0 oy
346 göst.
Aile kategorisinde (385 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eşim iyilik yapar ama bulamaz hep zararlı biz çıkıyoruz biz istesek yapan olmaz hangi gün kafasına dank eder bilmem. Görümcemin eşi ödemeli ev araba yerine kayıt olmuş evlenmeden önce Eminevim gibi zamanında  para çıkmamis bı zaman sonra onlar verelim demişler parayı.  alabilmek için araba lazım yani araba alıyoruz diye göstermeleri gerekiyormuş.. kimseyede güvenleri yok eşime arabanı uzerimize alıyormuş gibi ver  demisler eşimde  iyi TM dedi sorduk başta  3ay sonra üstümüze alablrmisiiz geri fln öyle dediler iyi öğren ben 3-5aya arabayı saticam para gelecek borcum da var kapatıp biraz düşük modelli araba alicam dedi esimde. 3 ay dediler hep ne 3ayi 15aymis .o gün üzerine vermeye gittiğinde eşim imzayı atınca öğreniyor tabi. eşim geldi kaynanaya kızdı bı iyilik yapalım burnumuzdan geldi gözüm görmesin diye çıkıştı şöyle kızına dedi . Geçen kaynanadayiz cat kapı geldiler bilse eşim gitmezdi gene bozuntuya vermedi . Bı konu oldu Saticam arabayı başka alicam dedi k.pedere oda bak oğlum sen sürüyorsun dedi .görümcem satcan mi noldu sıkıntı mı var yalnız arabamızı satamazsn bizim ya gibisine konustu böyle guldu etti şaka takıldı ama eşim zaten bozuk hiç tepki vermeden baktı suratına.. kocasida heee doğru bizim dio karısına gülüyor .benim ki sabah erken kalkcam dedi çocukta durmuyordu gidelim dedim eve geldik .kaynanama da demiş o işin başka yoluna baksinlar borcum var onlar cebe atıp ben bekleyemem dedi.atisirlar diye demiyor eşim aksi . Böyle bi durum olsa satabliriz der bize yardım etmezlerdi.

4 Cevaplar

0 oy
(1,421 puan) tarafından
Benim beyin nakavt 
(385 puan) tarafından
Bazı yerlerini atlamisim
(1,421 puan) tarafından
Maalese iyi niyetler hep kullanılıyor Allah doğru insana denk getirsin canım
(385 puan) tarafından
Borç aldığımız kişide evlencek para lazım yani böyle olmazki aldıklarını bile teklif etmediler eşim dediği halde sen beni 15aya nasıl mahkum edersin
(1,421 puan) tarafından
Düşüncesizlik işte insanları anlamıyorum artık
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından
Beynim yaziya error verdi bacim 
(385 puan) tarafından
Bu meseleye inan ki benimde error canm .cocukla çok vakit olmayınca bu saate kaldı gece kafası tekrar bakayım duzelltim
0 oy
(3,857 puan) tarafından
Vallaa baksin görsün  gayet net seyler  yaşamış  aslında.  Akıllansın kimselere de yardim derdine düşmesin.  
(385 puan) tarafından
Kardeşim dedl gene oturdu Toto ustune kardeşi aldigi parayı bile teklif etmedi yani .
(3,857 puan) tarafından
Otursun iyi olmus en azından  baska bir saflık yapmak  istediğinde  verecek örneğin  olmuş.  Ki sana danışıyirsa bir daha izin verme küçük  ya da büyük  yardımlarina. Bu devirde elin varsa başını  kaşı. Arabalarin fiyatları  uctu  belki de bir sürü  zarara  girdiniz 1 ay önce  bizim arabaya 220 diyorlardı  şuan  250 vereyim diyen oldu . Var gerisini sen düşün
(385 puan) tarafından
O konularda karışmam çok bide 3ay dediler ya iyi arastirin sonra basın yanar dedim senin dediğin çıktı diyo bı bakıma iyi oldu ders alsın ama borç için kelek bı durum
0 oy
(12,926 puan) tarafından
Ay hiç sevmem böyle yapanları. Esin de artık kendi yoluna baksın kız birikim felan yapın 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 527 göst.
11 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 276 göst.
7 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 668 göst.
6 Nisan 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 707 göst.