+1 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (6,810 puan) tarafından
En son postumu bilen bilir 2 kadını bıçaklamış şuanda bizim bulunduğumuz yerde geziniyomus diye haber vardı burda meğerse polis yakalamış şüpheli bir hareketi yok diye bırakmış 

Ve instgramdan bi sayfada yorumları okudum zillere basıyormuş kapıyı açmayana  söylene söylene gidiyomuş bi bayandan para istemiş o da yok demiş 5 tl de olur demiş yok deyip kapıyı kapatmış birdahakine görüşürüz deyip çekip gitmiş

Nasıl bi dünyada yaşıyoruz kıyamet kopsa artık bu korkuyla yaşamak çok zor kadın olmak ayrı zor allah yardımcımız olsun

8 Cevaplar

0 oy
(119,057 puan) tarafından
ölüm her an gelebilir psikopatlar cogaldi
(6,810 puan) tarafından
Aynen valla ölüm heran kapımızda evimizde evlatlarımız da var yani en çok onlar için korkuyorum
(2,048 puan) tarafından
Hiç deme sevda ablam artik evimizde bile oturmaya korkar olduk
-Reklam-
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Kız eskiden biri gelse kapıya hemen açardım elimde ne kadar varsa verirdim ama bu saatten sonra hayata açmam kapımı kimseye 
(6,810 puan) tarafından
Bende kimseye açmam asla bu saatten sonra ve bazen dalgın oluyorum hop diye kapıya koşuyorum kapımın iç tarafına yazı alcam kimseye açma delikten bak diye
Haa bide bizim binada o kadar gerizekalı var ki dış kapıyı ortmekten  aciz
(7,036 puan) tarafından
Vala bizimkine geçen eşim getirip otantik fren sistemi taktı ama ne fayda kapının arasına taş koyuyorlar açık kalsın diye
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Bakkala bile gidemeyecek hâlâ getirdiler psikolojimiz bozuldu resmen
(6,810 puan) tarafından
Aynen iyle canım bakkalı boşver kapımı açıkta çöpü mu koyamadım yemin ederim kimse yok sağımda solumda saklanır diye kapımın önüne çıkamadım
0 oy
tarafından
Ayy sorma ya geçnlerde karşı komşum söyledi bizim mahelleye de bi sapık dadanmş sürekli mahallelerde geziniyrmş tip tip bakıyomuş kadınlara çocuklara korkudn balkona elbise sermeye çıkamıyorum artk 
(6,810 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsa cezalar caydirici  olmadıkça malesef ki bu böyle devam eder canım bende inan kapımı açıkta çöp kutusuna çöpü mu atamadım karşıma çıkar diye korkudan
0 oy
tarafından
Yani şu tarz insanların  kökleri kazinsin dünyadan.  

Dileyene kadar çalış.  

Allah cümlemizi korusun böyle pis insanlardan 
(6,810 puan) tarafından
Amaç dilwnmek değil ki canım satıcı gbi elinde bez barcalari  varmis
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Yozgat mı orası
(2,746 puan) tarafından
Evet bende Yozgat'ta yaşıyorum da olayları burada öğremdim
(6,810 puan) tarafından
Merkez mi
(2,746 puan) tarafından
Hayır ilçedeyim ben sorguna yakınım
(6,810 puan) tarafından
Hmm ben sorgundayım sen hangi ilce
(2,746 puan) tarafından
Hangi ilçesinde yaşadığımı söylemek istemiyorum yeni atandım buraya :)
0 oy
(12,906 puan) tarafından
Sen yine de kapıya basan olursa kim o demeden tanıdık birisinin sesini almadan açma. O gün polis adama diyo hırsız diye kapıyı açıyorlar ya 
0 oy
tarafından
Vallah cmm ben kapıyı açmaya korkuyorum ses etmese açmıyorum bugün Ekmek için geldim dedi biz değiliz dedim kapının önünden 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 171 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,575 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 596 göst.
24 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 491 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,575 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,189 göst.
23 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,745 soru

11,305,893 cevap

34,732 kullanıcı

...