+1 oy
574 göst.
Aile kategorisinde (870 puan) tarafından

Evlenmeden öncede evlendikten sonrada çalıştım hamile olunca işi bıraktım kendi paramı kazanıp harcamayı özledim oğluma begendiğim şeyleri düşünmeden almayı çok isterdim 

39 Cevaplar

0 oy
(48,939 puan) tarafından
çok şükür bugunume calismak istiyorumda kizimi.birakamiyorum
(870 puan) tarafından
Kimse anne gibi bakamıyor anladığım kadarıyla
(48,939 puan) tarafından
aynen oyle oluyo calismak isteyen calisan anne biraz gamsiz olacak yoksa zor olur
(870 puan) tarafından
Ben özlerim duramam :)
(48,939 puan) tarafından
akraba iki kiz torunlarına bakiyo halam diyo o hic karışmıyor cikolata vermeyin soyle.boyle yapmayın fiye diyo☺️ ee eli mahlum napsin baksinlar diye ses etmiyodur
(870 puan) tarafından
Vallah eminim arkamdanneler diyorlardı ama bende karşıyım televizyona abur cubura alerjisi var sesi kısılıyor zaten yemesi yasak
-Reklam-
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Evlendiğim için pişman değilim çocuğumu düşünce hele hiç.

Ha böyle özgürce çalışıp kazanıp harcadığım arkadaşlarımla buluşmaları özlediğim zamanlar olmuyomu evet oluyo.

Mağlum maddiyat bizi de biraz zorluyor ama çok şükür.Almak istediğimi anında alamıyorum aman bunun yerine bi kutu daha mama alırım diyorum. Aman çalışmıypm zaten ne kıyafet alcam diyom. Kendi yerime oğluma şunu bunu alırım diyom

Ailem kendi küçük çekirdek ailem arada sırada hal hatır sorup konuştuğum arkadaşlarım telefonda var. Çok şükür sağlığımız yerinde.

Kısaca memnunum. 

Rabbim herkese bereketli hayırlı ömürler versin
(870 puan) tarafından
Ya 5 aylık ya 4 aylık
(4,651 puan) tarafından
Ha 4 5 aylıkken bıraktı sadece senin sütünü alıyo artık doğru mu anladım
(870 puan) tarafından
Evet şuan 17 aylık
(4,651 puan) tarafından
Maşallah subhanallah
Sağlıcakla büyüsün...
(870 puan) tarafından
Amin hepsi inşallah
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Evlenmeden önce çalışıyordum 

Nisanlandim bayanları işten çıkarttı ıssız kaldım 2 yere girdim odayla da anlaşamadım.. smdi oğlum var iyiki var eşimde hamd olsun çok iyi 
0 oy
tarafından
Bundan 7 ay öncesinde parmakla gösterilen bir evliliğim vardı ama bugün yıkık bir evlilik.....

7 ay öncesi hiçbir şikayetim yokken bugün sorarsan yaşamak istemiyorum
(870 puan) tarafından
Çok özel degilse ne değişti
tarafından
Eşim değişti
(870 puan) tarafından
Keşke sevgili oldukları zaman ki heyecan kalsa
tarafından
Sevgilimin degilki keşke yanımdayken olduğu gibi kalsaydı
(870 puan) tarafından
Keşke ama olmuyor maalesef bizde değişiyoruz onlarda
0 oy
tarafından
Bekarlık günlerim yani onu hiç tanımadığım günlerimi çok ama çok özlüyorum kendi ayaklarımın üzerinde duruyordum istediğim zaman istediğim yere gidiyordum.. ama bir bosaniyim yine o hayatıma donecem ins kızımla..
(870 puan) tarafından
Senin durumun daha zor sanırım boşanma dediğine göre
tarafından
Hemde coookkk bacım ama şükür
(870 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
tarafından
Hepimizin bacım
0 oy
tarafından
Ömrüm boyunca hayatımdan en memnun olduğum dönemi yaşıyorum. Maddi olarak değil ama manevi olarak bu mutluluğu birdaha asla yakalayabilcegimi sanmıyorum 
(870 puan) tarafından
İnşallah maddi olarakta mutlu olursun hepimiz inşallah
tarafından
Ayy inşallah aminnn inşallah
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Çalışmayı sevdigim için şuan evde durmak zor geliyor ama bebişim için herşeye değer diyorum .. çok şükür hiç bir sıkıntım derdim yok halinizden memnunum
(870 puan) tarafından
İnşallah öyle devam eder
(1,465 puan) tarafından
İnşallah :)
0 oy
(2,556 puan) tarafından

