0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (87 puan) tarafından
Kızlar ne yaptıysam uyku egitimi veremedim 5. Ayımız bitti 6. Aya girdik daha erkenmi yoksa simdiden alısırsa boyle gidermi sallanmadan asla uyumuyo napabilirim tavsiye verirmisiniz

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kendin mi veriyorsun canım eğitimi 
(87 puan) tarafından
Ya ne yaptıysam derken işte muzik actım olmadı kendi kendine uyumasını istedim agladı dayanamadım nasıl olcak benimde ilk cocugum bi bilgim yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım ben doğduğundan beri hiç sallamaya alistirmadim direk yanına uzanıyorum emzik falan tutmuyor zaten baş parmağını ağzına aldimi biliyorum uykusu var artık öyle uyuyor
(87 puan) tarafından
Canım bende istemiyodum hatta basta hep kendisi uyuyodu ama gazı oldugunda mecbur salladık oldu boyle :(
tarafından
Yaaa inşallah düzelir canim
0 oy
(534 puan) tarafından
Ben 4.ayından itibaren vermeye çalıştım maalesef hepsinde başarısız oldum. Erken değil aslında 4ten itibaren veriliyo uyku eğitimi. Salla bırak yöntemini dene sallayarak uyutmamak için yavaş yavaş azaltarak git bide onu dene
0 oy
tarafından
15 aylıkken kendim verdim eğitimi şuan 24 aylık keske daha önce verseydim. Kendisi uyuyor aylardır okadar rahatladım ki anlatamam
(87 puan) tarafından
Nasıl verdin canım
(14,045 puan) tarafından
Hanifeee şeytanın bacağını kırdım uyku eğitimi verdim :D bir ara diyordun gelip ben vereceğim eğitimi xdxd
tarafından
Ohh çok sevindim kuzuumm hayırlısı olsun kendi mi uyuyor artık :D
(14,045 puan) tarafından
Ben onunla beraber yatağa giriyorum döne döne uyuyor 30 dk falan sürüyor ama daha 1 ay anca oldu :D bu bile beni aşırı rahatlattı ya belim ayrılmıştı sallamaktan
tarafından
İyi iyi olsun sevindim canım ya kendi uyuyor sonuçta :D
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Tam zamanı sonra yürümeye başlayınca çok zor oluyor uyku saatinde onunla beraber yatağa gir ilk zamanlar çok zor oluyor ama 1 haftaya kadar alışıyor 
(87 puan) tarafından
Nasıl yani canım aglasınmı yani
(14,045 puan) tarafından
Hayır canım tabiki ağlayacak ilgisini hemen dağıt mesela kucağına al sakinlestir tekrar yatır o ağladıkça sen böyle yap ama sakın pes edip ayağına falan koyup sallama emin ol biraz sabirdan sonra çok rahatlayacaksin. Ben 18 ay salladım belim ayrıldı şimdi 1 aydır uyku eğitimi verdim aşırı rahatım
(87 puan) tarafından
Cok iyi canım ya bende basarırım insallah
0 oy
tarafından
Nasl eğitim verdin de sonuç alamadn ne yaptuysam olmadı derken 
0 oy
(9,012 puan) tarafından
Eğitim falan bilmiyorum kuzum özel olarak ne yapiosunuz?

Ben battaniyesi var veriyorum yastığını alıp yatıyor akşamları bazen uyumak istemezse az salarım dalmak üzere iken yerine alıyorum 
0 oy
tarafından
Egitmenden yardım al kendi kafana gore verme şuan tam zamani
0 oy
(13,150 puan) tarafından
Arkadaşlarımın tavsiyesiyle verdim iyi ki vermişim. Gece sabah 4 e kadar yerde uyurdum kolum belim her yerim tutulmus bir şekilde. Sallıyordum öncesinde ayy iyi ki vermişim anam ağlıyordu 
(87 puan) tarafından
Nasıl verdin canım
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Bak canım ben 3 oğlumuda hiç sallamadım hep kendileri uyudu bebekken de aynı şekilde yaptım ve kendileri alışdı emzirip yatağa koyuyordum uyanınca da ara ada yanıma alıp yatırdım ve öyle öyle alışdılar şimdi büyüğü artık 6 yaşında o çok geç uyuyo babasını bekliyo ama diğer iki oğlum bu saatler de uyuyo uyudular yanıma yatırıp sütlerini içirdim uyudular 

(87 puan) tarafından
Cok iyi iste bi sure sallayınca alısıyo canım biz hatayı basta yaptık zaten kendi kendine uyuyodu hic sallamasak guzel olcaktıda nasip :(
0 oy
(692 puan) tarafından
Bende denedim tam basariyorim derken kayinvalidemler geldi oyle duzen sasti misafirdi yemekti bulasikti derken aksattim çocuğumu sallamayi bi ay oldu bianda kestim memede uyuyodu kayinvalidemden once onuda kesmjstim pis pis patla uyutuyodum simdi memede daliyo sonra çekiyorum done.done uyuyo aglicak gibi olunca pis pis yapiyprum o sekikde uyutuyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 140 göst.
18 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 141 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Esmaagl (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
2 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Rukiyeasel (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
21 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrvnuraldan (376 puan) tarafından soruldu

382,554 soru

11,453,502 cevap

35,030 kullanıcı

...