0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Öyle bir ağrıyor ki nefesim kesiliyor eğilip kalkarken sırt boşluğun sağ en al kaburgamın yan tarafı ara ara oraya ağrı giriyor neden olabilir 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bobreklerini usutmissundur kum veya tas vardir iltihapta olabilir 
tarafından
Kum hep var sürekli kum döküyorum idrardan kan gidiyordu bir ara 2 ay ilaç kullandım gitmedi idrarimi yaparken doğum yapıyor gibi ağrıyordu bir tanıdığım bira iç dedi 1 şişe içtim ondan sonra ağrım olmadı şimdi yine yan tarafım ağrıyor ama idrarimi yaparken ağrı veya kan yok
tarafından
Bira yerine gilaburu ic ne gunaha girersin nede saglikli oluyum derken sagligindan olursun
tarafından
Canım yoğurt suyu bile denedim gitmedi ben 6 yaşımdan beri taş kum döküyorum ama o acı beni öldürüyordu idarar yaparken sanki iç organlarım sökülüyor düşüyordu
tarafından
Tamm iste bende ureten cinsten tas vardi iki sise gilaburu ictim bidaha tas kum gelmedi onu dene bende cok yogurt suyu aklina gelebilecek herseyi denedim carem once Allah sonra gilaburu oldu
tarafından
Deneyim canım vallaha ölüyorum bu kezde yan boşluğuma ağrı girdi daha önce idrarda ağrı vardı şimdi de boşluğumda var idrarda yok
-Reklam-
0 oy
(119,533 puan) tarafından
gecmis olsun post ciksin
tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim
0 oy
(13,113 puan) tarafından
Mikrop mu var acaba canım dikkat et 
tarafından
Bilmiyorum canım resmen bıçak saplaniyo
0 oy
tarafından
Şu iciyomusun eğer az ictiysen ondan böbrekler ağrıyor
tarafından
Canım hiç içmiyorum su yerine Cola içiyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 217 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,068 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
19 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 90 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
4 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Yenianneee (39 puan) tarafından soruldu

381,481 soru

11,421,125 cevap

34,977 kullanıcı

...