0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde (662 puan) tarafından
Telefonla çizgi film falan izliyor kızlar yere atio çok acaba tablet mi alsam erken mi daha 20 aylık 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tlf izliyor benimki valla yalan söylemeye gerek yok 
(2,803 puan) tarafından
Bnmkide cnm
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Kiz erken tabi 2 yasinda bike degil daha. 
(662 puan) tarafından
Yawru telefonu atio yerlere yeni aldm ya
(4,152 puan) tarafından
Unutturmaua calissan birakmaz mi minnakk
0 oy
(1,989 puan) tarafından
2 yaşında arada tabletten YouTube kıds açıyorum bakiyor 

Reklamsız olunca iyi oldu 

Emzik bıraktık depresyonda o yüzden izliyoruz canım :)
(4,668 puan) tarafından
Ahahaj yerim onun depresyonunu♡
0 oy
(48,709 puan) tarafından
elada atiyodu bıraktı tablet alirsan elinden birakmaz hic canim
(662 puan) tarafından
Telefonu hel yere atio kuzum  ya
(48,709 puan) tarafından
elada oyleydi esim telefon alacakti alma dedim ☺️ bıraktı simdi atmayı ☺️
0 oy
(199 puan) tarafından
Tv de izliyor Çizgi  filmi. Telefon  istiyor  vermiyorum
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Babası yenintelefon aldı j5 marka telini oğlana vermiş wifiyle video izliyor oyun oynuyor tablet niyetine kullanıyor 4 yaşında cnm
0 oy
(758 puan) tarafından
Benim kız da öyle canım ama tablet için erken sonuçta o tamamen ona ait olacak belki daha çok bakar falan o yüzden almam henüz 
0 oy
(13,059 puan) tarafından
Çok çok erken canım. Yemek yerken evet izliyor TV den de çok sıkılırsa dk tutarak izliyor onun harici açmıyorum 
0 oy
tarafından
Çok küçük. 4 yaşında aldım ben. 
0 oy
(996 puan) tarafından

Kızım bu salı 2 yaş doğum günü tam kayinvalidem tablet almış doğum günü hediyesi olarak erken verdi hediyesini yemek yedirirken izletiyodum iyi oldu şimdi yemek yerken veriyorum tableti yemekten sorna kandırıp alıyorum bi şekilde gece uyuturken de tabletten ninni acıyorum şarjım bitmiyor en azından veya oglenleri süt içer süt içerken de çizgi film açarız şimdi tabletten acıyorum kendisi süt iciyo biberondan veya bardaktan bende o esna da kendi telefonumdan şarkı açıyorum ya temizlik yapıyorum ya yemek çok iyi oldu :D

0 oy
tarafından
Birisi 24 aylık diğeri 3.5 yaşında TV bile izlemiyorlar kaldı ki tablet 

Erken kuzum
(13,080 puan) tarafından
Aralarında 1.5 yas var 2 çocuğun doğduğunda zor oldu mu 1 ilgi bekledi mi hep
tarafından
Ya ben anlamadım bu milleti valla şaşkınım yaaa seni artiliyom canımsın
tarafından
Yok kuzum fazla zor olmadı eşim de ilgilendi büyük kızım çok uslu ve akıllıdır hala daha öyle ve birlikte kardeşi ile ilgilenirdik oynardık oda zamanla alıştı elbette arada kıskançlık ederdi ama öyle zorlayacak kadar değil
tarafından
Sağol cnm
Sağlıksız buluyorum büyük kjzim ne görse yapmaya başladı huyu değişti konuşmayı kesti şımarık hareketler yapmaya başladı bende bıraktirdim
(13,080 puan) tarafından
Anladim canım
0 oy
tarafından
4 yaşında oğlum günde bir saat tablet veriyorum sadece..ondada.youtube kids izliyo oyun indirdim.onu oynar..senin daha küçük ama bnce verme .oğlum o aylarda.telefon verirlerdi dedeleri konuşması durdu..sonradan yasakladim.telefonu konuşmaya.basladi . İse
0 oy
tarafından
O hatayı yapma derim büyük oğluma 2.5- 3 yaşında tablet alındı 8 yaşında şuanda tablet bağımlısı ben bu hatayı nerden yaptım diye hala kafama vuruyorum... 

