0 oy
95 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (68 puan) tarafından
Annem covid pozitif çıkmış sabah test vermişti. Test sonucu yeni çıkmış evden çıkma sakın temas ettiklerini de ara uyar dedik ama şuan filyasyon gelip ilaç veriyo mu ya da arayan soran biri oluyo mu bilmiyoruz. İlk zamanlar filyasyon hemen geliyordu ilaç vermek için ama şuan sistem ne bilmiyorum annem de çok kötü durumdaymış ayağa kalkamıyorum diyo. Filyasyon test sonucuna göre kendi geliyo mu yoksa bizim aramamız felan mı gerekiyo şuan durum nedir bilen var mı yakın zamanda covid geçiren felan 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
düzenlendi
Kaynanam kayinpederim kaynim dün pozitif çıktılar ambulans gelmiş ilaç bırakmış gitmiş kötüyse ambulansı arayın geçmiş olsun 
(119,073 puan) tarafından
tm sil sene
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah 
(68 puan) tarafından
Amin, cümlesine inşallah
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm eşimin testi gece çıkmıştı sabah getirmişlerdi ilaç benim testim gündüz çıkmıştı çıkar çıkmaz gelmişti ilacım kendileri arayıp getiriyor ilacı 
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Annede 2  3 gun usume titreme olursa dahiliyeye gitsin ozel hastaneler cok iyi bakiyolar koronayim evde atlatca demesin
0 oy
tarafından
Yarın gelir ilaç verir 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Kendileri geliyorlar canım sizin biryeri aramanıza gerek yok eşimin ilacı gece 12 de getirdiler nöbetçi ekipler oluyor sahada bu gece gelmese bile yarın mutlaka getiren olur ayrıca her ilin kovid iletişim merkezi oluyor kendini kotu hissediyorsa arayın isterseniz gelip özel araçla hastaneye götürüyorlar tedavisi bitince tekrar getirip eve bırakıyorlar geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Geliyor bana geldi ben ilaçları içmedim.zaten tarihi gecik ilaçlar öksürük.yoksa kan sulandirici mutlaka kullanmali  d vitamini c vitamini bol bol.dinlenme öksürük varsa o zor sanirim hastaneyi tercih ederdim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 22 göst.
20 saat önce Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,284 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 64 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Ugurbicegim (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 170 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde dilekrzgr1907 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 18 göst.