0 oy
164 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından

Kizlar yemegin baharati fazla kacmis karabiber baya baskin geliyodu normalde de baharat kullanirim ama bu sefer elimin ayari kacmis fazla gitmis. Bebegim de yemek istedi vermeyince çıldırdı ben de acı diye bi daha istemez diye verdim ama surekli devamini istedi 1 tahta kasik kadar yemis oldu yani ama bana mısın demedi ustune yogurt yedirdim ici yanmasin diye. Biz bile yandık çocukta tık yok acaba dokunur mu ya vermek istemedim ama cok agladi baska yemek de vardi onu yemek istemedi acı olani yedi:ermm:

Haftaya 9 aylik olacak bu arada

4 Cevaplar

0 oy
(669 puan) tarafından
Bende fazla kaçırmıştım yedirdim çok kötü pisik oldu yedirirken skıntı olmadı çıkartrken çok kötü olduya mahvoldu çocum seninkide pişik olur belki
tarafından
Ayy zaten kac gundur pisigi var anlamadigim sekilde insallah artmaz ya
-Reklam-
0 oy
(120,144 puan) tarafından
karabiber cok fena gaz yapar 
tarafından
Kendi gazini kendi cikarabiliyo ama yine de yapar mi
(120,144 puan) tarafından
yapar yetiskinde bile yapiyo
tarafından
Hadi ya oyy bu gece de uyku yok bize o zaman
0 oy
(44,800 puan) tarafından

Benim oglanda biz kez çiğ köfte yemisti görüp istedi ağladı elini bı attı ağzına götürdü bu seferde habire istemesinmi:D sukur pisik gaz felan olmadi

tarafından
Ayy insallah benimkinde de olmaz ya gerci bi kac gundur pisik olmaya basladi yedigi biseyden mi dicem farkli bisey yedirmedim bezi de ayni bez islak mendil degistirince yapar mi
0 oy
tarafından
Tatlı biseyler yedir canım o zaman dokunmaz tatlı acısını alır midesinide bağırsaklarında rahatlatır 
tarafından
Uyuyo suan canm uyansin meyve vereyim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 162 göst.
7 Mayıs 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Havvanursms (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kubraumut (3,147 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
4 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Su1880 (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 178 göst.
3 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Ayferdnz16 (261 puan) tarafından soruldu

385,555 soru

11,528,239 cevap

35,200 kullanıcı

...