7 aylıkta 2. Bebeğim var ona asla küçük yaşta almayı düşünmüyorum 
(13,080 puan) tarafından
Arkadaşım da oyle diyor .
Ufakken tel birseyler açınca bak nasıl giriyor derdik  iyi b.k sandık demişti 1. Sınıfa gidiyor tel.tablet delisi oğlu
tarafından
Hiç sorma tableti bir dönem kaldırdım resmen krize giriyor gözünü tablet ile açıyor bundan dolayı vicdan azabı çekiyorum vallahi... ilk çocuğumda yaşım küçüktü cahildim ama şimdi aklım başında tecrübelendim 7 aylık oğlum TV ye bakmasın diye çoğunlukla o uyurken açıyorum o kadar dikkat ediyorum
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Cok erken daha buyuk oglumun var 6bucuk yasinda. O bakarken diger oglumda bakmak istiyor az oynatip aliyorum tvyede az bakar  3 yasinda
0 oy
tarafından
Be  telefonu zor veriyorum 3.5 yaşında oda bide kaldı tablet hayatta vermem  boşver tv izlerse izler izlemezse kendisi bilir  telefon tablet taraftarı değilim o yönden çok kısıtlarım  kızlarımı 
0 oy
(870 puan) tarafından

Tablet verenler genellikle hep pişman konuşmasını engellediği için konuşmaya başladığında belirli süre içinde veririm öğretici yanlarında var 

0 oy
(119,441 puan) tarafından
21 aylok laptop bile kullaniyo
(12,264 puan) tarafından
Evet canım gorimcemin çocukları da öyle 18 aylıkken kreşe zorunlu aldı devlet hatta görümcem günlerce ağladı ;))
Orada tablet vermişler çocuğa
Hahahha
Evet sistem öyle devlet kapısında sürünme yok gerekirse çağırıyorlar veya eve posta geliyor mus
tarafından
Ben hala kararsızım bu iyi biseymi diye oyun çağındaki bebeler ne işleri var elektronik aletlerle aman Z kuşağı bilmem ne bakalım bunlar ne kuşağı olucekkk Allah yardımcımiz olsunn
aynen kozalagim kuzeye kreste tabletten yemek hosteriyolar icecek kendi yemek istedigini seciyo
(12,264 puan) tarafından
Akıllı bebe olacak yaa ☺️☺️yerim ben onu
Abi olacak pasa
☺❣❣❣❣❣
0 oy
tarafından
Evde tablette var telefon da ama hiç kullanmıyoruz yatıyor orda öyle 28 aylık. Telefon bağımlısı veya tablet bağımlısı olsun istemem zaten onları ellerine alınca çocukların dünyası duruyor hiç bişey duymuyor lar yazık hayattan koparıyor resmen 
0 oy
tarafından

Birde bazı anneler var çocukları yemek yerken tv telefon tablet açıp veriyorlar yemek yesin diye ya yazık degilmi onları kapatın kendisi yemek yesin öğrensin  döksün kaldırsın kendi eli ile şu içsin sizin verişinizle degil kendoso ogrensin baldizimda ogle yapti kucukken telefonla falan yemek yedirdi cocuk anaokul seviyesine geldi ac kaldı diye okula göndermedi  annesi telefon tablet olmadan yemek yemeğe alistirdigi için gündüz izlesin ama yemek yerken tel televizyon ve tablet çok zararlı cocuk taş yese görmez ne yedigini

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 280 göst.
5 Ekim 2021 Aile kategorisinde selinylmzzz (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 553 göst.
0 oy
1 cevap 50 göst.
9 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Su_peri12 (19 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 142 göst.
5 Ocak 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,108 puan) tarafından soruldu