0 oy
120 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (296 puan) tarafından
Kızlar tam olarak diyet yaptığım söylenemez. Fakat şekeri ve ekmeği kestim porsiyonlarımı düşürdüm ama dün yemeği fazla kaçırdım şimdi dengelemek için detoks gibi bişey yapmak istiyorum ne önerirsiniz

9 Cevaplar

0 oy
(12,881 puan) tarafından
Hiç anlamam ya 
(296 puan) tarafından
bende malesef
(12,881 puan) tarafından
Aylin Huma var o tarçınlı çay içiyordu postlarinda baksana kuzu
-Reklam-
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Kuzum genelde ekmeği tamamen kesmiyolar bı dilim yiyebiliyorsun benim arkadaşım diyetisyene gittti ordan biliyorum ilk zamanlar onda kahveyide kesti kahve su tutarmis 
(296 puan) tarafından
dün yedim hala şiş hissediyorum rahatsız oluyorum napsam bilemedim
(1,556 puan) tarafından
Beyaz ekmek yeme canım tam buğday yiceksin 3 ana 3 ara öğün olucak aç kalmicaksin
(1,699 puan) tarafından
Kızlar iki öğün sağlık 3.sü hastalıktır. Günde sağlıklı iki öğün yerseniz ve paketli gıdalar/ekmek/şeker bırakırsanız kilo da kalmaz sağlık sorunlarınız da kalmaz ömrünüz de uzar
0 oy
(606 puan) tarafından
Bol bol su iç cnm.. 24 saat te 3 litre 
(296 puan) tarafından
teşekkür ederim canım
0 oy
(892 puan) tarafından
Bol su için, 1-2 fincan da yeşil çay. Ve yürüyüş yapın yeterli olacaktır:)
(296 puan) tarafından
teşekkür ederim
0 oy
(8,958 puan) tarafından
Karbonhidratli çok yeidysen bugün sebze tuket ve biraz hareketini arttır. Instagram kullaniyosan fit günlük var onun detolslarina bakabilirsin. Ödem kürü falan var. Ben arada yapiyodum ise yariyo.
(296 puan) tarafından
teşekkür ederim canım bakacağım
0 oy
tarafından
Canim 1 gun kaçırınca 2 gün derici yapsanda çok etkisi olmaz. Detoxlar haftalik.yapilir. 

Saglikli bir şekilde.kilo vermke.istiyir isen  diyetisyen yardımı al. Devlette diyetisyenler var özelde online bile alabilirsin.  
(296 puan) tarafından
onu da düşünüyorum fakat zaman bulamıyorum canım
tarafından
Maddi imkan olarak.iui isen online diyet al WhatsApp üzerinde  surekli sizi.kontrol.eden bir dr oluyor iyide kaçamak yapma imkanınızda olmaz 3 ayda zateb istediğiniz kiloya geliyorsunuz
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Detoks degilde dun fzla kacirdiysam kahvalti öğünü atliyorum oglen corba iciyorum aksama da az bişey yiyorum dengeliyorum
(296 puan) tarafından
mantıklı canım deneyeyim
0 oy
tarafından
Sabahları 15 dal maydanoz yarım limon 1 şu bardağı su rondoda çek süz aç karnına iç 15 gün sonra yapacaksan 1 hafta ara ver devam et
(296 puan) tarafından
teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Sutlu yesilcay ic icine tarcin zencefil kat biraz 3 gunde 5 kilo verdiriyor kilonun durduğu zaman yapiliyor bu detoks
(296 puan) tarafından
yemek yemeden sadece onu mu içmem gerekiyor
tarafından
Seher akgul var youtube detaylı anlatıyor sutlu yesilcay yaz
(296 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 193 göst.
0 oy
1 cevap 43 göst.
0 oy
0 cevap 19 göst.
10 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rahel. 21 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 320 göst.
1 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gülhira (924 puan) tarafından soruldu

377,359 soru

11,292,780 cevap

34,711 kullanıcı

...