence. Yüzlerce kişi binlerce milyonlarca izlenmeler alarak hayatını bu şekilde devam ettiriyor. Sanki hususî arkadaşım ve bu fotoğraf i bana özelden atmista ben gizli gizli buraya atmışım.
tarafından
İzin almı dedim paylaşarak gpnha giriyordun zaten millet görüyor neden başaksının ayıbını örtmede gece gibi olammaız lazım
0 oy
tarafından
Neresini kapattığını çözemedim yazık onun beynine 

Tesettürlüyüm bende oje sürerim ama asla o ojeyle dışarı çıkmam Allah edep haya nasip etsin 
(39 puan) tarafından
Aminnnn
(1,601 puan) tarafından
Bende lafım size değil oje surenede saygım sonsuz ama kapalı birine de ojeyi hoş bulmuyorum ya
(4,700 puan) tarafından
Helal daire keyfe kafi Said-i Nursi canım bende sevmem sürmem ama arkadaş evde sürüyomus abdest geçmiyor ama adet vakitlerinde sürüyorsa bunda hiç bir sakınca yok ki
tarafından
Dışarıda zaten asla sürmem adet doneminde evde sürüyorum normal zamandada namaz için abdest alıyorum o yüzden sürmem
0 oy
(15,743 puan) tarafından
Bunun ki süs kapanmak değil şu başına taktiği şey de süs yani buna tesetturlu denilmez tarzı da iğrenç ayrıca 
(39 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum dediğim gibi amacım kendisini teşhir etmek değil ama bu ve bundan daha fazlası türedi
0 oy
(13,063 puan) tarafından
Bunun için ne yapabiliriz ki. Şimdi insanlara nasihat ver senin yaşın kadar yaşadım cart curt diyorlar. Müslümanız hiç kimse tam hakkıyla yerine getiremiyor. Şahsen ben kapanmak istiyorum ama yerine getiremem diye korkuyorum. Hakkıyla yapana helal olsun. Bu şekilde de kirletmek istemezdim açıkçası 
(39 puan) tarafından
Seninle aynı gorusteyim
0 oy
tarafından
Ve buna benzemek isteyen ve bunlar gibi olan niceleri var geçen musafir geldi oda aynen böyle saçın yarışı gorunuyordu saçın görünüyor dedim aldırış bile etmedi bu tesettür değil 
(39 puan) tarafından
İşte bu kirletmek geliyor bana
0 oy
tarafından
Tesettur giyimde manken kendisi tesetturlu degil diye biliyorum kimse de tesettur diye iddia edemez basindakini de aksesuar niyetine takmis
(39 puan) tarafından
Günah değil mi peki
tarafından
Ya tabi ki de gunah ama o yaptiginin gunah oldugunu bilmiyo mu? Akli fikri iradesi var yani ona ragmen yapiyosa yapacak bisey yok gormezden gelicez boylelerini cunku ne kadar dersen bi kulagindan girer otekinden cikar
0 oy
tarafından
Evet rahatsız oluyorum ama yapacak bi sey yok malesef herkes kendi defterini dolduruyor bu dünyada öğüt almayanlara öğüt versen bile boş 
0 oy
(119,441 puan) tarafından
ahahaha bu ne yaa 
(2,744 puan) tarafından
Süslüman ☺️☺️
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Bu asla ve asla tesettür degil ki canim dediğin gibi prim yapmak cok şükür tesetturluyum asla pantolon giymem dar giymem topuz yapmam bana gore budur tabi kendi fikrim
(39 puan) tarafından
Ama sizleri çok beğeniyorum işte birgün bende öyle olabilirsem ne mutlu. Bazen görüyorum kocaman bir topuz ama öyle böyle değil tamam usturup ile yapan da var ama daracık pantalon benden daha çok dikkat çekiyor
0 oy
(17,850 puan) tarafından
Önce beynini kapatsa aslında tesettürden önce akıl lazım insana akıl yoksa neylesin fikir çalsın abdurrahman oynasın bekir olmuş bu kız
(39 puan) tarafından
Güzel bir benzetme :)
(17,850 puan) tarafından
Orda burda kıçını sallıyo :)
0 oy
tarafından
Bi laf vardir bizim gelin bizden kaçar, basını örter kıçını açar diye bununki o hesap.
(39 puan) tarafından
Hah işte annemin lafı :)
tarafından
Ellerinden operim :)))
(39 puan) tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Dikkat çekmek için yapıyorlar cnm malesef takipçi artıyor vs 
0 oy
(657 puan) tarafından
Bu kız tayt falan giyiyor. Tesettür bu degil tamamen ilgi çekmek için 
(39 puan) tarafından
Ama ne günah çok günah şimdi bunlar türedi
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Aksesuar olarak kullanıyorlar sanırım. Buna tesettür diyemeyiz.
0 oy
tarafından
Valla artık tesettüre deil de insanların içine bakıyorum ben bakıyorsun tesettürlü Allah yolundaymıs gibi görünüp içi b.K kaynayan insanlar var çok dindarmış gibi kalkıp nasihat vs veriyorlar 
(1,572 puan) tarafından
O kadar dogru ki
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Çok kınıyorum böyle insanları ya layıkıyla kapan ya aç o başınndakini de günahına ortak etme belki linç yiyecem aama sabah alt komşumun kızı geldi benden  bir şey istemeye sonra bana üzerindeki kıyafetlerin nasıl olduğunu sordu üzerinde kıyafetlerde badi altına pantolon giymiş ve kısacık bir yelek giymiş ben de açık açık söyledim yani dedim böyle asla olmamış dedim yani tunik falan dedim o da tuniğim falan yok dedi kız bende çıkarttım dolabımdan kendim tunik verdim giysin diye sonra başını bu şekilde yapmış dedim tesettürlü bir insana böyle baş hiç yakışmıyor dedim o da abla ben sizin gibi yapmayı bilmiyorum dedi ben de okul çıkışı gel ben sana öğretebilirim dedim yani çok saçma bi kapanma biçimi
(39 puan) tarafından
İşte bu kapanma bile değil. Şahsen hakkıyla yapamama korkum yüzünden kapanmaya cesaret edemiyorum ki. Buz dolabı kapağı değil bu aç kapa aç kapa. Rabbim bir kez nasip etsin oda hakkıyla inşallah
(1,277 puan) tarafından
Amin canım inşallah Rabbim sanada layıkıyla tesettüre girmeyi nasip etsin inşallah
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Gelecek nesilin sonu malesef allah akıl fikir versin hayırlı evlat yetiştirmek nasip etsin 
(39 puan) tarafından
Aminnnn
tarafından
Selo benim cevabımi izle
0 oy
(2,724 puan) tarafından
Başına yanlışlıkla şal düşmüş dıyorum ben baska diyecek birşey  bulamıyorum çünkü. Rabbim ıslah etsin. Ünlü olacağım derdi ile iyice sapıtıyor insanlar 
(39 puan) tarafından
Amin Allah akıl fikir versin
0 oy
(7,935 puan) tarafından
ilk videosu çıktığında orda erkek yoktu kadınlara özel kınaydı diye kendini savundu .Sonra sonra husisi aynı dansı yaparak normal tiktok çekmeye başladı.Allah ıslah etsin açık bir insan olmama rağmen o ruju sürüp dolaşmam asla
(39 puan) tarafından
Evet o yüzden yazdım yani kendisi teşhir edilmeyi seviyor

İlgili bir soru bulunamadı

380,747 soru

11,399,700 cevap

34,928 kullanıcı

...