0 oy
134 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (123 puan) tarafından
Oğlum da öksürük hafif ateş burun akıntısı şikayeti ile poliklinige gittik mevsimsel alerjik rinit ve hafif bronsiti var dedi buhar kullanıyorum 4 günden beri ilk 2 gün buhardam sonra iyice artmıştı öksürük dünden beri baya azaldı ama şimdi de balgam li öksürüyor ya korkuyorum daha çok artıyor mu bronşit yoksa bu şekilde iyileşmeye mi başlıyor 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum balgamlı öksğrecek ki balgamını atabilsin oğlum da oldu bizde alerjikti balgamlı öksürüp üatüne bir de kusunca aşırı seviniyordum başgam attığı için 
(123 puan) tarafından
Kusuyor mu ki öyle olunca bizde henüz kusma olmadi da eğer kusma olmazsa atabilir mi acaba balgam ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Balgamı atacak canım kusadabilir korkma günlük sakızı al aktardan kullan keser oksurugu
0 oy
(3,303 puan) tarafından
Evet oksurugun artmasi iyi birsey canim  ki ilaclardan sonra ilk 4 5 gun artar balgam cikip cigerlerin temizlebmesi icin bebegin oksururken yavas yavas sirtina vurki balgam dahada ciksin 
0 oy
tarafından
Benim oğlumda geçen haftalarda bronsitti oksurukten ciğerleri sanki ağzına geliyordu bizde hava kullandık ama zeytinyağ sarımsak denemeni kesinlikle tavsiye ederim bir gecede oksurugunu baya baya azalttı o gece rahat uyudu. Balgamlı oksurmesi iyi atacak öyle öyle canım geçmiş olsun 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
O balgami atması lazım benim oğlumda nefes dahi alamaz hale gelmişti balgamdan ve ne yapsam atmıyordu bende son çare parmağımı ağzına koydum öyle küstü ama ne kusmak  yeşil pis Bi balgam ondan sonra biraz rahatlamışti 

Ve ben keçi boynuzu kaynatıp çay gibi sabah öğlen akşam verdim birkaç sene boyunca öyle iyileşti çok şükür 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bronşit değil oğlum ama akerjiye bağlı balgaöşı öksürüğü oluyor peditus ve prospan veriyorum sabah öğlen akşam çok fayda ediyor ekstra hergün akşam alerji şurubu var
0 oy
(200 puan) tarafından
Cocugun cigerlerinde balgam var sen buharını balgam sokucu suruplarını vermeye devam et. Onlar öksürük yapıcak bebekler oksure oksure atıcak merak etme canm 10 gün düzenli kullanırsan hic bişeyi kalmaz. Benm de 2 oglum var ikisi de oldu birisi 1 yaşında digeri 2 yaşında doktor doktor gezdim en son klnige götürdüm ordaki doktorum anlattı sagolsun uzun uzun. Öksürmesi iyi yani merak etme. Atsın Balgamı bırak 
0 oy
tarafından
İyileşmeye başlamış canım balgam boğazına gelmiş ya kusarak çıkartacak ya da öksürerek çıkartacak benim kızım on aylık benim kızım kusarak çıkartmıştı
0 oy
(12,881 puan) tarafından
Oksurerek bizimki balgam attı hemde kustu. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
12 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,005 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
4 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Grc136513 (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 375 göst.