0 oy
560 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
Kizlar biraz uzun olacak kusura bakmayın sitemim ailelere bir aile neden kızları boşanıp yanlarına geldi diye sürekli ignelerler bir elinde çocuk birde karnında diye niye kötü sözler söyler niye her hatasında yüzüne vururlar çocuk ağlasa iyi anne değilsin yemek tuzlu olsa niye yollandigin belli diye niye laf yaparlar niye en yakın arkadasnzla kiyaslarlar varmı böyle aile yoksa sadece benmkiler mi böyle karnmda çocuğum var diye demedikleri kalmadı evden attılar onu doğur diye disladilar ver babasına dediler kızım suçsuz günahsız yavrum ağlasa iyi anne değilsin dediler arkadasmn düğünü var bak ar namusla gelin oluyor dediler sanki ben nasıl gelin olduysam sürekli birileri ile kıyaslama derdindeler ben yoruldum nefes alamıyorum artk neden ben diye isyan etmedim ettmemde tek bildiğim en ufak hatanixda yüzünuze vuran aileniz varsa napardiniz yardımcı olun ne oour

11 Cevaplar

+5 oy
(2,698 puan) tarafından

Kusura bakma ama senin annen baban seni dünyaya getirmiş ancak evlat sahiplenmeyi öğrenememişler yazık çok yazık 

(20 puan) tarafından
Beni evlatlık almışlar ama kendimi bildim bileli ilaçlar içerim psikolojik ilaclar
(2,698 puan) tarafından
Her ne olursa olsun sen onların kızısın kız evlat yaaa daha ötesimi var
(20 puan) tarafından
Benim ailem aile olmayı hiç beceremedi ki evlendim çeyiz yaptık dediler takıları aldılar boşancam masrafları nasıl halledersin hallet dediler dayak yedim söyledim umursamadilar ilk çocuğumu dogrdm gece 10 da hastaneye gelmek yerine aradım diye kizdilar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah o duruma düşürmesin kimseyi ama öyle bişey olsa ailem çok sahip çıkar bana haklarını asla ödeyemem. Senin işin çok zor insanın halbuki en büyük destekçisi ailesi olmalı. Ama onlarda böyle yaparsa hayat daha zindan olur. Konuşmayı denesen 
(20 puan) tarafından
Konuştum çok denedim psikiyatri uzmanı na gittim ilacalr kullandım bosanana kadar arkamdalardi yada ben öyle hissettim şimdi yediğim lokma bile batiyor
0 oy
(616 puan) tarafından
Sende kendimi gördüm. Şu an gidersem yaşayacklarım tamda senin anlattığın gibi. O yüzden Rabbim yolumu aileme düşürmesin. En azından evliyim evim var. Büyük sorunlarım var. Ama susup sindirmek ten başka çaremde yok. 
(616 puan) tarafından
20 günde ne olduda boşandın ki. Son postunda evli olduğun hatta eşine yanaşmanı falan anlatmışsın. Ama Allah kimseyi baba evine düşürmesin. Bekarlık ayrı boşanıp gitmek çok ayrı
(20 puan) tarafından
Anlaşmalı boşanma daha dava bitmedi ama mahkemeye verildi karşılıklı ama daha bekliorm
(616 puan) tarafından
Boşanma sebebi ne peki
(20 puan) tarafından
Gecinememe sürekli huzursuzluk kavga aldatma varmı bilmiyorum araştırmadım araştırsam belki vardı
(616 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun yaa.
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Allah kurtarsın ne diyim böyle aile olur mu ? Aile dediğin her koşulda sizin arkanızda dimdik durmalı. 
(1,580 puan) tarafından
Kendi başınıza yaşayacak maddi durumunuz yok mu ? O nedenle mi beraber yaşıyorsunuz yani ?
(20 puan) tarafından
Maddi durumum yok doğumu bekliyorm ondan sonra giderim düşüncem oyle
(1,580 puan) tarafından
Umarım kendi hayatınızı sıfırdan kurarsınız, burda bu gibi hikayeler okuyorum ve en çok buna üzülüyorum. Kadınların maddi manevi güçlü olduğu, başının çaresine bakabildiği ve kimseye boyun eğmediği bir hayat hayal ediyorum.
(11 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım aslında aileler hepsi kötü değil de anne baba olmayınca anlamazlar davan görülmemiş eşinle tekrar konuş bebeğin için tekrar deneyin ben de boşanma sürecindeyim anlıyorum seni zor durum Rabbim yardımcın olsun canım dualarim seninle olacak
(20 puan) tarafından
Amin biseyler duzelse diye dua ediyorum haklısınız aslında konuşsam kabul edermi
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Napardim ayaklarim üstünde durmaya cabalardm oyle hayat geçmez cnku. Güçlü olmak çalışmak zorundasın biraz sabret doğur kendini topla iş bul
0 oy
(932 puan) tarafından
Inşallah en kısa zamanda evini ayırıp mutlu olursun canım
(20 puan) tarafından
Amin inşallah herkese tavsiyem bu aile evine asla dönmeyin
0 oy
(4,984 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun. Karşına sana yardım edecek kullarını çıkarsın. 

Bir arkadaşım çocuksuz du boşandı ise girdi çalışıyordu eve maddi destek oluyordu ama yine de anne babasının gözüne batiyordu 

Neden bosaniyorsun gerçekten affedilemeyecek şeyler var mi
(20 puan) tarafından
Şiddet gecinememe huzursuzluk kavga
(4,984 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun bugünlerde geçer, evlatların buyur o zaman hersey guzellesir
0 oy
tarafından
İşte sırf bu yüzden bisanacaksan ayrı ev tutacaksın kimseye minnet etmeyeceksin kuzum Anna babada olsa bı yere kadar
(20 puan) tarafından
O kadar haklısın ki
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Evlstligim demişsin kıymetli olman lazım senden başka çocukları var mı
(20 puan) tarafından
Hayr yok
(6,671 puan) tarafından
Tuhaf Allah akıl fikir versin
0 oy
tarafından
Senin ailen gibi ailem olacagına Oksuz yetim olmayı tercih ederim 
0 oy
(239 puan) tarafından
Bnim iki kızım var ama bnim kizim bnim evime gelirken cekinemez ben onun anasiyim tabiki bna gelecek evladın i dışlanam bı laf var ben yanarım yavruma yavrum yanar yavrusuna diye çok dgru bir soz

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 744 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 525 göst.
29 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 612 göst.
+1 oy
7 cevap 171 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,028 puan) tarafından soruldu