0 oy
1,154 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Esim iş arkadaşım kadına hoslandigini yazmış kızlar bir yillik evliyim çocuk yok. Sizce bosanmalimiyim???? Bosansam bir zor bosaanmasam.ayri offfff onu çok seviyordum o da beni seviyor sanmıştım

39 Cevaplar

0 oy
(2,127 puan) tarafından
Yazıklar olsun kesinlikle boşan
-Reklam-
0 oy
(7,979 puan) tarafından
Çocuk yokmuş zorunluluğun da yok kaç kurtar kendini.
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Yol yakınken dön derim çocuk yokken bunu yapıyorsa çocuk olduktan sonra bin beterini yapar ama önce Ispatla ki söylediğin zaman inkar edemesin
0 oy
(895 puan) tarafından
Ya karismayin su bosanma islerine ne cok biliyorsnz.sende buraya ne soruyrsn al karsina konus esinle karar verin birlikte.her naneyi buraya sormayin ya
(11 puan) tarafından
Canım bosanmak zor ama devam edeceksen de telefonu mail kopyala uzun süre çocuk yapma aldatma devam ederse elinde delil olsun sonra karar verirsin çalışmıyor şan işe gir ayakalarin uzrende dur ama çocuk yapma tekrar güvene kadar çocukla boşanmak yaşayan biri olarak söylüyorum zor gerçekten Allah yardımcın olsun canım
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Boşama canım o kadın sen eşin gül gibi gecinirsiniz ne olacak sana da o yakışır yani ne demek bosasam bir dert bosamasam bir dert yazmana 
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Şimdi otur boşver bi kere ile boşanma diemicem hiç kuzum daha 1. Sene de hopp dedik yani çocuk olmadığı daha iyi işte hakkında hayirlisi
0 oy
(176 puan) tarafından
Yani canım yanlış bişey söylemek istemem ama iyiki bebeğin olmamış böyle karaktersiz adamların günahını onlar çekiyo hep 1 senede ne aldatmakmış niye evlenmiş inşallah karşına daha hayırlı birisi çıkar ve tatlı bebeğin ondan olur 
0 oy
tarafından
Tabi ki ayrılacaksın huylu huyundan vazgeçmezler çocuğun yokken yol yakınken vur götüne 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Hazır çocuk.yokken kurtul o haysiyetszdenn
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Boşanman lazım affedersen aynısını tekrar yaşayacaksın. Çocuğun yokken boşa bu adamı aldatmanın affı yoktur kendine gel sevgi karşılıklı olur bi kalbe iki kişide sığmaz. 
0 oy
(570 puan) tarafından
Eşinle konuştun mu bu konuyu 
0 oy
tarafından
Valla bi insan yedisinde neyse yetmişinde de öyle olur. Sana kalmış , şöyle yap böyle yap diyemem
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Huylu huyundan vazgecmez canim

0 oy
(4,430 puan) tarafından
Hazır çocuğunda yokken kaçtım kaçtın yavrum çocuğun olsa hadi bı derece belki der bı şans verirsin dicem de bı kere affedilen ikinciye de yapar yani çok nadir dir düzelen o yüzden bence taviz verecek bı konu degik
0 oy
tarafından
Akıllı ol çocukta yokmuş boşan ihanetin affı olmaz sonuda gelmez 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Hazır çocuk yokken boşanmalisin o adam asla değişmez 
0 oy
(9,648 puan) tarafından
Bi kere yapan hep yapar üstelik çocuğun olduğunda elin kolun daha da bağlanacak ve psikolojin bozulacak bunların sonu gelmez kusura bakma yol yakınken uzaklaş  daha 1 senelik evlisin yağ bal olmanız lazım sevgili gibi si.ktr et
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kız bacım daha ne istiyon bak bebeğin yokmuş bir yılda seni aldatan adam ömür boyu aldatır birde o adamdan çocuk deyim yapma aklını başına al

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 599 göst.
16 Şubat 2022 Aile kategorisinde Caresiz07 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 293 göst.
0 oy
20 cevap 404 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sude_ceylan1 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,058 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu