0 oy
273 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (659 puan) tarafından
Resmi emojisi vs degişmiş 1ay normal eski original bez geliyor 1ay başka degişmiş geliyor yani bu sahte prima bebek bezi anlamınamı geliyor yoksa yenilemişlermi dir. Bez emoji baskı olarak farklı şimdi yine sipariş vericemde sormak istedim. Trendyoldan alıyorum

5 Cevaplar

0 oy
(655 puan) tarafından
Dolapta uygun bebek bezleri paket açılmamış ordan bakabilirsin sorduğun soru hakkında da bilim yok sadece demek istedim
(659 puan) tarafından
Baktım şimdi orası daha pahalı. Ben zaten aylık alıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben hepsiburadadan aliyorum
(659 puan) tarafından
Peki içerigi degişmişmi sabıt satıcıdanmı alıyorsunuz.
tarafından
Genelde satıcısı  hepsi  buradayi tercih ediyoruz bi kere falan gitti gidiyor  dan mi n11 sen mi ne aldik o farkliydi sekilleri daha  almadik orda
0 oy
tarafından

Banada öyle geldi eni dar gibi durandan hiç memnun kalmadım yag sendede böylemi

image

tarafından
Kalp biriktiriyorum canım
(659 puan) tarafından
Ya ben bu yeni serisini aldıgımda biraz pişik yaptıgını eski geldigi zaman pişik olmadıgını görüyorum inşallah ben yanılıyorumdur. Genel olarak ama bir fark görmüyorum. Trendyol yorumlara baktıgımda bunun sahte oldugunu söylüyorlar anlamadım o yüzden kafam karıştı. Senin 6numara galiba demek her numara degişmiş ben 5kullanıyorum
tarafından
Yok canım ikiside 4+ kızımında çişini taşırıyor
0 oy
tarafından
Hangi primayi kullaniyorsunuz? Prima yenidogan 1-2 kaldiriliyor, prima aktif bebek 1-2 olacak sanirim
(659 puan) tarafından
Prima aktif bebek kullanıyorum. Niye kaldırılıyor yenidogan diyemi geçmeyecek artık
tarafından
Ben öyle olacak diye anladim.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 124 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Eda12345 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 327 göst.
23 Nisan 2021 Aile kategorisinde Cansununannesi (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.
30 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde gulistaN18 (2,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 200 göst.
19 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,142 soru

11,286,775 cevap

34,694 kullanıcı

...