+1 oy
486 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (475 puan) tarafından
Sizce hangisi daha iyi olur kullanım için 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından

Valla canım ben elektirikli kullanıyorum pek bana göre değil hiç biri ama bence rahatlık açısından robot daha iyi :)

-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence robotttt ☺️❤️
0 oy
(242 puan) tarafından
Kesinlikle robot
0 oy
tarafından
İkisi arasında robot almak daha mantıklı:)
0 oy
tarafından
Valla, dikey süpürge kaynanam aldı 2 sene önce bekodan 3500 e yüzüne bakmıyor evi tam çekmiyo diye gırgır görevi yerine kullanıyo şaejı tüm ev bitmeden bitiyor ama gırgır görevi için çok iyi dediğim gibi bende elimi sürmeden rahat edemiyorum robot süpürge o yüzden almadım en güzeli elektrikli süpürge :) 
0 oy
(2,372 puan) tarafından
Kız tabi ki de robot 
0 oy
tarafından
Robot kesinlikle, iş yükün hafifler hem
0 oy
tarafından

Param olsa direk robot alırım :angel:

0 oy
(2,701 puan) tarafından

Tam olarak aynı soruyu soracaktım :D

0 oy
(2,139 puan) tarafından
Robot süpürge ama onunda iyisinden almak şartıyla. Her robot süpürge iyi olmuyor çünkü.
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Dikey süpürge dyson olacaksa dyson herhangi bi marka olacaksa robot. Ki şöyle bi olay da ikisi ayrı bulvardalar. 
0 oy
(12,926 puan) tarafından
Robot al kız sen değil o kendi kendini kullansın hem bebekle yorulmazsin 
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Robot robot robott
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Dik sevmiyom var olece duruyo benim robotta benlik değil dip köşe girmiyo heryere en iyisi normal süpürge valla
0 oy
(2,593 puan) tarafından
kesinlikle robot zamandan tasarruf oluyor o süpürürken sen başka bir iş yapabiliyorsun
0 oy
(120 puan) tarafından
Çocuklu evin vazgeçilmezi robot süpürge diyorlar bende şimdi dysonun bi modeli var çok hoşuma gidiyor ondan alicam hemen mutfak masası altını falan süpürmek için yemekten sonra falan kablolu süpürgeyi çıkartmak zor geliyo artık bide robot supurge alicam daha araştırmadım ama hem süpürüp hem silenler var onlardan düşünüyorum. Ama sen robot alacaksan iyi araştır hem süpürsün hem silsin bence 
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Dikeyden kastın Dyson da dikey.
0 oy
(401 puan) tarafından
Bekodan aldm şarjlı süpürge günlük  kullanıyırum çekiş gücü gayet iyi haftada 1 de elektrikli  süpürge kullanıyorum robotla ilgili bilgim yok ama daha rahat gibi olsa fena olmazdı :D
0 oy
(119,112 puan) tarafından
robot bana gore
0 oy
tarafından
Ben dyson kullanıyorm memnunum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 175 göst.
0 oy
7 cevap 180 göst.
24 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nzz123 (1,403 puan) tarafından soruldu