0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (56 puan) tarafından
Oğlum 3 yaşında temmuz ayinda tuvalete alıştı ilk 1 2 ay gece tuvalete kalkiyordu kalkmasa bile sabaha kadar kuru oluyordu isemiyordu altina ama 2 aydır altına yapıyor tuvalete kaldırmaya çalışıyorum yok diyor yatiyor ama 5 dakika sonra işiyor ıdrari temiz çıktı gece ustunu değişiyorum ustunden sonra yapmıyor hic uyandirmayim dedigim zamanlarda da yapıyor artık geceleri bez takmayi düşünüyorum neden böyle olabilir bu durumu yaşayanıniz var mi? Ne yapmam lazim

5 Cevaplar

0 oy
(44,772 puan) tarafından
Usutuncede yapar.    
(56 puan) tarafından
Her yeri sıkı sıkı giyili sadece ayaklarina panduflarini giymeyi sevmiyor
-Reklam-
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Gündüz üsütünce veya gece de üşüse yapar benim oğlumda geceleri yapmazdı ama havalar sogumaya başlayınca ara ara kaçırmaya başladı dikkat ettim sıcak tuttugum zamanlar yapmıyor 
(56 puan) tarafından
Cok bunaliyor sıcaktan bazen üşüyeceğini sanmıyorum ama ayakları soguk oluyor genelde
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Bazen altina kacirma psikolojik olabilir.varmi onun icin buyuk ama sizin icin kucuk olabilecek bi degisiklik.
(3,101 puan) tarafından
ama daha kucuk ve yeni ögrenmis belki soguklar gelince usutup tutamiyorda olablir.
(4,291 puan) tarafından
Evet stresli ortam da çocuklar bilhassa bundan nasibini alır bu da gece islatmalarinda etkili oluyor
(3,101 puan) tarafından
Biz farketmeden ses bile yukseltsek kari koca arasinda inanin onlarin  hayatinda yer yerinden oynuyor.biz braz atissak bakiyorum kizim pisarak odasina kaciyor ve biz gtmezsek gekmiyor 3 yasinda daha
(4,291 puan) tarafından
Katılıyorum benim kızım da 3 yaşına girecek ben gergin sinirli olunca her bisey yaptığında özür dilerim anne kızma anne diyor halbuki birsey demedigim halde jest ve mimiklerden bile anlam çıkarıp kendi kendine gardını alıyor bana karşı
(3,101 puan) tarafından
Evet ya kizgin baksam neden oyle bakiyosun dyor cok zekiler cok
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Usutmustur canm havalar dengesiz. Sen dinleme mutlaka gece kaldir bir defa ins tekrar normale doner. Benm kizim 10 yasina girdi bu sorundan muzdaribiz ama kizimin idrar kesesi kucukmus o yuzde  malesef
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Canım benim kızımda 4 yaşındayken böcek gördü ve korktu ondan sonra altına yapmaya başladı bazen gece iki defa falan yaptığı oldu. Çok konuştuk çok anlattık. İnternetten oyuncak ev beğendi ve biz anlaştık 30 tane çizgi çizdik bı kağıda bu kadar gün yapmazsan sana bu evi alacağız dedik. Ve.kizim o günden sonra altına yapmayı kesti bı daha

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 152 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 116 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 82 göst.
14 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Sadevatandas (2,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.