0 oy
326 göst.
Aile kategorisinde tarafından
 <3 dün saat 4 buçukta çam ve sakura hastanesine giriş yaptım suyum gelmişti ve saat 6da doğurdum elhamdülillâh. Buradaki ebelerin hemşirelerin ,doktorların ve dahi temizlik hizmetlilerinin  hepsinden çok ama çok memnun kaldım hepsi beni o kadar güzel motive etti ki anlatamam yani bu kadar pozitif bir doğum geçirdiğim için çok mutluyum normal doğumdan korkmayın kizlar sürekli duâ ettim 11 de suyum geldi evden çıkmadan Meryem suresini okudum öğle namazını kıldım bi hafta öncesinde suya hamimleri okumuştum ve onun suyuna Meryem ana otunu koydum evden çıkmadan bı bardak sudan içtim hurma yedim ambulansa haber verdim ambulans beni Arnavutköy devlet hastanesine götürdü orda açıklığıma bakıldı 3cmydi nst bağlandı sonra saat 4de ordan çıktım eşim beni Çam ve Sakura ya getirdi nst muayene derken doğum esnasında sürekli Sümmes sebile yessera dedim Abese suresinin 20. Ayeti Sonra ona yolu kolaylaştırmıştır da dünyaya gelmiştir.  Bı önceki iki ayeti ise Bir düşünse Allah onu neden yarattı? Bir spermden yarattı da ona şekil verdi. Sonra ona yolu kolaylaştırdı :) 

Gebelik eğitimi de çok önemli yani imkanınız varsa ihmâl etmeyin gidin emzirme tekniği , doğumda nasıl nefes alma ıkınma vs bilgilendiriliyorsunuz. Ben sadece üç kere ikindim ve bebeğim taçlandığı gibi geldi :) hiç kesi atılmadı lâkin dikişim oldu tabi o kısmı hiç hissetmedim uğuşturdular eh o saatten bu yana iki üç kez de bebişimi emzirdim , darısı tüm gebelerin başına rabbim hepinizin yâr ve yardımcısı olsun :) bugün tam 37. haftaya geçmişti ki kucağıma almak nasib oldu :) boy 50 cm, kilo 2+980.

19 Cevaplar

0 oy
tarafından

Geçmiş olsun canım sağlıkla büyüsün kuzucuk ⚘⚘⚘❣❣❣

tarafından
Çok teşekkür ederim;)
-Reklam-
0 oy
(12,926 puan) tarafından
MaşAllah yaa sağlıkla büyüt canım. Hadi uykusuz gecelere hoşgeldin ☺️☺️
tarafından
Hadi uykusuz time :D
0 oy
(2,803 puan) tarafından

Allah analı babalı büyütsün cnm :)<3<3

tarafından
Amin amin cümlemizin evlatları için ❤️
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Gözünüz aydın canım saglikla sıhhatle büyüsün inş
tarafından
Amin inşaAllâh kuzum:)
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Gözünüz aydın masallahh Rabbim analı babalı büyütsün insallahh darısı diğer hamilelerin basina ❤️❤️
tarafından
Amin amin inşaAllâh tüm gebelerin yardımcısı olsun Mevlâm:)
0 oy
(621 puan) tarafından
Gözünü z Aydın olsun Rabbim analı babalı büyüsün inşallah
tarafından
Amiiin:)
0 oy
(142 puan) tarafından
MaşaAllah canım Allah analı babalı büyütsün bebişini de dediğin gibi bende çok dua ettim ağrı çekerken ve kolay doğumum olmuştu şimdi kızım 11 aylık :) 
tarafından
Ayy maşaAllâh yavruma yerim onu rabbim sana bağışlasın koruyup kollasin daima :)
0 oy
(2,241 puan) tarafından
MaşaAllah Gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşaAllah
tarafından
Amin inşaAllâh çok teşekkür ederim:)
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Gözün aydın sağlıkla büyüt darısı aysuya:D

tarafından
Hadi bakalım hayırlısı ile Aysu da doğurur :)
0 oy
(119,126 puan) tarafından
allah anali babali buyutsun aah sira bana gelsin
tarafından
Amin amin kuzum alaçam senin babygirli
(119,126 puan) tarafından
☺☺☺☺☺
0 oy
(416 puan) tarafından
Gözün aydın Rabb'im analı babalı büyütsün inşallah sağlıklı ve hayırlı evlat olsun:)
tarafından
Ayy çok teşekkür ederim cümlemizin evlatları inşaAllâh hayırlı ve mübarek evlatlar olsun;)
(416 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Geçmiş olsun CNm 

Sağlıcakla büyüsün yavru bebek
tarafından
İnşaAllâh ❤️❤️
0 oy
(382 puan) tarafından
Allah ım analı babalı sağlıklı sıhhatli mutlu huzurlu hayırlı uzun ömürler versin minik yavruna
tarafından
Amin ne güzel dilekler böyle çok teşekkür ederim;)
(382 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Gözün aydın Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin ☺️
tarafından
Amiin inşaAllâh:)
0 oy
(125 puan) tarafından
Rabbim analı babalı büyütsün canım hayırlı evlat olsun inşallah
tarafından
Allâh Râzî olsun cânım;)amin amin cümlemizin evlatları için inşaAllâh
0 oy
tarafından
Gözün aydın. Bende o hastanede doğum yapmayı düşünüyorum inşallah bana da öyle iyi insanlar denk gelir . Gebe okuluna da hiç gitmedim . Dua et bana ne olur ❤️
tarafından
Elbette ederim Hasibecigim sen bi kez daha duâ et demiştin bana kuran okuyorum hatim yapıyorum dediğimde bize de duâ et demiştin hatim bitince duâ ettim yine ederim inan ben hastaneden çok memnun kaldım:) İnşaAllâh doğumun benimkinden daha kolay olur
tarafından
Yaaa unutmamissin ben unutmuşum bile .❤️ Allahım razı olsun bin katını sana versin o zaman ❤️çok çok amiiin . Allahım evladını sana seni de evladına  bağışlasın ❤️. İnan çok mutlu oldum çok .
0 oy
(284 puan) tarafından
Maşallah canım Allah analı babalı buyutsn
tarafından
Amiin  çok teşekkür ederim:))
0 oy
tarafından
Gözün aydın allah analı babalı büyütsn canm
tarafından
Amin cânim benim Allâh Râzî olsun
0 oy
(261 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütsün hayirli evlat olsun Insallah normal doğum olacagi onceden belli miydi bide hamim ayetleri dediginiz  Bakara süresinin ilk sayfası mi
tarafından
Amin inşaAllâh evet normal seyrinde gidiyordu bebek hep baş gelişti. Hamim ile başlayan 7tane süre var Kuran'da
 Mü'min suresi,
Fussilet Suresi,
 Şura Suresi,
Zuhruf Suresi,
Duhan Suresi,
Casiye Suresi,
Ahkaf Suresi.

İlgili sorular

+1 oy
43 cevap 1,376 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,253 soru