0 oy
146 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (309 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar 20 haftalık hamileyim sağ bacağıma mı kasığıma mı desem sağ tarafa arada bıçak saplaması gibi bir sancı girip gidiyor sizcr bebek hareket ettiği için mi yoksa önemli bir sebebi var mı lütfen cevap verin 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
(12,881 puan) tarafından
Bacağa kramp son haftalarda girerdi de vitamin düşüklüğünden diye biliyorum kasigina giriyorsa hastaneye git 
(309 puan) tarafından
Tam anlaşılmıyor tuhaf bir şey
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilmiyorum cnm post yukarı çıksın
(309 puan) tarafından
Teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim cnm bu arada kramp gibi bişe mi bnde de arada kramp girerdi ama sonraki haftalardaki
(309 puan) tarafından
Evet canım ama hemen geçiyor
tarafından
Kramp sa bnde de 1 kez olmuştu kanaman ya da bebeğin hareketlerini hissetmezsen doktora git bebeğin hareketlerini hissetmediğin zamn çikolata ye biraz dinlen bak öyle git cnm bu arada bn hamileyken ağrım çok olmazdı 1 ya da 2 kez sade maden suyu iç doktora sordum bn sade maden suyu yararliymis bile
(309 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(8,207 puan) tarafından
Kanaman vs yoksa bebek hareketlerini hıssedıyosan sorun yoktur rahım buyume sancısı olabılır
(309 puan) tarafından
Çok şükür yok canım teşekkür ederim
(8,207 puan) tarafından
Korkma o zaman buyuyo bebekte kesede bu saatten sonra bunları yasaman normal senin dusunecegın seyler sunlar bırı kanama olması ıkı bebek hareketlerını hıssetmemen ucuncusu tansıyonunu kontrol etmen.
(309 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 311 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde SnurT (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde kdnkz (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
2 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gamzenurrr (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 222 göst.

377,130 soru

11,286,441 cevap

34,694 kullanıcı

...