Inan bende emin degilim bazen iyi bazen kotu :D

0 oy
(51 puan) tarafından
Hastalıkta sağlıkta iyi günde kötü günde ewt dedik.. lan iyi güne de kötü güne de erkekler sebeb , yoksa hastalikmis saglikmis yoklukmus sefaletmis bunlar beraber halledilir ama .....nesye öyle bir zaman gelmiş adamın cani sıkılmayi versin yapmicaklari şey kalmıyor sadakat 000000,
(870 puan) tarafından
Çok sinirlenmişsin
(51 puan) tarafından
Hiç sorma nedir bu erkeklerden cektigimiz
(870 puan) tarafından
Buda olmuş olamaz artık demekten bıktık artık
(51 puan) tarafından
Allah ıslah etsin inşallah
0 oy
tarafından
Çok şükür memnunum hayat pahalı ama yapacak bir şey yok 
(870 puan) tarafından
Evet ne olucak böyle
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Aynı ben beni anlatmışsın :-):-):-)
(870 puan) tarafından
Bizdede durum farklı degil kredi fatura derken en son kendime ne aldım hiç hatırlamıyorum ama çalışırken öyle miydi hem para biriktirirsim hem eve alışveriş yaparsın yorgunsam dışardan yerdik
(2,671 puan) tarafından
Hiç sorma canım sen  iş ten çıktın diye tazminatını falan almadın mı yada işsizlik maaşı falan
(870 puan) tarafından
İşin garip yanı işten cıkmasam bile tazminatını veririm demişti patronum diger çalışan arkadaşlarımın hepsine paraya ihtiyaçları olduğu zaman verdi banada çıkarken verdi ama işsizlik maaşı almadım tazminata tahlili oydu buydu bitti zaten
(2,671 puan) tarafından
Tazminat alsaydın fazla alırdım evlilik sebebiyle çıkmışsın çünkü ben aldım canım mesela
(870 puan) tarafından
Hakkım neyse verdi hamile olduğum zaman çıkmıştım evlendikten sonra çalıştım
0 oy
tarafından
Bebiş olana kadar iyiydi şükür varligina ama insan kendi parasını kazanıp yiyince sonra bırakınca bı tuhaf oluyo bebis büyüsün tekrar işe gidicem
(870 puan) tarafından
Bende özledim vallahi kendi paramı kazanmayı
0 oy
tarafından

Rabbime şükür <3 

Sagliklikliyim sağlıklı evlatlarım var helal kazanıp bize bakan eşim var başımızda...

Daha ne isterim. Elhamdülillah ❣

0 oy
tarafından
Allah'a şükürler olsun memnunum
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Yaşam şartları biraz zorluyor olabilir evet ama daha da kötü olabilirdi o yüzden çok şükür halimize. 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Memnunum çok şükür bekarken bende kendim çalışıp herşeyimi kendim yapıyordum evlenince de eşim o boşluğu hiç hissettirmedi 
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Iyisindede kötüsündede hep şükür ettim rabbim bana ümitsiz olduğum anda kocamı sonra yavrumu nasip etti bin şükür  dünyalara değişmem ikisinide 
0 oy
(75 puan) tarafından
Çok şükür memnunum, ama çocuklarımın hiç hastalanmasını istemiyorum grip bile burunları bile akmasa Ah... 

İlgili sorular

+1 oy
40 cevap 519 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,122 göst.
24 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 293 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 655 göst.