0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (1,937 puan) tarafından
Kızlar herkes heryerde doğayı konuşuyor ama madalyonun diğer tarafı pembe ömrünü verdiği beraber yaşlandığı artık birlikte ölmeyi beklediği adam tarafından ihanete uğradı hemde gelininin teyzesi ile çok acı ve ağır bir durum pembe susup oturacak gibi ama siz olsa idiniz ne yapardınız 

6 Cevaplar

+1 oy
(2,679 puan) tarafından
Bir kere kabul eden artık eşini gözden çıkarması gerekir. Aldatan yine aldatır 
(12,719 puan) tarafından
++
++
(1,937 puan) tarafından
Malaesef öyle yapan mutluka fırsatını bulunca yine yapar
(12,719 puan) tarafından
bi kere en ufak şeyde tepki görmezse b.kunu çikarıyorlar
(1,937 puan) tarafından
Malaesef öyle olunuyor
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Kız sende pembe gibisin ihanet yok  ne ihaneti       aldatma yok sâdece duygular var gerçi bu  da bir ihanet olur'mu şuan kararsız kaldım
(1,937 puan) tarafından
Kocam benim yerime başkasına aşık olacak ona itiraf edecek sence bir ihanet değil mi
(2,704 puan) tarafından
Kocan başkasına seni seviyorum derse bu ihanet değil mi ha kalbine almis ha koynuna
(13,099 puan) tarafından
Şaka mısın kız adam aldatma için yatmak kalkmak mı gerekiyor illa Kalbşyle aldattı
0 oy
tarafından
Hergun eziyet ederdim ne huzur ne dirlik düzen bırakırdım boşanmamda evlide durmam bütün işim rezil etmek olurdu hırsımi alincada dimdizlak bırakıp giderdim tek başına kalsın evde
(1,937 puan) tarafından
Yani mantıklı aslında ama ben yüzünü bile görmek istemezdim
0 oy
(7,778 puan) tarafından

Bu pembe diye bahsettiğiniz cennet mahalesi pembe mi ? :Dçünkü ben en son orada kalmıştım

(1,937 puan) tarafından
Maşaallah sana kızılcık şerbeti
(56 puan) tarafından
Bende cennet mahallesinde boyle bi sahnemi varmis diyorum :D
0 oy
(186 puan) tarafından
Ay ben hic kacırmadan ızledım tum sezon aslında kadına aldatılmaktan dana cok koyan sey suydu mesela apo aleve ozur mahayetinde bi cıcek aldı ama ona emek veren cocuklarına bakan herseyıne gogus geren kadına bı dal bıle almadı bız kadınlar oyle degılmıyız evlenınce ask yerıne emegımız gecer asktan otedır bu en cok uzuldugumuz nokta bu emeklerımızın hayal kırıklıgı dogaya bakrsan yenı bı evlılık dokuz aylık vs falan ama nasıl delırdı konu kadınla yatmak degıl aldatmak sadece yatmak degıl bı kadını hayalıne koymak bıle aldatmaktır benm ıcın apoyla fatııhın hıc bı farkı yok gozumde 
(13,099 puan) tarafından
Kesinlikle öyle
Alevin de aylinden farkı yok
(1,937 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum canım hiçbir farkı yok alevinde yok
0 oy
(13,099 puan) tarafından

Alevin de Aylinden farkı yok o sadece birlikte olmadı Adamı davranışlarıyla bakışlarıyla etkiledi içten içe sevgi oluşturdu karşılıklı 
(1,937 puan) tarafından
Kesinlikle öyle yaptı yeğeni için yaptığı adaleti pembe içinde yapsa idi hiçbir kadın aldatılmayı haketmez

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 388 göst.
9 Ekim 2020 Aile kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 236 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Alyakus (2,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,572 göst.
9 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Melisa3 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 134 göst.