0 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde (173 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhaba dpğum kontrol hapının koruyuculuğu gerçekten etkilimi acaba nedendir bilmem bana pek guvenli gelmiylr birde kilo yapmayan tüylenme yapmayan öneririmisiniz
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

8 Cevaplar

0 oy
(2,493 puan) tarafından
 Yeni dönem doğum kontrol hapları tüylenme yapmaz ki. Hatta çevremde polisiktik veya hormon bozukluğu olup da tüylenmenin geçmesi için kullananlar bile var. Ben kullanmayı düşünüyorum. Bana da spiral hiç koruyormuş gibi gelmiyor
(157 puan) tarafından
Memnun kalırsın canım inşallah
(2,493 puan) tarafından
İnşallah canım
(173 puan) tarafından
Yazılmadam eczaneden alınabılonıyormu ?
(2,493 puan) tarafından
Alınır diye biliyorum
(157 puan) tarafından
Evet canım sigorta karşılamıyor zaten
-Reklam-
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Bende bekliyim geçen baktım biraz ama bilemedim hiç kullanmadım şimdiye kadar 
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Her yontem tehlikeli guvenilir degil malesef hic aksatmaman gerekli 1 gun bile telafisi yok ben kullanmadim hic annem 3. Gebe kaldi 1 gun yutmamis 4 yasinda kardesim var minnak :)))
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yasmin kullanıyorum her anlamda memnunum 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Valla bacım.allah sana onu verecek olduktaan sonra tüpünü baglattigi halde kalanı.duydum o günden sonra zaten bisiye de guvenmem
0 oy
(383 puan) tarafından
Ben 3 ay kullandım doğum kontrol hapı ama hep de unutuyordum baktım olmadı cilt altı implantı yaptırdım. bakalım ne olacak. en garanti yöntem dedi doktorlar 3 yıl koruyormuş 
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Ben yazz kullandım şişirdi beni bıraktım geri 
(9,626 puan) tarafından
İnşallah beni de şişirir  ikinci kutuya başladım korunmaktan ziyade kilo almak için kullanıyorum ☺☺ yani asıl amacım korunmak ama kilo da alsam fena olmaz
(1,845 puan) tarafından
O zaman alırsın mutlaka :)) ben çok korkuyordum almaktan çok araştırdım asla kilo yapmaz diyorlardı 2. Paketi bitirdim o sıra annem gördü dedi çok şişirmiş hemen bırak bıraktım :)) Allah tan erken farkettik
0 oy
(245 puan) tarafından
Ben kullandım bana gelmedi ya hep lekenme oldu

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 21 göst.
27 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hatcee00 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 136 göst.
0 oy
1 cevap 52 göst.
11 Kasım 2023 Aile kategorisinde Seherkzll (207 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 159 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...