0 oy
445 göst.
Diğer kategorisinde (2,172 puan) tarafından

Dağlara taşlara bağırasım geliyo kendimi tutamıyorum çok mutluyum :)) dün öğrendim kızımız olcakmış. Bi kücük melek avcuma koncak. Güzelliğini anasından huylarını babasından alır inşallah :) ne olursa olsun çok şanslı :) babasının nasıl sevindigini bi görseydii. Umarım oda babasını doya doya çok sever. Hayırlı bi evladımız olsun ne zaman gitsek kapımızı açan. Dedesinin heycanı mutluluguda bi başkaydı benim kızım olmadı bacım yoktu baldızım yoktu bana kız lazımdı bi kızım daha olcak cok mutluyum dedi onu öyle gördükce ben agladım. Babam yaşasaydıda oda böyle mutlu olsaydı görseydi dedim hem üzüldüm hem mutlu oldum. Çok sükür rabbime bana kız evladı nasip ettiği icin böyle eşim ve kayınbabam olduğu için çok şükür. Kızımıza babamız erva olsun dedi yanına bi ek isim daha düsünüyoruz bakalım ne olursa :))

8 Cevaplar

+2 oy
(638 puan) tarafından

Kız evlat bi baska ya bende ikinci kiz bekliyorum :)

(2,172 puan) tarafından
Kız olsunda camurdan olsun :)
tarafından
Benimde 2. Kzm gelyo ck şükür
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Ayy ben hissettim sevincini kız :)) Allah sağlık versin. Olmayan hekrese de nasip etsin rabbim❤️

(2,172 puan) tarafından
Amiiiin inşallah :) senide Allah kurtarsın sağ salim kucakla :)
(90 puan) tarafından
Hatice ylvç canim sen doğum yaptin mi
tarafından
Yok canım post açtım o yüzden merak edenler için. Dogursam haber edicm hemen. ❤️❤️
(90 puan) tarafından
Allah kurtarsın sağlıkla
+2 oy
tarafından

Allah hayirli saglikli eylesin canim :)

(2,172 puan) tarafından
Amiiin Allah razı olsuunn canım sagol :)
+2 oy
(1,397 puan) tarafından

Ah evlat sevgisi baldan tatlı rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin insallah

(2,172 puan) tarafından
İnşallah hepimiz kucagımıza alırız sağlıkla :)
+2 oy
(397 puan) tarafından

Kiz resmen duygulandm aglaycktm. Bizimde babamz kizimz olcagini duyunca nasl sarilmsti boynuma kizim olack kizm diye. Onlarda da hic kiz yoktur bacisi kuzeni yegeni bsy yok. O geldi aklima. Smdi baba kiz birbirine asiklar:) rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsn:)

(2,172 puan) tarafından
Bizimkide ilk basta erkek olsun diyodu sonradan ben kız olcak hissediyorum dedikce alıstı kız olsun istedi kız oldugunuda duyunca uctu konamadı :) amiin inşallah canım sagolasın
(397 puan) tarafından
:) kiz evlat hayirli evlat derler
(2,172 puan) tarafından
Aynen oyle kız çocuguna guzel bakmak guzel yetistirmek cok sevapmış :))
+2 oy
tarafından

Hayirli olsun canim

(2,172 puan) tarafından
Allah razı olsun sagolasin :)
+1 oy
(261 puan) tarafından

Hayırlı olsun canım çok sevindim :) 

(2,172 puan) tarafından
Sagolasin çok teşekkur ederiz :)
0 oy
(1,722 puan) tarafından

Her ne kadar oğlum olcak olsada tam bir kız hastasıyım annesine babasına vatanına milletine hayırlı evlat olsunlar inşallah sağlıkla gelsin :) gözünüz aydınnn okurken sevincinizi yaşadım resmen 

(2,172 puan) tarafından
İnşallah canım hayırlı olsunda daha ne istenir. Oglan olsun sonra kızında olur inşallah :)

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 759 göst.
6 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Merve Recep (320 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı

...